Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Podologia HELP Eliza Nowak

Zawód: Podolog 
Adres: Wielkopolskie, 62-080 Lusówko Tarnowo Podgórne Grabowa 30
Telefon: Kom. 780-084-080
Adres e-mail: gabinet(małpa)podologiahelp.pl
Strona internetowa: www.podologiahelp.pl
NIP:
5971557943
Opis działalności: Diagnostyka Terapia Profilaktyka Chorób Stóp Słowa kluczowe: podolog, podologia, badanie stóp,pedicure,pielęgnacja, wkładki,ortezy, odciski, modzele, nagniotki, kurzajki, brodawki, stopa cukrzycowa, wrastające paznokcie, grzybica, rekonstrukcja, ból, ostroga, hallux, pękające pięty

Ocena: 100% pozytywna 5x

Jakość usług: 100% wysoka 5x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x 1x
Ceny usług: 100% niskie 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 2915
Data utworzenia profilu: 14.12.2014 09:23:19
Data ostatniej aktualizacji: 14.12.2014 09:37:15 

Opinie o Podologia HELP Eliza Nowak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Gabinet Pani Elizy Nowak poleciła mi dermatolog,ponieważ po długim stosowaniu lakieru hybrydowego na paznokciach dłoni pojawiła się drożdżyca.Lakier przeciwgrzybiczy nie pomagał a zależało mi na szybkiej poprawie. Pani Eliza posiada Lanula Laser, który jest naprawdę skuteczny w leczeniu grzybicy a cena jest przystępna. Pani Eliza jest bardzo sympatyczna i zainteresowana problemem, z którym się do Niej przychodzi. Polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: julka dnia: 27.09.2016 13:54:47 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Eliza jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Miałam duży problem z paznokciami po hybrydach - mechaniczne uszkodzenie płytki doprowadziło do onycholizy i drożdżycy. Rozpoczęłam leczenie lakierami przeciwgrzybiczymi, witaminami, odżywkami, ale zależało mi na szybkim efekcie i tutaj właśnie z pomocą przyszło leczenie paznokci laserem, który w swoim gabinecie ma Pani Eliza. Cena w porównaniu do innych laserów jest przystępna. Wygląd płytki zaczął się poprawiać właściwie po pierwszej serii (miałam tylko 4)a po ok. 3 miesiącach od zastosowania laseru paznokcie są zdrowe. Naprawdę polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: j-j dnia: 04.08.2016 14:47:50 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam gabinet pani Elizy. To osoba, która posiada dużą wiedzę i jest bardzo dokładna w swoim fachu. Jestem kobietą - dużo biegam, wiec estetyka paznokci u stóp jest dla mnie ważna, ponieważ nie zawsze wyleczy to zwykły preparat czy wizyta u kosmetyczki!!! Należy podejść do tego profesjonalnie z odpowiednimi narzędziami by dobrze wyleczyć odciski, lub wrastające paznokcie! Bardzo polecam :) Agnieszka
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Agnieszka dnia: 05.01.2015 21:56:50 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Eliza dała mi drugie życie. Dzięki niej mogę znów normalnie chodzić za co jestem jej bardzo wdzięczna!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Magdalena dnia: 14.12.2014 22:06:55 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Panie Eliza to świetny fachowiec. Raz na zawsze pozbyłam się mojej bolesnej przypadłości. Poza tym jest bardzo miła i niezwykle pomocna. Szczerze polecam tym, którzy chcą mieć zdrowe i ładne stopy!
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: ania d dnia: 14.12.2014 09:50:06 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją