Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

24437 FACHOWCÓW,  110519 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 10

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: wyrwa

Adwokat Krzysztof wyrwa - Adwokat
Wielkopolskie , Pila Składowa 15 , 64-920 Pila Tel.: 67/3490600 Fax: 67/3490601 , Www.kancelaria-wyrwa.pl , e-mail: krzysztofwyrwa@intria.pl
Opis działalności: Kompleksowa obsługa prawna
Słowa kluczowe: Adwokat mecenas radca
OPINIA: Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Kancelarii wyrwa i Wspólnicy. Pan mecenas wyrwa jest człowiekiem o wielkim sercu i ogromnej wiedzy. Sprawił, że wygraliśmy sprawę karną o ciężkim przebiegu. Dzięki dużemu zaangażowaniu zostałem uniewinniony, za co dziękuję z całego serca. Szczerze polecam wszystkim tym, którzy szukają fachowej rady i pomocy w najtrudniejszych rozprawach. Roman C.  
Salon fryzur IMPRESJE CH. Castorama - Fryzjer
Lubuskie , Zielona Góra Al. Wojska Polskiego 19 , 65-077 Zielona Góra Kom.: 797948322 , http://www.salonfryzurcastorama.ns24.com.pl NIP: 9291627606
Opis działalności: Salon fryzjerski
Słowa kluczowe: Salon fryzjerski Joanna wyrwa
OPINIA: Profesjonalna obsługa fachowców najwyższy półki - strzyżenie męskie o damskie. Ja korzystam u mąż także. Ewa W.  
Mebost Walenty Ostapczuk - Stolarz
Mazowieckie , Warszawa Diamentowa 2a/1 , 05-077
Opis działalności: produkcja mebli kuchennych, usługi stolarskie.
OPINIA: Pan przez rok czasu nie wywiązał się z umowy nie usunął usterek, nie odbiera maili,telefonów i listów..,nie poprawił mrzywych rozpadających się mebli (szafy wnękowe któte były przywiezione w całości zmontowane i upychane do wnęk poprostu porozpadały się. Do dnia dzisiejszego nie zostały zamontowane drzwi lakierowane ani szuflady oraz nie dostałam zwrotu pieniędzy za uszkodzenia wynikłe podczas montażu - wyrwa w nowiutkich drzwiach do pokoju firmy Barrause, oraz dziura w ścianie ( mieszkanie świeżo po remoncie) wysokość pobranej zaliczki przekroczyła kwotę usługi i marnej jakości materiałów które częściowo zostały zamontowane niektòre w innym kolorze niż w umowie. Kontakt z wykonawcą masakryczny. Nierzetelność!!!  
Wojciech Sawicki - Budowlaniec
Podlaskie , Białystok
Opis działalności: Usługi remontowe
Słowa kluczowe: malowanie ścian, układanie glazury, terakoty, paneli
OPINIA: Pan W. Sawicki, aby zachęcić potencjalnego klienta, oferuje przystępne ceny za swoje usługi(co później wykorzystuje jako "argument" broniąc się przed reklamacjami). Niestety, jak się okazało, sam w remoncie prawie nie bierze udziału (przysłał dwóch młodych chłopców)-zjawiał się tylko po kolejne zaliczki. Okazało się, że w międzyczasie nałapał tyle robót ile to było możliwe, co odbiło się na jakości i terminowości jego usług. Młodzi robotnicy, choć czas naglił, zaczynali ok. 8.00 rano a kończyli ok. 14.00 - i choć remont miał się skończyć wciągu miesiąca lipca 2013, ciągnie się już dwa miesiące. Prace wykonane są niedokładnie-niedomalowane ściany, miejscami w ogóle nie widziały szpachli ani farby, panele nie ułożone do końca-wyrwa pod kaloryferami-P.Sawicki był zaskoczony, że podłoga jeszcze niedokończona i pewnie już jej nie dokończy, bo permanetnie brak mu czasu. Podczas zrywania taśmy zabezpieczającej odpadła miejscami farba ze ściany. Przy tym młodzi majstrzy zrobili sporo szkód-uszkodzone meble, wybita kafelka w kuchni - co zalepili białą zaprawą, porysowany zlew, uszkodzony parapet... Poza tym p.Sawicki potrafi przez kilka dni nie odbierać telefonów. Omijać tego pana wielkim łukiem.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją