Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Dr Irena Eris. Instytut kosmetyczny

Zawód: kosmetyka - usługi Kosmetyczka 
Adres: Mazowieckie, 05-520 Konstancin - Jeziorna al. Wojska Polskiego 3
Telefon: 227028668
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 50% pozytywna 1x 1x

Jakość usług: 50% wysoka 1x 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1253
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Dr Irena Eris. Instytut kosmetyczny

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Szczeciński salon Ireny Eris zmienił dzień, który miał być najpiękniejszy w moim życiu w koszmar - dzień mojego ślubu. Byłam umówiona na makijaż na 10, ślub miał być o 13,30. Pani "makijażystka" nie miała pojęcia co robi, po nałożeniu podkładu moja skóra wyglądała jak skóra 70-latki. Z czystej głupoty i zdeterminowania pozwoliłam nałożyć sobie cienie na powieki – natychmiast się osypały i zaczęłam wyglądać jakbym miała podsiniaczone oczy. Komentarz pani wykonującej makijaż to ”no tak te cienie mają, że się osypują”. Po około 1,5 walce (niebywała desperacja z mojej strony), zmywaniu i nakładaniu od nowa uciekłam w rozpaczy z jednym okiem osypanym jakimś koszmarnym cieniem i cerą staruszki. MASAKRA! Dopiero po ponad roku jestem w stanie napisać tę opinie ponieważ przeżyłam silną traumę. Makijaż zmyły i wykonały od nowa w ciągu pół godziny cudowne dziewczyny z Douglasa w Galaxy - Kocham je za to i wszystkie sklepy Douglasa również! Na ślub wpadłam w maxi stresie, w letniej sukience, spóźniona 10 minut, przebierałam się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Wszystko przez salon IrenyEris- Omijać z daleka, chyba że makijaż ma być na Halloween!
Jakość usług: Niska
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 2012-09-05 09:49:27 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Cudowne miejsce! Oaza ciszy , spokoju i relaksu! A masaż moich ulubionych 2 kosmetyczek to lek na wszystkie problemy i dolegliwości mijającego dnia.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Magdalena dnia: 2009-09-18 14:16:55 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją