Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Anna Jednorałek

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Mazowieckie, Warszawa al.Solidarnosci 82/8
Telefon: Kom. 516060888 Fax: 22 620 30 30
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: prawo karne , porady, prowadzenie sprawy przed Sądem Słowa kluczowe: prawo karne ,doradstwo ,porady .

Ocena: 25% pozytywna 1x 3x

Jakość usług: 25% wysoka 1x 3x
Terminowość: 33% bez zastrzeżeń 1x 1x 2x
Ceny usług: 4x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 1073
Data utworzenia profilu: 2015-11-18 10:40:43
Data ostatniej aktualizacji: 2015-11-18 10:40:43 

Opinie o Anna Jednorałek

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Na mojej rozprawie, wykazała się nieznajomością prawa, bo twierdziła, że na przedawnienie (sprawa działalności gospodarczej) jest 10 lat a sąd uznał na wniosek pozwanego, że przedawnienie upływa z terminem 3 lat.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Barbara Klacka dnia: 2019-02-13 12:03:05 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Uznała, że jako pełnomocnik nawet nie musi mnie zawiadamiać o terminie rozprawy. Poszła sama i nie zapoznawszy się z całością sprawy nie użyła przygotowanych przeze mnie dokumentów. Pierwszy raz słyszę o takim podejściu adwokata do sprawy.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Abacki Stefan dnia: 2018-02-23 03:25:10 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niestety nie polecam. W moje sprawie; 1. przegapiła termin, na który jej zwracałam uwagę 3. Na rozprawie była nieprzygotowana, nie potrafiła nawet skomentować faktów, które jej wcześniej opisałam i omówiłam. Na fałszywe argumenty przeciwnika nie potrafiła zripostować faktami dokumentami, które jej podałam 2. Jej argumenty, sąd wszystkie odrzucił 3. w efekcie straciłam 40 tys. złotych plus jej prowizja. 4. zaznaczam, że mój adwersarz nie miał żadnego wsparcia prawnego.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Sabina dnia: 2016-07-19 06:44:48 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Solidna obsługa . Jest wspaniałym obrońcą i można na niej polegać. Bardzo polecam tę pani Adwokat charakteryzuje się indywidualnym podejściem do ludzi. Anna Jednorałek adwokat rewelacja ! Zaangażowanie i współpraca nie do opisania ! Sukces w Sądzie ! Sprawiedliwość wyszła na Jaw i Zwyciężyła !!!! Jak dobrze, że w tym całym nieszczęściu trafiłam na takiego adwokata jak ona .Gorąco Polecam w sprawach karnych .
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: skrzywdzona przez los dnia: 2015-11-18 10:43:01 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją