Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Hańko - Zarębska

Zawód: Adwokat 
Adres: Śląskie, 40-214 Katowice Wróblewskiego 29
Telefon: Kom. 601 243 906
Adres e-mail: kancelaria(małpa)kancelaria-hanko.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: usługi prawne dla klientów indywidualnych w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego oraz dla przedsiębiorców w zakresie prawa gospodarczego i handlowego, kontaktowego, prawa cywilnego, prawa pracy oraz windykacji należności Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 422
Data utworzenia profilu: 2019-08-12 13:36:41
Data ostatniej aktualizacji: 2019-08-13 13:33:29 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Hańko - Zarębska

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo polecam tą Kancelarię, a zwłaszcza p. Karolinę Hańko-Zarębską. Zgłosiłam się do kancelarii ze sprawą o alimenty na dzieci. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dziękuje raz jeszcze za pomoc!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: Pola034 dnia: 2019-08-14 10:05:52 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Kancelaria ta reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. To już moja kolejna sprawa u nich, która zakończona została sukcesem. Polecam z czystym sumieniem.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: dnia: 2019-08-13 13:10:30 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo polecam tą Kancelarię, ostatnia współpraca dotyczyła sprawy odszkodowawczej i została znowu wygrana przez panią adwokat Karolinę Hańko. Ta kancelaria jest dla mnie bezkonkurencyjna. Pełny profesjonalizm, wiedza, sympatyczne podejście do klienta i przede wszystkimndobre przygotowanie do sprawy.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: MichaałŁ77 dnia: 2019-08-12 17:17:05 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Do kancelarii zgłosiłem się z dość skomplikowaną sprawą rodzinno majątkową. Sprawa zakończona pomyślnie. Przez cały czas trwania sprawy komunikacja była bezproblemowa ( kontakt telefoniczni i mailowy), duża wiedza i zaangazowanie w temat. Mogę więc z czystym sumieniem polecić, a sam z miłą chęcią skorzystam w przyszłości z jej usług jeśli będzie taka potrzeba.
Opinia dodana przez: GrzegorzLin dnia: 2019-08-12 13:39:54 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją