Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Mechanika Pojazdowa Paradysz

Zawód: klimatyzacja i wentylacja Mechanik 
Adres: Śląskie, 44-120 Pniów/Pyskowice Pyskowice Wielowiejska 4
Telefon: Kom. 783251283
Adres e-mail: biuro(małpa)autoparadysz.pl
Strona internetowa: www.autoparadysz.pl
Opis działalności: Naprawa samochodów osobowych, serwis klimatyzacji Słowa kluczowe: klimatyzacja samochodowa,mechanik,naprawa

Ocena: 50% pozytywna 1x 1x 1x

Jakość usług: 50% wysoka 1x 1x 1x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x 1x
Ceny usług: 50% niskie 1x 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1641
Data utworzenia profilu: 20.03.2013 20:00:24
Data ostatniej aktualizacji: 20.03.2013 20:00:24 

Opinie o Mechanika Pojazdowa Paradysz

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Naprawa samochodu miala polegac na wymianie uszkodzonego silnika . Po wymianie na inny sprawdzony silnik , byl problem z jego uruchomieniem i samochod byl uziemiony ok. 2 miesiace . Mimo prob auto bylo niesprawne i zostalo zawiezione na lawecie do serwisu w Piekarach Sl. co spowodowalo znaczne koszty za jego naprawe. Podsumowujac-brak wiedzy ,nieznajomosc naprawy,szukanie po omacku.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Przecietna
Opinia dodana przez: Bargiela Zdzislaw dnia: 04.04.2015 19:38:09 

Ogólna opinia: Neutralna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Naprawa polegała na wymianie rozrządu ,wymianie pierścieni tłokowych ,uszczelniaczy zaworowych oraz frezowaniu gniazd ,docieraniu zaworów i wymianie prowadnic. Po złożeniu całości ,uruchomieniu i kilkuminutowej pracy silnik stanął, co się okazało: zatarł się wałek rozrządu na panewce do tego stopnia że nie szło nim ruszyć, z tłumaczeń mechanika wynika ,że przyczyną są naprężenia i inne niż wcześniej luzy zaworów po regeneracji gniazd zaworowych, kiedy opisałem sytuację innemu fachowcowi i zapytałem o przyczynę uśmiał się i stwierdził ,że Pan mechanik wciska mi totalne bzdury a prawdziwą przyczyną jest to,że kanały olejowe nie zostały przedmuchane po frezowaniu gniazd ,opiłek wraz z olejem dostał się na panewkę wałka i go zniszczył. gdyby ten silnik nie był bezkolizyjny to przez ten zatarty wałek mógłby ulec całkowitemu zniszczeniu, zawory prawdopodobnie spotkałyby się z tłokami i sprawa prawdopodobnie oparłaby się o sąd bo mechanik nie poczuwa się do wzięcia odpowiedzialności za to. Twierdzi ,że z czymś takim spotkał się pierwszy raz a znajomi mechanicy potwierdzają jego wersję. Gdyby nie wynikła sytuacja polecałbym każdemu ten warsztat bo oprócz tego wszystko było OK. Jednak przez to mam duże wątpliwości co do uczciwości fachowca.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: D.Z. dnia: 22.03.2013 11:52:28 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Fachowa obsługa,niskie ceny, zachęcające rabaty. Serdecznie polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Katarzyna Olech dnia: 20.03.2013 20:02:44 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją