Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Tomasz WOJTASIEWICZ

Zawód: budowlane usługi i remonty Płytkarz 
Adres: Mazowieckie, Warszawa, Piastów, Wyszków
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 66% pozytywna 2x 1x

Jakość usług: 66% wysoka 2x 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 0% niskie 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 2489
Data utworzenia profilu: 2010-02-09 15:56:32
Data ostatniej aktualizacji: 2010-02-09 15:56:32 

Opinie o Tomasz WOJTASIEWICZ

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: polecam jeszcze niespotkałem osoby która tak bardzo lubi to co robi i widze że sprawia mu to przyjemność podpowiadał mi swoje pomysły pracował z chłopakami po 12,14 godzin dziennie robił zakupy i 95 metrowe mieszkanie wykończyli w trzy tygodnie a roboty było sporo !
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Paweł dnia: 2010-05-13 23:11:20 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nie bardzo rozumiem ten negatywny komentarz, który nie odnosi się do żadnych konkretów i moim zdaniem jest krzywdzący dla tej osoby. Tomek młody chłopak i super fachowiec, który z tego co wiem, zajmuje się wykończeniówką od wielu lat. Polecił mi go mój znajomy, któremu poprawiał robotę spartaczoną przez innych specjalistów. Zajął sie tym mimo, że większość budowlańców nie dotyka się do takich zleceń. Wykańczał moje mieszkanie w Warszawie, które było w stanie deweloperskim. W skrócie, wyburzanie ścian, zabudowy GK, sufity podwieszane, gładzie gipsowe, malowanie, układanie płytek, przeróbki elektryki, instalacji wod-kan itp. Doradził mi przy wyborze materiałów i pokazał wiele praktycznych zmian w projekcie przygotowanym przez architekta. Praca została wykonana sprawnie i szybko. Na pewno nie jest to typ fachowca, który zaczyna dzień od piwka. Często pracował po kilkanaście godzin dziennie, bo zależało mi na szybszym wprowadzeniu się do mieszkania. To zdecydowanie osoba, która lubi swoją pracę i nie wykonuje suchych poleceń, tylko często podsuwa ciekawe pomysły aranżacji, widać ze wykańczał i remontował wiele mieszkań. Jedyny minus, to to że jest bardzo zajęty i czasem ciężko o szybki termin na wykonanie zlecenia. Natomiast świadczy to chyba tylko o tym, że jest dobry w tym co robi. Z całą odpowiedzialnością polecam go każdemu, kto chce przejść przez remont szybko i bez niepotrzebnych nerwów.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Arek dnia: 2010-04-28 11:47:02 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam, jeśli komuś nie zależy na rzetelnie wykonanej pracy. Nie polecam jeśli ktoś ceni sobie jakość. Bardzo mnie zawiodła jakość pracy tej ekipy.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 2010-02-09 15:58:51 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją