Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

szewc

Zawód: Szewc 
Adres: Małopolskie, Kraków Lubisz /26
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 3x

Jakość usług: 0% wysoka 1x 2x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 0% niskie 3x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1648
Data utworzenia profilu: 14.01.2012 09:53:31
Data ostatniej aktualizacji: 14.01.2012 09:53:31 

Opinie o szewc

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Byłam tam dwa razy. Raz z sandałkami, w których odpadł obcas. Pan stwierdził, że buty są kiepskiej jakości i pewnie grosze za nie zapłaciłam (buty kupione przez internet i do tego niemieckie, więc tanie nie były) i że naprawa nie ma sensu bo i tak obcas się nie będzie trzymał. Pan stwierdził, że ostatecznie może i mógłby naprawić, ale że to będzie kosztować 25 zł. Prawie się zgodziłam, ale on wtedy dalej, że to nie ma sensu i że lepiej kupić nowe, bo w tych już i tak długo nie pochodzę (buty miałam tylko jeden sezon). Poszłam do innego szewca, który naprawił je za 15 zł i myślę, że pochodzę w nich jeszcze ze dwa kolejne sezony wbrew opinii tego Pana. Za drugim podejściem przyszłam z butami górskimi - chodziło o podklejenie skóry na czubku. Pan nawet nie chciał ich wziąć, bo nie ma takiego kleju, że były już klejone i on tego kleju nie będzie wydłubywał, a poza tym i tak w nich długo nie pochodzę, bo już podeszwa się odkleja. Odkleja się ozdoba przy podeszwie, a podeszwa trzyma się mocno. Stanowczo nie polecam, nie wiem z czego ten punkt się utrzymuje skoro wszystkich klientów odsyła z kwitkiem.
Jakość usług: Niska
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 11.07.2017 14:04:26 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Stanowczo odradzam. Myślę, że powinna się przejśc tam jakaś kontrola. Człowiek obraża innych i klnie jeśli mu się coś nie podoba. T jest szok totalny! Nie do pomyślenia! Cham jakich mało!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Karolina dnia: 22.11.2012 15:15:27 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Drodzy państwo!Stanowczo odrazam korzystanie z usług pana (który sam siebie nazwał fachowcem)który ma pracownie na Lubiczu.Byłyśmy u niego z prośbą podklejenia podeszwy w bucie.Okazało się, że to jest niemożliwe, ponieważ jak na "profesjonaliste" przystało on nie będzie "po kimś żygocin poprawiał i żeby te buty zrobić musiałby się na nie zeżygać". Kiedy koleżanka zapytała o cenę naprawy - 60 zł!!!dodam, że but został kupiony dwa miesiące temu i kosztował niewiele więcej. Mimo wszystko koleżanka naciskała na podklejenie a nie wymiane podeszwy, a Pan Szewc zwrócił się do koleżanki, aby nie uczyła go rzemiosła. U innego szewca ta usługa kosztowała 6 zł. Im większe zero tym bardziej nadęte
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 14.01.2012 10:06:58 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją