Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Psi Salon

Zawód: Groomer 
Adres: Kujawsko-pomorskie, 88-100 Inowroclaw ul.Szarych szerego 3
Telefon: Kom. 509921430
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Psi fryzjer Słowa kluczowe: strzyzenie.trymowanie.kapiele

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 4x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 4x
Ceny usług: 100% niskie 3x 1x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 3412
Data utworzenia profilu: 23.09.2011 13:51:53
Data ostatniej aktualizacji: 23.09.2011 13:51:53 

Opinie o Psi Salon

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pełen profesjonalizm usług,bardzo dobre podejście z sercem do czworonogów:) Moja spanielica i ja jesteśmy zawsze zadowolone z wykonanego strzyżenia przez doświadczonych fryzjerów. Psina wychodzi z salonu radosna i pachnąca :) Odwiedzamy regularnie, na wizytę nigdy nie czekaliśmy długo. POLECAM !!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Frida dnia: 23.03.2018 15:13:06 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam wszystkich właścicieli czworonogów z całą odpowiedzialnością polecam salon fryzjerski w Inowrocławiu na ul Szarych Szeregów profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu PS. Jeśli chcesz zeby twój pies wyglądał zaje...ście to polecam ten salon obsługa exstra pełen ful serwis POLECAM POZDRAWIAM 'BOBI'
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 04.03.2014 14:02:53 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: polecam 100 procent profesjonalizmu
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: jagoda dnia: 23.08.2013 23:51:01 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem jak najbardziej zadowolona wizytą w tym psim salonie. Moja ostatnia wizyta (w innym zakładzie) skończyła się porażką - zrobiono mojego westa na terriera, zupełnie odstępując od tego, jak rasa powinna być obstrzyżona. Dodatkowo, nie jestem jedyną osobą, której się to przydarzyło. Gdy umówiłam się na strzyżenie w tym salonie, dokładnie wytłumaczono mi, jak west powinien wyglądać i kiedy powinnam przyjść na strzyżenie korekcyjne (trzeba było trochę poczekać, aż odrośnie sierść i włos). Całkowicie warto, bo o ile sierść mojego westie nadal nie jest dobrze uformowana po "nieprzyjemnym" robieniu go na terriera, o tyle wygląda o niebo lepiej i już nie mogę doczekać się, jak będzie wyglądał po prawdziwym trymowaniu, po jakimś czasie. Jakość usług jak najbardziej wysoka, właściciele byli chętni do przystosowania się do godzin, jakie pasują mi, nie im, a naprawdę nie jest drogo - zwłaszcza za taką dobrą robotą. Dobre podejście do psa, żadnego usypiania (bo i z takim podejściem nie potrzeba), westie była zrelaksowana przez większość "zabiegu". Polecam, naprawdę.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Beata dnia: 23.09.2011 14:26:46 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją