Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Hebda. Firma budowlana. Docieplanie budynków

Zawód: budynki - ocieplanie, osuszanie Budowlaniec 
Adres: Małopolskie, 34-451 Tylmanowa 376b
Telefon: Fax: 0182625358
Adres e-mail: hebda(małpa)vp.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 79% pozytywna 19x 5x

Jakość usług: 80% wysoka 17x 1x 4x
Terminowość: 78% bez zastrzeżeń 15x 2x 4x
Ceny usług: 77% niskie 7x 2x 2x
Ilość opinii w serwisie: 24
Ilość odsłon profilu firmy: 14077
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Hebda. Firma budowlana. Docieplanie budynków

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Panowie ocieplali bloki w Miechowicach (Bytom) przemili ludzie , zawsze uśmiechnięci;) , i pomocni ..pomogli mi przy antenie z tv która dali na rusztowanie;D ;p . Starali się też być cicho , zaczynali bardzo wcześnie i pracowali ciężko do bardzo późnego popołudnia , zrobili kawał dobrej roboty, wszystko wygląda naprawdę świetnie i jest kolorowo ;) ...pomijając fakt że co niektórzy panowie robornicy...byli bardzo interesujący;)
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: Nuka dnia: 2020-01-25 20:47:36 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma Hebda wykonywała remont balkonów przy ulicy Wawelskiej w Rudzie Śląskiej. Prace przebiegały szybko i sprawnie. Świetnie zgrany zespół. Pracownicy uprzejmi w stosunku do lokatorów. Szczególne podziękowania dla Pana Kierownika Franciszka, który miał cierpliwość i odpowiadał na każde pytanie i wątpliwości. Świetny fachowiec, który dobrze kierował swoim zespołem. Firma godna zaufania i polecenia.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Lokatorzy z ul. Wawelskiej 6 dnia: 2019-08-06 13:42:54 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma godna polecenia. Ekipa ocieplająca budynek przy ul. Leszczyka w Bytomiu była niezwykle zgrana (podkażdym względem). Wcześnie rano, kiedy zaczynali pracę (ok.6.30/7.00), starali się za bardzo nie hałasować. W sposób przemiły i życzliwy odnosili się do lokatorów. Pracowali ciężko od świtu to późnego popołudnia, za co należy im się ogromny szacunek. Zawsze uśmiech gościł na ich twarzy. Odwalili kawał dobrej roboty. Nikt z lokatorów nie przypuszczał, że ocieplenie budynku będzie trwało tylko 2 miesiące! Pracownicy postawili rusztowania 12 lipca, a prace zakończono 7 września. Pozostawili po sobie porządek (przetarli okna i balkony) Efekt godny pozazdroszcenia:) Górale z krwi i kośći!!:)POLECAM. Ps. a może dla tej ekipy jakieś dodatkowe wynagrodzenie Panie Kierowniku? Do rozważenia
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: Lokatorka dnia: 2018-09-08 11:17:14 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma solidna. Świetnie zgrany zespół. Pracownicy bardzo uprzejmi w kontaktach z lokatorami. Prace wykonywane szybko i solidnie.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: Zbigniew Polański, Bytom ul. Felińskiego 111/15 dnia: 2018-03-17 20:34:35 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma ocieplała mój blok położony w Katowicach, prace przebiegały sprawnie i fachowo. Zatrudniona ekipa budowlana odznaczała się wysoką kulturą osobistą, a podczas robót można było stwierdzić, iż są to osoby, które mają doświadczenie w swoim fachu. Polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Krzysztof z Katowic dnia: 2017-10-05 11:12:29 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolona z pracy tej firmy.W mojej ocenie prace wykonywane są dobrze i fachowo.Na placu budowy po zakończonym dniu jest porządek.Kultura osobista pracowników jest równie wysoka, są bardzo mili i uprzejmi.Obserwując wiele ekip remontowych, pracownikom tej firmy wystawiam wysoka ocenę. Jeżeli chodzi o terminowość to trudno jednoznacznie ocenić,a z doświadczenia wiem, że przy każdym remoncie zdarzają się niespodzianki, które wpływają na wydłużenie planowanego terminu.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Opinia dodana przez: K.G. dnia: 2017-07-27 08:14:34 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Hebda od maja do dzisiaj (prace nadal trwają wiec nikt tak naprawde nie wie kiedy skończą!) ociepla budynki przy ulicy Knosaly 83 w Radzionkowie. Prace trwają bardzo powoli, od godziny 7 rano codziennie zaczynaja wiercenie, ekipa wydziera sie na cały głos, klnie. W bloku mieszkają osoby, ktore pracują na nocki - z powodu Hebdy od 3 miesiecy nie ma mozliwosci wyspania sie w ciagu dnia, zaczyna to byc nie do zniesienia. Mój balkon oraz balkon sąsiadki zostawili w niechlujnym stanie. W zasadzie ekipa zbiera sie około 6.30 rano - sa bardzo głośni, brygadzista wydziera sie po pracownikach. Sposob pracy tych ludzi jest bardzo wolny - dwóch pracuje, reszta siedzi i nic nie robi. Nie polecam tej firmy, spółdzielnia obiecała nam ze prace remontowe ktore utrudniają mieszkańcom bloku zycie potrwają najwyżej przez miesiąc tymczasem to juz trzy miesiące a Hedba nie potrafi skończyć!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom Radzionków
Opinia dodana przez: Marek dnia: 2017-07-12 16:46:06 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Fachowcy pracują w sposób niechlujny. Nie sprzątają po sobie , prace wykonane bardzo niedbale. Elewacja po remoncie nieszczelna i ściana przecieka. Zgłoszony problem pozostaje bez odzewu mimo że jest widoczny gołym okiem ...
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Zgłoszony problem - bez odzewu.
Opinia dodana przez: Lokator dnia: 2017-04-24 14:51:39 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Fachowcy ocieplają budynek od kilku tygodni i patrząc na ich kulturę osobistą,podejście,zaangażowanie i efekty wykonania można użyć tylko jednego słowa PROFESJONALIŚCI. Polecam z zamkniętymi oczami i wierzę ,że każdy z Państwa będzie tak zadowolony ,jak mieszkańcy ul.Obr.Westerplatte 10 z Rudy Śląskiej!!! Jeszcze raz ogromne podziękowania ,dla całej ekipy i właścicieli firmy HEBDA :)))
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: Grzegorz dnia: 2016-12-19 10:22:37 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Szczególna pochwała dla pracowników z rusztowań: wykonują swoją pracę na 5-kę, są sympatyczni i grzeczni. Bez problemów dostosowują się do próśb mieszkańców, terminów wejścia do piwnic, drobnych prac usprawniających itp. Brawo!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: Bytom Drzewna18 dnia: 2016-10-25 13:15:37 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma HEBDA również przeprowadzała termomodernizacje mojego bloku, muszę przyznać, że są to pracownicy doświadczeni. Każdy remont wiąże się z tzw. nieładem budowlany lecz pracownicy HEBDA świetnie sobie z tym radzą. Jestem bardzo zadowolona efektem końcowym prac tej firmy jak również pozostali lokatorzy mojej klatki w bloku .
Opinia dodana przez: dnia: 2016-08-05 09:07:59 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niestety, nie mam dobrych doświadczeń z tą firmą. Ekipa wykonywała remont balkonów i elewacji w kilku osiedlowych blokach. Panowie z tej firmy to chyba jacyś z łapanki - pracują bardzo niechlujnie i pomiary wykonują "na oko". Takie urządzenie jak poziomica nie jest im znane. Na moim balkonie żadna ze ścian nie jest prosta, nie wspominając o kafelkach położonych na podłodze. Dodatkowo, nie mają nawyku sprzątania po sobie. A przecież gruszy "brud" powinni usunąć oni. Podczas prac remontowych poniszczyli ramy okienne, które były całe z kleju i akrylu. Po uwagach lokatorów próbowali je czyścić za pomocą noża. Jaki pozostał efekt chyba nie muszę mówić. Parapety porysowane. Nowa barierka (za którą zapłaciłem) jest przerysowana na całej długości. Na zwróconą uwagę pracownik odpowiedział: Takie rzeczy na budowie są normalne. Płytki, które położyli na balkonie musiałem samodzielnie czyścić za pomocą druciaka i nożyka, bo nie można było usunąć wdeptanego kleju i akrylu. W całym bloku składającym się z 30 mieszkań, tylko 4 nie miały większych zastrzeżeń, reszta lokatorów zgłaszała systematycznie skargi do spółdzielni. To chyba o czymś świadczy.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Andrzej S. dnia: 2016-07-20 14:33:27 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zniszczyli mi sufit podczas remontu dachu, "Hebda jako całość wykonywała remont budynku , dach i ocieplenie" parapety porysowane i poodbijane tynki wewnątrz lokalu przy oknach .Do dnia dzisiejszego nie zostało to usunięte, zastanawia mnie jakim cudem dostał od wspólnoty zapłacone za takie zniszczenia, nie tylko w jednym lokalu . Można się tylko domyśleć. Właściciel po oględzinach stwierdził że MOŻE to od niego nie jest , lecz przed remontem tego nie było " po rozmowie z wlaścicielem zaproponował kwotę śmieszną 450 zl za szkody , lecz odmówiłem na taką beznadziejną propozycję. Przypomnę ze to w kilku lokalach" Po kilku krotnych ogledzinach pseudo expertów z jego strony wielu mówiło ze jest to szkoda niecelowa z jego strony , powstała na skutek odciążenia dachu z tych ton dachówek a w późniejszym terminie dociążeniu i dlatego powstały zniszczenia, a na dodatek ogromne stuki i składowanie tych materiałów na stropie przez pracowników wykonujących prace. Lecz każdy ten Expert nie napisał tego na dokumencie.. Inspektor z urzędu miasta Bytom tez potwierdziła że powinni wziąć to na siebie jako firma i z ubezpieczenia pokryć . Ponownie właściciel jak ognia bał się udostępnić nr ubezpieczenia. sprawa zapewne rozstrzygnie się w sądzie ze względu na notoryczne uchylanie się od naprawy szkody , celowo. Z całą stanowczością Nie polecam tej firmy za uchybienia naganne i w jaki sposób traktuje klienta. Dokument odbioru nie podpisałem jako lokator i zapewne został zniszczony , bo w przeciwnym razie nie powinien otrzymać zapłaty , a dostał.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: lokator mieszkania dnia: 2016-01-31 19:10:35 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma doskonała w swoim profesjonalizmie. Pracownicy bardzo zaangażowani w swoją pracę, kulturalni i uczynni, co jest rzadkością na rynku w tej branży. Na szczególna uwagę zasługuje kierownik, Pan Paweł Cz. Bardzo dobry specjalista i menadżer.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: adu dnia: 2016-01-14 13:58:42 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo solidna i rzetelna firma. Panowie zaangażowani w pracę, zawsze uśmiechnięci i kulturalni. Na każdą prośbę lub pytanie chętnie udzielają odpowiedzi. Niezwykle efektywny podział pracy w zespole. Każdy pracownik doskonale wie co powinien w danej chwili robić. Uwagę zwraca dobra komunikacja między pracownikami i ciągła wymiana informacji. Postępy pracy widoczne z dnia na dzień:) Panowie dbają o czystość przyległego terenu oraz na bieżąco sprzątają zużyte materiały, co doceniają mieszkańcy. Oby więcej takich oddanych pracy fachowców:)
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: Zorja (Graniczna 49a) dnia: 2015-10-22 18:57:45 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Fachowcy jakich mało. solidna firma mili i kulturalni pracownicy
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Ola dnia: 2015-05-04 13:49:04 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma Hebda rozpoczęła prace na naszym bloku przy ulicy Szymały.Prace prowadzi pan Paweł jego ekipa pobiła moje najśmielsze oczekiwanie prace prowadzą bardzo szybko i porządnie a ekipa jest bardzo zgrana.Są ludzmi których nie da się nie lubić pozdrowienia dla firmy i pracowników oby tak dalej.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: asiczka dnia: 2014-05-25 21:56:52 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wysoka jakość usług, terminowość. W czasie trwania inwestycji zachowany był porządek na terenie budowy. Również po zakończeniu prac wszystko zostało wysprzątane. Budynek ocieplony fachowo, perfekcyjnie wymienione balkony - nie ma do czego się doczepić. Super robota!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Agnieszka z Nałkowskiej, Ruda Śląska dnia: 2013-12-08 21:54:59 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma właśnie skończyła prace nad moim budynkiem w Rudzie Śląskiej przy ul. Różanej. Moge śmiało stwierdzić, że cechują się niesamowitą precyzją, dokładnością, dbają o każdy szczegół, od początkowego zabezpieczenia(okna, parapety) po sam koniec, wykończenie szczegółów na najwyższym poziomie. Czas wykonania również ekspresowy. Wysoka kultura pracy robotników,0 alkoholu co można niejednokrotnie zauważyć przy pracy innych firm. Pełen profesjonalizm. Tylko takie firmy powinny być na naszym rynku. Bezkonkurencyjna, gorąco polecam !
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Patryk dnia: 2013-12-01 13:21:21 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: REWELACYJNA FIRMA! Właśnie kończą docieplać nasz blok w Bytomiu przy pl.Wojska Polskiego.Pisząc to właśnie widzę jak pan myje moje okna z zewnątrz!Dbają o każdy szczegół, wszystko pozalepiane,ochronione, nic nie uszkodzone! Tak szybko poradzili sobie z naszym 10 piętrowym blokiem,że jak dla mnie to cud!Sprzątają wszystko,dodatkowo pełna kultura! Widać,że zatrudniają porządnych fachowców,zero przekleństw, pracują cichutko i szybko. Mam nadzieję,że tacy pracownicy dostają odpowiednie wynagrodzenie,wszak to LUDZIE tworzą firmę. W pełni na to zasługują. POLECAM WSZYSTKIM!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Justyna dnia: 2013-10-10 17:16:24 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: rewelacyjnie wyszkoleni brygadziści, którzy potrafią dobrze pokierować zespołem. Praca jest wykonana zawsze solidnie, bez zarzutów, z wykorzystaniem najlepszych materiałów.
Opinia dodana przez: ohiah dnia: 2012-12-06 00:24:44 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: szybko i solidnie . do tego bardzo mila ekipa ;)
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: baś dnia: 2012-06-28 19:53:45 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Fachowcy wyrobili się 3 miesiące po terminie
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Zła
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: AwangardaKrk dnia: 2012-06-17 02:42:08 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma okazała się solidnym wykonawcą docieplenia bloków,obejmując roboty budowlane. Jakość robót świadczy o dużej znajomości zagadnień związanych z wykonawstwem tego typu zadań oraz o profesjonalizmie zawodowym. Prace zostały wykonane z należytą starannością,z zachowaniem wysokiej jakości i estetyki. Dzięki sprawnej organizacji roboty budowlane nie dezorganizowały życia mieszkańców. Firma "Hebda" jest sprawdzonym i godnym polecenia partnerem przyszłego Inwestora.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: Zadowoleni Lokatorzy dnia: 2010-06-15 22:49:23 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją