Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Adwokacka Dariusz Paszkowski

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Mazowieckie, 00-896 Warszawa Ogrodowa 10/26/67
Telefon:
Adres e-mail: a.paszkowski(małpa)interia.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Mec. Dariusz Paszkowski miał prowadzić moją sprawę rozwodową. Wziął całą kwotę, w aktach sprawy nie ma śladu jego pracy, rozmawiał zniecierpliwiony, na sprawę wysłał aplikantkę zupełnie nie zorientowaną. Kompromitacja. Słowa kluczowe: mec. Dariusz Paszkowski

Ocena: 50% pozytywna 1x 1x

Jakość usług: 50% wysoka 1x 1x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 2369
Data utworzenia profilu: 2011-07-14 15:33:35
Data ostatniej aktualizacji: 2011-07-14 15:33:35 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Dariusz Paszkowski

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Dariusz Paszkowski prowadził moje cztery sprawy karne, każda z nich dzięki jego doświadczeniu zakończyła się dla mnie niskimi wyrokami w zawieszeniu badź tylko grzywną mimo iż groziła mi długa odsiadka. Poza tym od tamtej pory doradza mi oraz mojej firmie z bardzo dobrymi skutkami.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: .
Opinia dodana przez: Jan S. dnia: 2012-01-26 11:47:41 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: mec. Paszkowski nie zainteresował się nawet sprawą za którą wziął pieniądze. W aktach sprawy nie ma nic co by wskazywało, że nad nią pracował. Przed samą sprawą,pół godziny przed, jego aplikantkę usiłowałam zapoznać ze sprawą, a na sali pytała mi się jakie pytania można by zadać. Nawet świadkowie czuli się zdezorientowani brakiem pytań. Mec. na moje uwagi odpowiedział agresją słowną i wydawał się urażony że śmiałam coś powiedzieć.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Ewa Zielińska dnia: 2011-07-14 15:40:07 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją