Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Naprawa Obuwia M. Nowak

Zawód: obuwie - naprawa, usługi szewskie Szewc 
Adres: Małopolskie, 31-931 Kraków Os. Centrum D 2/klatka II
Telefon: Kom. 604692811
Adres e-mail: naprawaobuwia(małpa)interia.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Pracownia naprawy obuwia Słowa kluczowe: Szewc, naprawa obuwia, szestwo naprawkowe

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 2127
Data utworzenia profilu: 23.11.2010 17:13:25
Data ostatniej aktualizacji: 24.11.2010 13:04:55 

Opinie o Naprawa Obuwia M. Nowak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: CHODZĘ DO TEGO SZEWCA PRAWIE 20 LAT I JESTEM NIM ZACHWYCONA. ZAWSZE WSZYSTKIE USŁUGI SĄ SOLIDNIE I SZYBKO WYKONYWANE, A W RAZIE POTRZEBY NAWET NA MIEJSCU, PRZY TYM BARDZO MIŁA OBSŁUGA. GORĄCO POLECAM!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: D.KOLOS dnia: 18.10.2012 08:14:23 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zdecydowanie POLECAM Pana Nowaka. Naprawiam buty u tego szewca odkąd pamiętam. Wcześniej moja mama korzystała z usług świadczonych przez jego ojca. Jest to szewc, starej szkoły, a nie jak Ci co się tylko nazywają szewcami, bo potrafią wymienić fleczki! Pan Nowak niejednokrotnie ratował mi buty, które wstyd mi było oddawać do naprawy, a inny z pewnością kazałby je wyrzucić do śmieci. Raz pod nieobecność "mojego" szewca zaniosłam buciki do Pana na Kazimierzowskim i więcej tego błędu nie popełnię - nie dość że czekałam ponad tydzień to jeszcze założył mi obcasy o 2 cm krótsze, twierdząc że innych nie ma. Po powrocie Pana Nowaka z urlopu natychmiast zaniosłam je do niego i oczywiście wymienił je na odpowiednie... Jeśli chodzi o ceny to wydaje mi się że ma przyzwoite, - wiadomo za jakość trzeba płacić - a ta jest bez zarzutu! No i najważniejsze: terminy na NASTĘPNY DZIEŃ, a przy grubszej robocie typu wymiana obcasów góra 3 dni. Gorąco POLECAM!!!
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: zadowolona klientka dnia: 23.11.2010 17:35:41 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją