Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

GregPol Service Grzegorz Stelmach

Zawód: Budowlaniec 
Adres: Śląskie, 42-300 Myszków 11 listopada 14/2
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Prace remontowo budowlane Słowa kluczowe: remonty, budownictwo, płyty GK, gładzie, kafle

Ocena: 60% pozytywna 3x 2x

Jakość usług: 60% wysoka 3x 2x
Terminowość: 60% bez zastrzeżeń 3x 2x
Ceny usług: 66% niskie 2x 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 311
Data utworzenia profilu: 2018-09-14 09:32:41
Data ostatniej aktualizacji: 2018-09-14 12:14:14 

Opinie o GregPol Service Grzegorz Stelmach

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Mieszkanie wyremontowane z najwyższą starannością. Czas prywatny poświęcony przez Pana Grzegorza na wyszukiwanie najodpowiedniejszych materiałów.Jestem bardzo zadowolona. Polecam. Człowiek bardzo miły,uczynny i kompetentny. Ja sobie chwalę i polecam tą firmę.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Bogusia dnia: 2018-10-16 12:42:41 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Widzę,ze nagonka trwa. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Ci którym poleciłem usługi również ich nie maja. Polecam i będę polecał usługi Pana Grzegorza. Żeby wszyscy tak podchodzili do swojej pracy i klienta jak Pan Grzegorz. Rynek wyglądał by dużo lepiej.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Kazik dnia: 2018-10-12 14:51:20 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niezgadzam się z opiniami. Remont kuchni i łazienki wykonany starannie i nawet tuż przed terminem. Dbałość o porządek każdego dnia prac miłe mnie zaskoczyła. Pan Grzegorz spisał się na 5. Polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Irena dnia: 2018-10-11 20:43:51 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Uważajcie na firmę GregPolService Grzegorz Stelmach. Na początku nie wyglądało to źle, prace szły wolno ale do przodu. Po pewnym czasie 'fachowcy' przestali się pokazywać i nie odbierają telefonów. Remont pozostawiony w połowie nie dokończony. Pan Grzegorz Stelmach stale niedostępny, jedyny kontakt to sms. Firma nie rozliczyła się z faktur za materiały. Porażka. Przestrzegam przed tą pseudo firmą.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Adam dnia: 2018-09-22 23:51:39 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zostaliśmy oszukani przez firmę Grzegorz Stelmach GregPol service: wypunktuje: - porzucenie robot remontowych nie dokończonie prac -pieniądze przekazywane na całe zapotrzebowanie materiałowe nie rozliczone i brakuje części tych materiałów. - kontak znikomy, przez 2 tyg zerowy, - próby umówienia osobistego kończyły sie niepojawianiem wykonawcy, - jako inwestorzy sami wywozilismy odpady remontowe ...niespotykana praktyka - wykonawca nie poczuwa się w obowiązku dokończenia prac i rozliczenia z usług Szkoda czasu i nerwów na ta firme
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: MS dnia: 2018-09-22 16:37:32 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją