Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Notarialna Katarzyna Borten

Zawód: Notariusz 
Adres: Łódzkie, 90-139 Łódź Narutowicza 94/3
Telefon: (42) 6300634 Fax: (42) 2093562
Adres e-mail: katarzyna.borten(małpa)notariusze.lodz.pl
Strona internetowa: www.borten.pl
Opis działalności: działalność prawnicza, kancelaria notarialna Słowa kluczowe: akt notarialny, spadek, testament, pełnomocnictwo, spółka, sprzedaż, darowizna, zamiana

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: Brak opinii
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1612
Data utworzenia profilu: 2014-04-17 10:35:20
Data ostatniej aktualizacji: 2014-04-17 10:35:20 

Opinie o Kancelaria Notarialna Katarzyna Borten

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: widać wyraźnie, że wieloletnie doświadczenie robi swoje. trafiłem do tej Pani notariusz ponownie po wielu latach i wróciły wspomnienia. słyszę od znajomych jak to oni fatalnie czasem trafiają, a jak im mówię idźcie tam i tam to później nie żałują. okazuje się, że tanio prawie nigdy nie oznacza dobrze i rzetelnie, a są sprawy w życiu, które muszą kosztować. jak się człowiek leczy to szuka najlepszego lekarza, który też zazwyczaj jest dość drogi, a jak się wydaje kilkaset tysięcy to też trzeba się postarać o najlepszą obsługę. Ta pani praktycznie uchroniła mnie przed stratą ogromnej sumy. Intuicja i doświadczenie nie ma ceny.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: dnia: 2014-04-17 10:40:40 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją