Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

KRK serwis AGD

Zawód: Mechanik 
Adres: Małopolskie, Kraków
Telefon: Kom. 730293255
Adres e-mail: krkserwisagd(małpa)gmail.com
Strona internetowa: www.krkserwisagd.pl
Opis działalności: Pogwarancyjny serwis, konserwacja i montaż sprzętu AGD Słowa kluczowe: serwis agd, pralki, zmywarki, kuchenki, naprawa pralek zmywarek kuchenek, naprawa agd, naprawa lodówek

Ocena: 87% pozytywna 7x 1x

Jakość usług: 87% wysoka 7x 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 7x
Ceny usług: 85% niskie 6x 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 8
Ilość odsłon profilu firmy: 6856
Data utworzenia profilu: 14.11.2015 20:45:13
Data ostatniej aktualizacji: 04.02.2021 21:49:55 

Opinie o KRK serwis AGD

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Piszę żeby wam odradzic korzystanie z usług KRK serwis AGD był serwisant wziął 80 zł za błędną diagnozę (na stronie ich diagnoza to 50-70 zł) za odkrecenie i przykrecenie 2 srubek powiedzial że wszystko ok pojechał a problem został pralka jak nie pierze tak nie pierze próbuje się dodzwonić ale tel.nie odbiera na SMS nie odpisuje nie tak postępuje prawdziwy fachowiec widocznie czuję się winny znajdźcie inną lepszą alternatywną opcję
Jakość usług: Niska
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 29.07.2021 17:45:48 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Trzy szybkie naprawy, za każdym razem diagnoza w 3 minuty w 100% trafna. Punktualnie, niedrogo. Nie ma się co rozpisywać, wszystko było na najwyższym poziomie. Polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Łukasz dnia: 16.04.2019 18:08:30 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo miła i fachowa obsługa,szybka diagnoza trafna w 100%,koszt części i usługa zadowalająca.POLECAM
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 18.12.2018 18:38:02 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Absolutnie pozytywna. Pan bardzo punktualny.Spokojnie zdiagnozował awarię. Trafna diagnoza, naprawa, dużo dobrych rad. Polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Jadwiga dnia: 04.11.2017 09:34:56 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Rzetelny serwis godny zaufania. Pan serwisant przyjechał punktualnie, miał ze sobą potrzebne narzędzia i części zamienne i wykonał naprawę zmywarki oraz pralki w niecałe 1,5 godziny wraz z wymontowaniem i ponownym zamontowaniem w zabudowę. Wystawił mi paragon na kasie fiskalnej i oznajmił że mam pół roku gwarancji na jego usługę, czego się nie spodziewałam, ponieważ poprzednie serwisy z którymi współpracowałam udzielały dwóch lub trzech tygodni ,,gwarancji rozruchowej,,. Muszę jeszcze dodać że korzystałam już z usług kilku serwisów, ale pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby ktoś po 5 minutach pracy urządzenia postawił stuprocentowo trafną diagnozę ,,na słuch,, zarówno w przypadku pralki jak i zmywarki. Na pewno zachowam kontakt do Pana inż. Dariusza
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Anita dnia: 16.10.2017 22:29:45 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Korzystalam z usług tego serwisu już kilkukrotnie. Naprawiali moja pralkę, zmywarke i kuchenkę i jak narazie mnie nie zawiedli a sprzęty działają bez zastrzeżeń. Polecilam ten serwis znajomym i tam też spisali się doskonale. Nic więcej dodawać nie trzeba, mnie przekonali że faktycznie znają się na tym co robią, zresztą nie każdy serwis agd ma w swojej kadrze inżynierów po politechnice, o czym dowiedziałam się przypadkiem bo nigdzie takiej informacji nie zamieszczają, a moim zdaniem powinni. Napewno jeszcze nie jeden raz skorzystam z ich usług i nie jednemu znajomemu ich polecę.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Justyna dnia: 15.06.2017 08:57:49 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo się cieszę, że znalazłam wreszcie serwis agd, w ktorym pracują ludzie znający się na tym co robią, a nie tylko udają że coś wiedzą. Pan inżynier z tego serwisu uporał się w ciągu pół godziny z usterką zmywarki, przy której dwóch poprzednich ,,fachowców'' z innych serwisów spędziło kilka godzin żeby w ostatecznosci stwierdzić że jest to nienaprawialne i poleciło kupno nowego urządzenia. Okazało się że była to prosta usterka programatora, jednak potrzebna była odrobina fachowej wiedzy żeby do tego dojść. Gdybym odrazu trafiła na ten serwis to zaoszczędziła bym sporo czasu, pieniędzy i nerwów. Bardzo dziękuję za pomoc i napewno zachowam kontakt do Pana Inżyniera Dariusza, polecając go z czystym sumieniem znajomym.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Jadwiga dnia: 12.10.2016 16:20:28 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo miła i fachowa obsługa. Pan przyjechał jeszcze w ten sam dzień i naprawił pralkę od ręki. Praktycznie od razu wiedział co ma robić. Na koniec udzielił mi gwarancji na naprawę. Cena moim zdaniem za taką fachowość jest rozsądna. Jestem zadowolona i dziękuję za pomoc.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Iza dnia: 17.08.2016 08:50:00 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją