Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

X-FENIKS -2 Tomasz Kaznowski

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Dolnośląskie, 56-400 Oleśnica ul.Sienkiewicza 2/4
Telefon: Kom. 602 790 521
Adres e-mail: xfeniks(małpa)o2.pl
Strona internetowa: http://xfeniks.manifo.com/
NIP:
911-127-44-61
Opis działalności: Usługi remontowe, wykończenie i aranżacja wnętrz. Słowa kluczowe: remonty, wykończenia,wnętrza, kafelkarz, wystrój wnętrz, mieszkania, kafle.

Ocena: 0% pozytywna 3x

Jakość usług: 0% wysoka 3x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 3x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1768
Data utworzenia profilu: 2013-03-19 23:18:00
Data ostatniej aktualizacji: 2013-03-19 23:18:00 

Opinie o X-FENIKS -2 Tomasz Kaznowski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Remont łazienki który miał trwać 2 tygodnie trwał ponad 6. Kafle położone krzywo, masę niedoróbek, wszystko robione na ...... Po gościu trzeba było sprzątać bo sam nawet nie potrafił wynieść śmieci do podstawionego kontenera. Zainteresowanym mogę udostępnić kilka zdjęć tej fachowej "roboty". Jedno trzeba przyznać gość potrafi się zareklamować i zachęcić do skorzystania z jego firmy, a później jest już tylko coraz gorzej. Obecnie działa na terenie Opola i okolic.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 2013-12-13 19:06:24 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma wykonuje usługi na bardzo niskim poziomie, nieustanne opóźnienia, niedotrzymane warunków dotyczących kosztów wykonywaych prac. Bardzo dużo niedokończonych elementów wyposażenia oraz słaba trwałość wykonanych elementów mebli kuchennych. Słaby kontakt z właścicielem firmy - nie usuwa usterek gwarancyjnych. Proszę trzymać się z dala od tej firmy.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 2013-07-11 21:38:21 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma niekompetenta, bardzo słaba jakość wykonywanych usług, ciągłe przedłużanie terminów. Powtarzające się przysyłanie pseudo fachowców-pracowników, którzy nie mają pojęcia o robotach budowlanych. Firma XFENIKS niestety kladła nam kafle w mieszkaniu oraz robiła zabudowę łazienki. Prace zostały wykonane w sposób nie do przyjęcia, bylejakość to główna cecha właścieciela i pracowników. Zainteresowanym udostępnię zdjęcia. Nie polecam nikomu.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Fatalna, reklamacje nie uwzględniane, brak poprawek mimo obietnic.
Opinia dodana przez: Agnieszka Mazur dnia: 2013-03-19 23:22:29 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją