Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Szczawińska Maria, lek. med. ginekolog. Gabinet

Zawód: Ginekolog 
Adres: Małopolskie, 31-429 Kraków Łukasiewicza 6
Telefon: 124116941
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 50% pozytywna 1x 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 2466
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Szczawińska Maria, lek. med. ginekolog. Gabinet

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: badała mnie to.... duzo powiedziane!!!.Stwirdziła,że jest ok ,a mam bardzo poważne zmiany!!!Moze zmieni miejsce....jest prawie święta.
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: ypaxi dnia: 2014-03-09 06:48:11 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Po 1 - Pani dr Szczawińska przyjmuje obecnie na przy ul. Świtezianki 3/2, a poza tym - starsza osoba z pełnym profesjonalizmu podejściem do pacjentek, szczegółowy wywiad lekarski, szczegółowe badanie(bada piersi, co inni lekarze maja całkowicie gdzieś, do tego przesympatyczna, pełna ciepła, zrozumienia i empatii. Wizyta u Niej nie trwa przysłowiowe 5 minut, bo ok. 30 min, Pani dr Szczawińska pomaga w Naturalnym Planowaniu Rodziny - jeśli ktoś jest tym zainteresowany to tylko do Niej-serdecznie polecam.Dr Szczawińska zleca potrzebne badania, wszystko opisuje, mówi co robi, daje pacjentce nadzieje i wierzy w nią i w powodzenie leczenia, przecudowny człowiek, dla Niej pacjentka, to nie kolejna osoba, z której ma dochód-dla Niej pacjentka to przede wszystkim człowiek, kobieta w gabinecie czuje iż Pani dr jest tylko na niej skupiona i jej poświęca w danym momencie uwagę, mimo iż poczekalnia pęka w szwach.Dr daje namiary również na innych specjalistów jeśli tego wymaga sytuacja - a nie leczy sama na sile jak inni, po to aby wydrzeć kasę.Polecam Panią Doktor Szczawińską z całego serca.Ceny również ma przystępne-a nie z kosmosu.POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Pacjentka dnia: 2011-02-16 01:08:09 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją