Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

WIĄZOWNA - STARA MIŁOSNA. NAPRAWA PRALEK, LODÓWEK, ZMYWAREK, PIEKARNIKÓW JAN STACHYRA

Zawód: naprawa urządzeń Elektryk 
Adres: Mazowieckie, 05-077 WARSZAWA – WESOŁA WESOŁA GOŚCINIEC 154/28
Telefon: 507 130 389 Kom. 500 322 255
Adres e-mail: stachyra-uslugi(małpa)wp.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Przeglądy pieców gazowych. Montaż i naprawa wideo- i domofonów. Podłączanie i naprawa sprzętu agd: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, kuchni gazowych i elektrycznych, płyt ceramicznych, indukcyjnych i gazowych, piekarników, term i okapów. Słowa kluczowe: Przeglądy pieców gazowych. Montaż i naprawa wideo- i domofonów. Podłączanie i naprawa sprzętu agd: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, kuchni gazowych i elektrycznych, płyt ceramicznych, indukcyjnych i gazowych, piekarników, term i okapów.

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 1x
Terminowość: 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 2767
Data utworzenia profilu: 2012-05-21 04:31:45
Data ostatniej aktualizacji: 2012-05-21 04:31:45 

Opinie o WIĄZOWNA - STARA MIŁOSNA. NAPRAWA PRALEK, LODÓWEK, ZMYWAREK, PIEKARNIKÓW JAN STACHYRA

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Solidny fachowiec, Pan Jan naprawiał moją lodówkę, uczciwie powiedział, że nie robi poważnej naprawy bo już się nie opłaca. Naprawiał następnie 10 letnią elektryczną ceramiczną płytę kuchenną, i po kilku latach instalował nową, indukcyjną. Pojawia się o umówionej godzinie.
Opinia dodana przez: Kamila dnia: 2018-04-18 23:19:44 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: USŁUGI ELEKTRYCZNE - JAN STACHYRA e-mail: stachyra-uslugi@wp.pl WARSZAWA – WESOŁA GOŚCINIEC 154/28 WESOŁA – STARA MIŁOSNA TEL: 500 322 255 / 507 130 389 Montaż pieców gazowych oraz drobne naprawy, okresowe przeglądy pieców gazowych, podłączanie czujników temperatury. Montaż czujników czadu, gazu, dymu. Konserwacja, montaż i naprawa bramofonów, wideo- i domofonów wraz z pilotami. Podłączanie, montaż i naprawa sprzętu agd: pralek, pralko-suszarek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchni gazowych, elektrycznych i elektryczno-gazowych, piekarników elektrycznych, płyt ceramicznych, indukcyjnych i gazowych, okapów, przepływowych ogrzewaczy i podgrzewaczy wody, term elektrycznych, grzejników olejowych, mikrofali, odkurzaczy, krajalnic itp. Montaż i naprawa oświetlania halogenowego, czujników ruchu, zmierzchowych, automatów schodowych, wentylatorów zwykłych i z czujnikiem wilgotności, zegarów elektronicznych, wyłączników ciśnieniowych przy hydroforach. Usługi hydrauliczne: demontaż i montaż kranów, baterii, zaworów, syfonów do zlewów i umywalek, liczników wody, grzejników. Usługi ślusarskie: demontaż i montaż zamków elektromagnetycznych, zamków w drzwiach wewnętrznych, zewnętrznych, w furtkach. Sprzedaż worków do odkurzaczy, filtrów węglowych i przeciw tłuszczowych do okapów, preparatów do oczyszczania z osadów, rdzy i kamienia pralek i zmywarek. Wystawianie zaświadczeń dla ubezpieczycieli o zaistniałych uszkodzeniach urządzeń i sprzętu w wyniku przepięć elektrycznych, wyładowań atmosferycznych, zalania wodą oraz innych czynników zewnętrznych. Naprawy urządzeń i sprzętu w ramach istniejącego ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: JAN STACHYRA dnia: 2012-05-21 04:33:11 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją