Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Grupa Drewhome Sp. z o.o. Sp. k.

Zawód: budowlane przedsiębiorstwa  
Adres: Śląskie, 34-300 Żywiec Komorowskich 29
Telefon: Kom. 570 007 200
Adres e-mail: biuro(małpa)drewhome.pl
Strona internetowa: www.drewhome.com.pl
NIP:
553-252-09-78
Opis działalności: DrewHome jest firmą specjalizującą się w budowie domów szkieletowych. Stosowana przez nas technologia umożliwia szybką budowę komfortowych i ciepłych budynków mieszkalnych. Swoje domy stawiamy w różnych rejonach Polski oraz za granicą. Słowa kluczowe: budownictwo szkieletowe, domy drewniany, szkielet drewniany, domy energooszczędne, budownictwo energooszczędne, dom pod klucz, szybka budowa domu, domy tanie w budowie

Ocena: 100% pozytywna 23x

Jakość usług: 100% wysoka 23x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 17x 3x
Ceny usług: 100% niskie 4x 16x
Ilość opinii w serwisie: 23
Ilość odsłon profilu firmy: 2991
Data utworzenia profilu: 2016-03-01 15:58:31
Data ostatniej aktualizacji: 2016-03-01 15:58:31 

Opinie o Grupa Drewhome Sp. z o.o. Sp. k.

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pierwszy kontakt z firmą Drew Home miałem w październiku 2016. Przedstawiony koszt realizacji był zbliżony do innych ofert z regionu Małopolski. Dobre wrażenie zrobiło na mnie podejście do klienta. Wtedy też zdecydowałem się na podpisanie umowy przedwstępnej. Budowa miała się rozpocząć w 2017, jednak załatwianie formalności w urzędach zajęło znacznie więcej czasu niż zakładałem. Drew Home nie robił z tego powodu problemów. W końcu w lipcu 2018 na wcześniej wykonanej płycie fundamentowej pierwsza ekipa DH rozpoczęła wznoszenie konstrukcji. Tempo prac na tym etapie robiło nieprawdopodobne wrażenie. Po trzech tygodniach nowa ekipa zaczęła realizację kolejnych etapów. Prace trochę zwolniły (częściowo z przyczyn losowych). Stan deweloperski został osiągnięty pod koniec grudnia 2018. Jakość wykonania i użyte materiały były na dobrym poziomie. W trakcie współpracy zawsze mogłem liczyć na przedyskutowanie wątpliwości i radę, co do możliwych rozwiązań. Współpraca sympatyczna zarówno z właścicielami, paniami z biura jak i ekipą na budowie. Uwagi zgłaszane przez „mojego” kierownika budowy były przyjmowane i uwzględniane przy wykonaniu, a drobne usterki usuwane. Generalnie kierownik budowy nie miał wielu uwag i na wszystkich etapach oceniał pracę jako dobrze wykonaną. W domu jeszcze nie mieszkam, jednak na obecnym etapie jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Drew Home i mogę tę firmę polecić każdemu, kto chciałby budować dom w technologii szkieletowej i uniknąć niepotrzebnego stresu.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 2019-02-17 21:35:51 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma DrewHome wybudowała nasz dom w dwa miesiące. Ekipy pracowały jedna po drugiej. Wszystko z należytą starannością. Bardzo polecam każdemu, komu zależy na szybkiej budowie domu.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 2018-12-01 11:56:08 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Absolutnie z całego serca polecam firmę DrewHome do budowy domu. Powodów mogę wymieniać dziesiątki. Przede wszystkim znają się na swojej pracy, potrafią dokładnie wytłumaczyć laikowi a nawet kobiecie laikowi co jak i dlaczego. Są to ludzie słowni i trzymający się ustalonych terminów. Kontakt z Panem Wojtkiem i Panem Robertem jest wyśmienity zawsze służą pomocą to samo Dotyczy Pani Kasi. Ekipy pracują z wielkim zaangażowaniem bardzo starannie wykonują pracę dbając o najdrobniejsze szczegóły. Każdego dnia jechałam na budowę z uśmiechem na ustach i nie po to żeby pilnować pracowników, bo to kompletnie nie było potrzebne, ale żeby podziwiać to jak szybko i pięknie rośnie mój wymarzony dom a kontakt z pracownikami był czystą przyjemnością. Zawsze bardzo mili, odpowiadali na moje pytania i realizowali moje pomysły a jeśli uważali, że któryś jest nie do końca dobry to cierpliwie tłumaczyli dlaczego. Nie było żadnego problemu z przeróbkami nawet jeśli wymyśliłam coś w ostatniej chwili, jeśli tylko dało się zmienić to robili bez marudzenia. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam Ekipy Pana Darka, Pana Łukasza, Pana Wiesia, Pana Miszy, wszystkich którzy zadbali o to żebym mogła Cieszyć się własnym, cudownym domem i dzięki sercu, które każda z tych osób włożyła w budowę jestem pewna, że wspaniale nam się będzie w nim mieszkać. I za każdym razem kiedy kolejna ekipa opuszczała plac budowy łezka kręciła się w oku. Gdybym jeszcze raz miała wybrać firmę do budowy domu z całą pewnością byłby to DREWHOME ??
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: IwoKlo dnia: 2018-08-31 20:39:18 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma DrewHome wykonała dla nas dom w stanie deweloperskim. Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami domu który spełnia nasze oczekiwania. Szczególne słowa uznania kierujemy w stronę Pana Łukasza i Jego ekipy ciesielskiej, którzy zawsze służyli radą i cierpliwie odpowiadali na nasze pytania i wątpliwości. Świetnie zorganizowani, zawsze punktualni, charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą. Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Drobnemu za spokój który wnosił podczas naszych wspólnych spotkań i rozmów telefonicznych, oraz za merytoryczną obsługę naszej budowy. Panu Wojciechowi Zapalskiemu dziękujemy za cenne podpowiedzi dotyczące wyboru odpowiednich materiałów budowlanych, a szczególnie za zdecydowaną propozycję wykonania klimatyzacji :) Chcielibyśmy szczególnie ciepło podziękować Pani Kasi Domaradzkiej za zrozumienie, cierpliwość i pełną obsługę logistyczną naszej inwestycji.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: bez problemu
Opinia dodana przez: akw dnia: 2018-08-30 20:52:57 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Gorąco polecamy firmę DrewHome! Współpraca z firmą podczas naszej inwestycji była na wysokim poziomie. Bardzo dobry kontakt z właścicielami z Panem Robertem, Wojciechem jak również z biurem. Od samego początku mogliśmy liczyć na profesjonalizm obsługi klienta oraz pomoc, poradę w wielu pojawiających się wątpliwościach. Jesteśmy zadowoleni z prac prowadzonych przez każdą z ekip, zwłaszcza ekip odpowiedzialnych za wykonanie konstrukcji, pokrycie dachu, wykończenie i ekipę od elektryki. serdecznie polecamy!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Damian dnia: 2018-07-23 14:41:53 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Współpraca z DrewHome to sama przyjemność!:) Wszystkie wątpliwości jakie miałem, zarówno przed podpisaniem umowy jak i w trakcie realizacji projektu, wyjaśniane były rzeczowo wraz z pomocnymi sugestiami ze strony Pana Wojciecha oraz zespołu. Brygady Łukasza i Przemka spisały się na medal. W zaskakująco szybkim czasie wybudowali dom do umówionego etapu. Z pełną świadomością polecam DrewHome osobom marzącym o wybudowaniu domu szkieletowego metodą bezstresową :)
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Krystian dnia: 2018-06-12 22:24:35 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Właśnie zakończyła się budowa mojego wspaniałego domku. Drewhome to firma ,która zna się na rzeczy. Cała ekipa jest wspaniała. Kontakt z Panem Łukaszem i Panem Przemkiem super. Wszyscy są bardzo pomocni ,służą dobrą radą. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się że skorzystałam z usług tej właśnie firmy. Dziękuję wszystkim za to że spełniły się moje marzenia w 3 miesiące.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Beata dnia: 2018-04-24 16:09:37 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecamy firmę DrewHome budująca nowoczesne domy w konstrukcji szkieletowej. Firma podchodzi do każdego etapu budowy z pełnym profesjonalizmem. Pan Wojciech i Pan Robert doradzają w jaki sposób można zaoszczędzić i w co warto zainwestować. Po próbie szczelności wiemy, że nasz dom posiada parametry zblizone do domu pasywnego - potrzebne będzie minimalne zużycie energi na jego ogrzanie. Firma Drewhome postawiła i wykończyła nasz dom w kilka miesiecy. Mieliśmy kilka zmian w projekcie jak i na etapie budowy gdzie bezproblemowo wszystkie pomysły zostały zrealizowane. Zachęcam wszystkich do współpracy z DrewHome. Firma umożliwia oglądanie swoich realizacji w trakcie budowy, co z pewnością ułatwia podjęcie decyzji jak i pokazuje rzetelność i fachowość swoich podwykonawców. Szczerze z żoną polecamy!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: Mateusz dnia: 2018-04-19 12:57:42 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Drewhome. Polecamy ją każdemu, kto chciałby wybudować dom w technologii szkieletowej. Nasz dom powstał szybko i sprawnie. Mogliśmy liczyć na pełen profesjonalizm, doświadczenie, zaangażowanie i świetny kontakt całej ekipy Drewhome. Problemy były szybko rozwiązywane, usterki naprawiane, nasze zmiany w projekcie wprowadzane na bieżąco. Dziękujemy właścicielom Panom Wojtkowi i Robertowi, ekipom na czele z Panem Darkiem, Marcinem i Łukaszem, a także Pani Kasi, Alinie i Oli za ciężką i owocną pracę.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Bez problemów
Opinia dodana przez: Marta dnia: 2018-04-06 16:38:49 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: DrewHome jest firmą z którą współpracowało nam się bardzo przyjemnie. Przyszliśmy do nich z własnym projektem, oraz z naszym architektem, który na szkieletach nieco życia spędził w USA - nie było żadnego problemu w realizacji oraz w komunikacji. Nigdy nie podeszli na zasadzie "ja wiem lepiej, i Inwestora nie posłucham" pomimo, że oczywiście jak to na budowie, tematy do dyskusji się pojawiały. DH został wstępnie też sprawdzony przez naszego architekta, który potwierdził, że stawiają domy dobrze. Nie kryją się ze swoimi budowami (jak to niektóre firmy) i z chęcią spotykają się na różnych budowach pokazując kolejne etapy. Mieszkamy w naszym 1,5 roku i muszę przyznać że jest bardzo ok :) Jak wspomniałem, podczas budowy pojawiały się większe czy mniejsze powody do dyskusji, ale zawsze mieliśmy pełne wsparcie od pana Roberta jak i Wojciecha, i chociaż nie zawsze "było im to w smak", to nigdy nie wycofali się z danego słowa - pełne uznanie! Pan Wojciech dba o finanse klienta, i jak pojawił się problem w kwestii wycena/hydraulik, nie dorzucił nam do faktury kilku tysięcy, tylko od razu zadzwonił, z pytaniem "co dalej" - w 2 dni znaleźliśmy rozwiązanie. Pan Robert jak to szef budowy, ma swoje pomysły ale można z nim się dogadać i wykonać dany etap "po swojemu". Ekipa pana Łukasza - pełny szacunek - warunki w jakich stawiali u nas dom, nie były łatwe - wzgórze, odsłonięte, mocne wiatry, luty.... jak ci Panowie to wytrzymali to ja nie wiem :) ale szkielet nie mały postawili momentalnie. Pan Darek - wykończenia - super ekipa, pełna profeska że tak powiem - jak coś gdzieś nie do końca wyszło, to poprawiali natychmiast. W naszej konstrukcji mieliśmy sporo dziwnych pomysłów, ale zawsze było otwarte podejście i otwarta rozmowa - co i jak zrealizować, bez próby uniknięcia trudnych tematów i schowania ich "pod dywan". Jeszcze raz powiem - polecam z całego serca całą ekipę. Wyceny też robią niezłe - u nas na koniec, różnica pomiędzy wyceną a końcowym kosztem wyniosła 100 (sto) złotych - i to na naszą korzyść! :) Pozdrawiam - i w razie pytań zapraszam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: szybko i bez problemu
Opinia dodana przez: dnia: 2018-04-02 21:16:07 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pora na podsumowanie kolejnego etapu budowy. Jak poprzednio, staranne wykonawstwo, gotowość do realizacji pomysłów inwestora, zgłaszanych czasem w ostatniej chwili. Wyrazy uznania za prace hydrauliczne oraz instalację elektryczną. Miła, kulturalna załoga z majstrem Kubą na czele, dla którego szczególne podziękowania.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Ryszard dnia: 2018-03-25 15:15:09 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Po długiej analizie rynku i konkurencji zdecydowałam się na współpracę z firmą Drewhome i była to zdecydowania najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Wiem, że moje wymagania były wysokie, a nieustannie zmieniające się zachcianki i kolejne koncepcje mogły niejednego wyprowadzić z równowagi, a Pan Wojciech wysłuchiwał, doradzał i podchodził do tematu bardzo profesjonalnie. Dzięki firmie Drewhome i jego fachowcom cieszę się najpiękniejszym domem, gdzie nie wygrał kompromis, bo firma chciała wykonać pracę jak najszybciej, tylko rzetelne spełnianie wymagań (i marzeń) klienta. Polecam każdemu, kto szuka firmy rzetelnej, profesjonalnej. Szukałam w głowie minusów współpracy, bo przecież powinny one się pojawić, ale uwierzcie, ich nie ma. Domem cieszę się już jakiś czas i to moja oaza, która zachwyca nie tylko mnie każdego dnia, ale i moich bliskich.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Pani Patrycja dnia: 2018-03-08 07:54:24 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z wielką przyjemnością mogę polecić firmę DrewHome do budowy domu w technologii szkieletowej. Pełne zrozumienie w przygotowaniach do budowy jak i podczas jej przebiegu. Wielkie uznanie dla ekipy ciesielskiej Pana Lukasza, ktorzy w ciagu 2 tygodni postawili cala konstrukcję budynku z niebywałą dokładnością. Kolejne ekipy również wykazaly pelen profesjonalizm. Pan Robert regularnie kontrolowal postep prac i ich przebieg a Biuro szybko reagowalo na nasze uwagi i ewentualne zmiany. W domu dopiero się "instalujemy" ale juz wiemy ze wybor DrewHome na wykonwace to dobry wybór. Mamy nadzieję ze to samo bedziemy mogli powiedzieć za kilka lat :) Dziękujemy wszystkim pracownikom i właścicielom za współpracę. TM
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 2018-03-07 15:59:32 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: prawdziwi fachowcy, wszyscy bardzo pomocni, zaangażowani, przygotowani, terminowi, uczciwi.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: K.G. dnia: 2018-01-27 06:21:44 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: DrewHome Firma wykonująca Domy szkieletowe jest moim zdaniem najlepsza firma na rynku w Polsce. Szefowie jak i pracownicy biurowi są bardzo pomocni i kontaktowi z klientem w załatwieniu Planów budowy jak i pozwoleń budowy również bardzo pozytywnie są wstanie polecić finansistę do spraw kredytowych. Wykonywanie budowy ekspresowo dokładność i nowoczesność jak najbardziej z najwyższej półki. Polecam jak najbardziej tą firmę bo inne firmy są nie rzetelne i nie jasne w przedstawianiu oferty. DrewHome polecam znajomym jak i innym osobą które budują domy w takim stylu moim zdaniem najbardziej ekologiczne i ekonomiczne domy bardzo ciepłe i szybkie wykonanie domu w 3 miesiące nigdy bym nie zamienił takiego domu na murowany polecam jeszcze raz Adam Czyż pozdrawiam Firme DrewHome i właścicieli Pana Wojtka i Pana Roberta.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Adam Czyż dnia: 2018-01-17 16:07:41 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma stawiała dla mnie konstrukcję drewnianą. Przyjechali zgodnie z harmonogramem i zakończyli dokładnie w czasie. Przeróbki i zmiany, który pojawiły się po drodze wprowadzano na bieżąco, bez żadnego problemu - łączenie ze zmianą konstrukcji dachu. Świetni fachowcy, którzy nie tylko dobrze wykonali swoją robotę, ale zgłaszali własne uwagi i robili np. dodatkowe wzmocnienia, które ich zdaniem były niezbędne. Jestem bardzo zadowolony i życzyłbym sobie, że wszystkie firmy, z którymi współpracowałem były tak rzetelne i fachowe. POLECAM.
Jakość usług: Wysoka
Obsługa reklamacji: Nie było żadnych reklamacji
Opinia dodana przez: Krzysztof dnia: 2017-07-24 09:16:21 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zdecydowanie polecam firmę DrewHome. Fachowa obsługa, pełen profesjonalizm, pomoc na każdym etapie inwestycji.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Szybko i bezproblemowo.
Opinia dodana przez: Beata H. dnia: 2017-07-20 09:06:01 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Szybko,sprawnie i solidnie. Bardzo polecamy budowac z DrewHome.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Ewa Jesionowska dnia: 2017-07-19 13:33:19 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zleciłem wykonanie domu budowanego techniką szkieletową firmie DrewHome i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Mogę powiedzieć tyle: wysoki poziom wykonania prac jak również fachowe doradctwo i najlepsze rozwiazania to cechy którymi charakteryzuje się firma DrewHome. Mieszkam na stałe 400 km od miejsca w którym rozpocząłem budowę i moja znajomość zagadnień związanych z budowlanką była ograniczona - właściciele firmy służyli mi poradą od pierwszego kontaktu. Na bieżąco informowano mnie o postepach prac na różnych etapach (również poprzez dokumentacje fotograficzną). Co do jakości wykonania - nie mam żadych zastrzeżeń, perfekt. Obdarzyłem firmę panów: Roberta i Wojciecha pełnym zaufaniem i nie zawiodłem się. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę DrewHome
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Bartek dnia: 2017-07-19 11:33:33 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Budowałem z tą firmą swój dom ponad 2 lata temu. Dom użytkuję już 2 sezony grzewcze. Nikt nie chce nam wierzyć, jak niewiele płacimy za ogrzewanie, bo jest to ok 1/3 energii potrzebnej do ogrzania domu murowanego. Współpraca z DrewHome układała się dość dobrze, choć już wtedy miałem wrażenie, że właściciele firmy maja za dużo pracy, co skutkowało niewielkimi opóźnieniami. Były 2 poprawki związane z pęknięciami płyt po zimie, naprawę wykonano po o 3 tygodniach od zgłoszenia. Ogólnie jestem zadowolony. Drugi raz również budowałbym dom z panem Robertem i z panem Wojtkiem. Pozdrawiam..
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: wszystko ok
Opinia dodana przez: LechS dnia: 2017-07-17 21:13:15 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Mistrzostwo Świata w najlepszym wydaniu. Ceny przeciętne, za to jakość pracy i materiałów - górna półka. Stosunek cena/jakość najlepszy na rynku. Każda z brygad - to klasa sama dla siebie a jakość wykonania i kultura pracy - książkowa. Klient nigdy nie jest pozostawiony sam sobie i zawsze dostaje komplet informacji... Wyszła mi z tego laurka - ale cóż, skoro taka jest prawda.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: RudiRJ dnia: 2017-07-12 14:00:12 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma profesjonalna, kompetentna. Jakosc swiadczonych uslug na najwyzszym poziomie. Polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Terminowa
Opinia dodana przez: Marta Iwanczak dnia: 2017-07-11 00:34:59 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Po podjęciu decyzji o budowie domu przez firmę DREWHOME byłam pełna obaw, ponieważ budowa odbywała się "zdalnie", 100 km od miejsca zamieszkania. Jednak profesjonalizm budujących i komunikatywność, a zwłaszcza pomoc pana Wojtka i Roberta w podejmowaniu decyzji technicznych sprawiły że moja inwestycja powstała szybko, bez problemów i mój dom jest dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłam. Chciałabym też bardzo docenić mojego majstra na budowie, pana Marcina, takich ludzi wśród budowlańców trudno spotkać. Mogę całkowicie szczerze polecić firmę DREWHOME dla klientów chcących szybko i solidnie wybudować dom szkieletowy - moja budowa była dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem Pozdrawiam wszystkich pracowników
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Joanna dnia: 2016-11-23 08:50:01 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją