Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Jacek Urbański

Zawód: Elektryk 
Adres: Dolnośląskie, Wrocław
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 25% pozytywna 1x 3x

Jakość usług: 33% wysoka 1x 2x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 0% niskie 3x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 1532
Data utworzenia profilu: 2013-01-21 11:50:17
Data ostatniej aktualizacji: 2013-01-21 11:50:17 

Opinie o Jacek Urbański

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jeśli ktoś z Państwa tego elektryka spotka, to proszę o kontakt. Dostał duże pieniądze jednak pracy swojej nie wykonał do końca, co więcej, nie wykonał dużej części swojej pracy. Niestety zapłaciłem z góry (i te błagania o zaliczki i to gawędziarstwo:)). Przepadł bez śladu, jak napisał ktoś w poprzednim poście. Za materiały (na które również dałem mu już pieniądze)także się nie rozliczył. Ogólnie jestem do tyłu jakieś 1000 złotych. Nie polecam stanowczo Tomasz Jankowski genarall74@interia.pl
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 2014-08-26 23:08:12 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Podjął się ukończenia instalacji w domku jednorodzinnym. miało to trwać kilka dni, trwało 3 tygodnie, nie dokończył prac i zaginał bez wieści. Kompletnie nieodpowiedzialny wykonawca. PROSZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: żadna
Opinia dodana przez: dnia: 2013-10-30 08:22:17 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Kompetentny i rzeczowy fachowiec - bardzo solidny,z dużą wiedzą i umiejętnościami. Można się zawsze dogadać z ceną a usługi na bardzo dobrym poziomie.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: dnia: 2013-09-04 19:56:40 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wykonawca zamontował 4 szt. lamp zamiast 10, dodatkowo 2 szt. zamontował do góry nogami. Z lamp, które zamontował wewnątrz budynku, zamiast 11 szt. zamontował tylko 7, nie wiadomo czy poprawnie bo nie sprawdził przewodów. Pomimo nie zakończenia prac, żąda zapłaty i grozi ropowszechcnianiem nieprawdziwych informacji.
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Nieruchomości dnia: 2013-01-21 11:54:57 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją