Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

GregPol Service Grzegorz Stelmach

Zawód: Budowlaniec 
Adres: Śląskie, 42-300 Myszków 11 listopada 14/2
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Prace remontowo budowlane Słowa kluczowe: remonty, budownictwo, płyty GK, gładzie, kafle

Ocena: 0% pozytywna 2x

Jakość usług: 0% wysoka 2x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 0% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 185
Data utworzenia profilu: 2018-09-14 09:32:41
Data ostatniej aktualizacji: 2018-09-14 12:14:14 

Opinie o GregPol Service Grzegorz Stelmach

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Uważajcie na firmę GregPolService Grzegorz Stelmach. Na początku nie wyglądało to źle, prace szły wolno ale do przodu. Po pewnym czasie 'fachowcy' przestali się pokazywać i nie odbierają telefonów. Remont pozostawiony w połowie nie dokończony. Pan Grzegorz Stelmach stale niedostępny, jedyny kontakt to sms. Firma nie rozliczyła się z faktur za materiały. Porażka. Przestrzegam przed tą pseudo firmą.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Adam dnia: 2018-09-22 23:51:39 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zostaliśmy oszukani przez firmę Grzegorz Stelmach GregPol service: wypunktuje: - porzucenie robot remontowych nie dokończonie prac -pieniądze przekazywane na całe zapotrzebowanie materiałowe nie rozliczone i brakuje części tych materiałów. - kontak znikomy, przez 2 tyg zerowy, - próby umówienia osobistego kończyły sie niepojawianiem wykonawcy, - jako inwestorzy sami wywozilismy odpady remontowe ...niespotykana praktyka - wykonawca nie poczuwa się w obowiązku dokończenia prac i rozliczenia z usług Szkoda czasu i nerwów na ta firme
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: MS dnia: 2018-09-22 16:37:32 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją