Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT Martyna Tyrakowska

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Wielkopolskie, 62-800 KALISZ Kalisz SUKIENNICZA 5a/17
Telefon: Kom. 505847487
Adres e-mail: kancelaria(małpa)adwokattyrakowska.pl
Strona internetowa: www.adwokattyrakowska.pl
Opis działalności: Słowa kluczowe: adwokat, adwokat kalisz, adwokat pleszew, adwokat turek, adwokat ostrów wlkp, upadłość konsumencka, prawo rodzinne, prawo karne, zachowek, spadki, alimenty, rozwód, kontakty, władza rodzicielska, upadłość osoby fizycznej, umowy, zasiedzenie,

Ocena: 100% pozytywna 5x

Jakość usług: 100% wysoka 5x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 5x
Ceny usług: 100% niskie 5x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 762
Data utworzenia profilu: 05.09.2018 08:56:25
Data ostatniej aktualizacji: 10.09.2018 16:17:21 

Opinie o KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT Martyna Tyrakowska

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani adwokat, Martyna Tyrakowska to niezastąpiona pomoc przy sprawach o upadłość konsumencką. Przy takiej właśnie sprawie była moją pomocą. Bardzo dobrze i wnikliwie przygotowała moje dokumenty, szczegółowo wyjaśniła mi jak będzie przebiegała rozprawa i czego mogę się spodziewać podczas jej trwania. Przed samą sprawą emanowała spokojem, opanowanie i dobrą energią, która miała ogromny wpływ na mnie. Sama obecność Pani Mecenas na rozprawie powodowała, że człowiek czuł się pewniej. Z całą stanowczością mogę napisać, że Pani Martyna Tyrakowska to wyśmienity Adwokat i w przyszłości również skorzystam z Jej usług.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: zadowolona dnia: 22.10.2019 13:34:05 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Mecenas prowadziła moją sprawę w Sądzie Rodzinnym. Zapewniła mi bardzo profesjonalną pomoc w tej kwestii, konkretnie i rzeczowo do niej podeszła. Była bardzo pomocna na każdym etapie przygotowywania i prowadzenia sprawy, szczegółowo przygotowywała mnie do jej przebiegu. Osoba bardzo miła i sympatyczna. Profesjonalistka w swoim fachu. Godna polecenia. Z pewnością będę korzystał z pomocy tak wyśmienitego adwokata.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Sławek dnia: 17.10.2019 19:17:20 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Mecenas Tyrakowska poprowadziła mój rozwod szybko i sprawnie. Kontakt bardzo przyjazny i przystępny. Zostałam także dobrze doinformowana w wielu kwestiach formalnych związanych z rozwodem. Po doświadczeniach moich znajomych z adwokatami którzy marnie angażowali się w sprawy swoich klientów mogę powiedzieć ze w tym wypadku adwokat Tyrakowska to był strzał w 10! Co zaoszczędziło mi wielu nerwów i stresów. Bardzo polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Marita Michalak dnia: 27.09.2019 15:27:36 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam Panią Mecenas! Udzieliła mi szczegółowej porady dotyczącej upadłości konsumenckiej oraz innych spraw związanych z sytuacją, w jakiej się znajduje. Wyjaśniła mi jakie mam możliwości i co powinienem dalej robić. Jeszcze raz bardzo polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Piotr dnia: 20.09.2018 08:30:37 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zdecydowanie pozytywna opinia. Mój problem dotyczy sprawy rodzinnej. Pani adwokat wykazała się profesjonalnym podejściem, szybkim kontaktem, a przede wszystkim cena nie zwaliła mnie z nóg.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: W. dnia: 10.09.2018 13:22:22 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją