Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Pracownia obuwia Krzysztof Grodzicki

Zawód: Szewc 
Adres: Małopolskie, 31-504 Kraków Lubicz 26
Telefon: 012 430 34 83
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Naprawa obuwia Słowa kluczowe: obuwie szewc naprawa usługi

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1873
Data utworzenia profilu: 22.12.2009 17:01:38
Data ostatniej aktualizacji: 22.12.2009 17:01:38 

Opinie o Pracownia obuwia Krzysztof Grodzicki

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Szczerze odradzam wszystkim tego "fachowca". Jest chamski, gburowaty i opryskliwy. Ceny bardzo wysokie. Łaskę robi, że w ogóle przyjmie buty do naprawy. Oderwał mi się koniec zelówki, chciałam go podkleić. Zażyczył sobie 16 zł za samo podklejenie, inny szewc za tą cenę podzelował mi obydwa buty. Mimo to zgodziłam się, bo mi się spieszyło a ten szewc był najbliżej. Ta cena to jeszcze nic. Był cały czas chamski, wybrzydzał i narzekał, mówił do mnie per "ty" (mam ponad 30 lat), aż w końcu zwróciłam mu uwagę że płacę więc o co mu chodzi. Wtedy rzucił butem (!), powiedział, że mi tego nie naprawi, i zwyzywał od g..r. Czytałam już wcześniej negatywne opinie o tym właśnie panu, i cóż, zgadza się co do joty. ODRADZAM!!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: oburzona dnia: 22.12.2009 17:14:32 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją