Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Gal-Mont Grzegorz Galiński

Zawód: drzwi - sprzedaż, montaż, zabezpieczanie itp. Monter 
Adres: Łódzkie, 93-162 Łódź Broniewskiego 2/Paw. 9
Telefon: 510285732
Adres e-mail: galmont1(małpa)poczta.fm
Strona internetowa:
Opis działalności: sprzedaż i montaż drzwi i okien, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie na podczerwień, pompy ciepła, kolektory sloneczne. Słowa kluczowe: drzwi Vasco, drzwi KMT, okna drutex

Ocena: 25% pozytywna 1x 3x

Jakość usług: 0% wysoka 3x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 2x 2x
Ceny usług: 0% niskie 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 1733
Data utworzenia profilu: 01.04.2016 12:10:16
Data ostatniej aktualizacji: 15.11.2019 05:43:46 

Opinie o Gal-Mont Grzegorz Galiński

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Omijać szerokim łukiem! Zmienia zdanie w trakcie ustaleń, nie wykonuje swojej pracy do końca , wychodzi z remontu o godz 13, brakuje mu ludzi do pracy (to o czymś świadczy) zmienia stawki w trakcie, straszy sądem gdy nie zapłacono mu za fuszerkę.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 01.09.2019 16:01:57 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam serdecznie wszystkie osoby czytające opinie chce napisać ze te opinie wcześniejsze nie są uzasadnione wiem ze państwo ostro przesadzają ze względu na to ze niechcenia zapłacić zaległości które wynikały w trakcie prac po za tym ktoś kto nie potrafi podpisać się imieniem i nazwiskiem pod swoją opinią jest Noe wiarygodna ja polecam Pana Grzegorza gdyż już nie raz wspolpracowalismy i wszystko było ok pozdrawiam
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Obsługa reklamacji: Pozytywnie
Opinia dodana przez: CHYZY MARCIN dnia: 30.03.2018 15:45:45 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Grzegorz Galiński wycenił prace remontowe i po podpisaniu umowy przystąpił do remontu. Termin przekroczył o ponad miesiąc, popełnił sporo błędów do których się nie przyznaje. Np. źle ułożone panele podłogowe, doszło do zniszczenia paneli w trakcie układania co potwierdził rzeczoznawca producenta. Koszt usterki około 3 tyś zł. Pan Gliński nie poczuwa się do naprawiania wadliwie wykonanej podłogi. Listwowanie podłogi listwami PVC to tragedia, listwy nie trzymają się ścian, nie przylegają do ścian. Po zdjęciu listew okazało się, że ni nie wykonał obowiązkowej dylatacji panel-ściany. PO zakończeniu wycenionych prac Pan Galiński przyniósł dodatkowy kosztorys i rachunek na UWAGA 130% ustalonej wartości remontu. Oczywiście o dodatkowych pracach i kosztach nie informował w trakcie trwania prac. Odmówiłem zapłaty, sprawa w sądzie. Odradzam kontakt z tą osobą. Brak fachowości, nie dotrzymał terminu i oczekuje dodatkowej zapłaty, która przekroczyła wartość usługi o 130% ! Odradzam !
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Brak
Opinia dodana przez: Zleceniodawca dnia: 29.08.2016 23:27:42 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Grzegorz Galiński nie posiada podstawowej wiedzy technicznej, nie ma narzędzi: poziomica, miara, kołki, wbijak do kołków. Futryny drzwiowe osadził na trzech kropkach piany, bez użycia rozpórek. Na świeża pianę założył opaski i osadził skrzydła drzwiowe. Jedne drzwi wypadły z otworu, więc osadził je ponownie w ten sam sposób. Futryny nie nie miały pionu, poziomu i przekątnej. Wygięły się w kształt beczki, gdyż nie zastosował rozpórek i odpowiedniej ilości piany. Cały czas opowiada jaki jest dobry z niego fachowiec. Zamówiłem inną firmę i cały montaż został wykonany od nowa. Teraz widać różnię. Grzegorz Galiński to zwykły naciągacz. Odmówił wykonania naprawy. Sprawę skierowałem do sądu.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: firma Gal-Mont nie przyjmuje reklamacji
Opinia dodana przez: Paweł dnia: 01.04.2016 12:33:54 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją