Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

dekarz Hebel Roman

Zawód: budowlane usługi i remonty Dekarz 
Adres: Pomorskie, Wejherowo
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: Brak opinii
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1444
Data utworzenia profilu: 19.09.2010 13:31:14
Data ostatniej aktualizacji: 19.09.2010 13:31:14 

Opinie o dekarz Hebel Roman

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nie uznaje reklamacji. Położył papę termozgrzewalną na domku jednorodzinnym i zapewniał, że przez 20 lat będzie wszystko ok. i nie ma prawa nic wyjść. Niestety zaczęły ujawniać się błędy. Całkowicie to olewa i jest agresywny. Nie chce podać adresu swojej firmy, zamieszkania bo chcę sprawę skierować do sądu. Mam tylko jego nr komórki. Nie wystawił żadnej faktury i teraz ma czelność twierdzić, że może się w ogóle nie przyznać do wykonania tej roboty. Pyta się cynicznie mnie - jakie mam dowody, że on tu to robił z synem ?!!!Inny dekarz skrytykował jego robotę a on powiada, że jest rzeczoznawcą. Rzeczoznawca , który spartolił robotę a na koronę komina położył papę termozgrzewalną , która się topi i pali. Raz mówi, że już firmy nie ma a innym razem gdy miał przyjść poprawić fuszerkę to twierdził, że przyjdzie za 2 tyg. bo będzie miał robotę do wykonania w pobliżu. Skandal !
Jakość usług: Niska
Obsługa reklamacji: Nie uznaje reklamacji
Opinia dodana przez: Wejh dnia: 19.09.2010 13:48:47 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją