Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Sobiechowska Beata, adwokat. Kancelaria

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Kujawsko-pomorskie, 86-100 Świecie Sądowa 18a
Telefon: 600815568
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 33% pozytywna 1x 2x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 5910
Data utworzenia profilu: 01.01.2009
Data ostatniej aktualizacji: 10.10.2010  

Opinie o Sobiechowska Beata, adwokat. Kancelaria

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Dla mnie Pani adwokat jest w pełni profesjonalna i bezkompromisowa. Uważam, że mówi prawdę prosto z mostu i nie naciąga klientów. Ma w mojej ocenie bardzo wysoką ocenę zawodu nie w przypadku konfliktu interesów wprost mówi, że pewne działania są nieetyczne lub nieuczciwe. Dąży do prawdy w sposób zdecydowany i z determinacją prowadzi postępowania.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Klient dnia: 30.05.2019 10:31:53 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zostałem klientem tej Pani ponieważ 2 miesiące wcześniej jej klientem została moja Synowa i chcieliśmy by wspólna przyczyna rozpadu naszych Małżeństw choroba psychiczna mojej Żony została badaniami potwierdzona i ujawniona. Niestety Pani Adwokat w decydującej Fazie Postępowania sądowego wymówiła mi Pełnomocnictwo na korzyść Pani Adwokat Małgorzata Thiede . yła to ukartowana transakcja bym nie miał Obrońcy i Pani Sędzia Małgorzata Kozmińska mogła uznać mnie winnym .My szykamy w Sądzie Rodzinnym pomocy dla swoich Rodzin . Natomiast pozostali Uczestnicy Postepowań dla Korupcyjnej Kasy w Sądzie Rodzinnym jedynie Kupczą.
Opinia dodana przez: Bronisław Jankowski dnia: 03.07.2013 10:32:51 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani adwokat niestety w dziedzinie kodeksu rodzinnego, na niczym się nie zna poza ślepym prezentowaniem cyferek Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego oraz przytaczaniem fałszywych argumentów na sprawach i wygłaszaniu ich swoim miękkim głosikiem. Na jej wykryte kłamstwa oraz udowodnienie ich na wokandzie, robi się czerwona i tylko spuszcza głowę. W reprezentowaniu klienta jest beznadziejna, a reprezentowana przez nią w tym zakresie wiedza świadczy o jej niekompetencji. Nabija kasę od naiwnych klientów, gdzie jak powszechnie wiadomo sprawy dotyczące np. alimentów na zasadzie ważenia dowodów stron, rozpatruje Sąd. Pani adwokat w takim przypadku robi tylko i wyłącznie tłum na sali. Przykładem jest tutaj reprezentowanie na sprawach, które odbyły się m. in. w Sądzie Rejonowym w Gdzu bądź Sądzie Okręgowym w Toruniu.
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: NICK dnia: 07.05.2013 14:48:29 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją