Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT Martyna Tyrakowska

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Wielkopolskie, 62-800 KALISZ Kalisz SUKIENNICZA 5a/17
Telefon: Kom. 505847487
Adres e-mail: kancelaria(małpa)adwokattyrakowska.pl
Strona internetowa: www.adwokattyrakowska.pl
Opis działalności: Słowa kluczowe: adwokat, adwokat kalisz, adwokat pleszew, adwokat turek, adwokat ostrów wlkp, upadłość konsumencka, prawo rodzinne, prawo karne, zachowek, spadki, alimenty, rozwód, kontakty, władza rodzicielska, upadłość osoby fizycznej, umowy, zasiedzenie,

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 4x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 4x
Ceny usług: 100% niskie 4x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 448
Data utworzenia profilu: 2018-09-05 08:56:25
Data ostatniej aktualizacji: 2018-09-10 16:17:21 

Opinie o KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT Martyna Tyrakowska

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Mecenas prowadziła moją sprawę w Sądzie Rodzinnym. Zapewniła mi bardzo profesjonalną pomoc w tej kwestii, konkretnie i rzeczowo do niej podeszła. Była bardzo pomocna na każdym etapie przygotowywania i prowadzenia sprawy, szczegółowo przygotowywała mnie do jej przebiegu. Osoba bardzo miła i sympatyczna. Profesjonalistka w swoim fachu. Godna polecenia. Z pewnością będę korzystał z pomocy tak wyśmienitego adwokata.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Sławek dnia: 2019-10-17 19:17:20 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Mecenas Tyrakowska poprowadziła mój rozwod szybko i sprawnie. Kontakt bardzo przyjazny i przystępny. Zostałam także dobrze doinformowana w wielu kwestiach formalnych związanych z rozwodem. Po doświadczeniach moich znajomych z adwokatami którzy marnie angażowali się w sprawy swoich klientów mogę powiedzieć ze w tym wypadku adwokat Tyrakowska to był strzał w 10! Co zaoszczędziło mi wielu nerwów i stresów. Bardzo polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Marita Michalak dnia: 2019-09-27 15:27:36 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam Panią Mecenas! Udzieliła mi szczegółowej porady dotyczącej upadłości konsumenckiej oraz innych spraw związanych z sytuacją, w jakiej się znajduje. Wyjaśniła mi jakie mam możliwości i co powinienem dalej robić. Jeszcze raz bardzo polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Piotr dnia: 2018-09-20 08:30:37 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zdecydowanie pozytywna opinia. Mój problem dotyczy sprawy rodzinnej. Pani adwokat wykazała się profesjonalnym podejściem, szybkim kontaktem, a przede wszystkim cena nie zwaliła mnie z nóg.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: W. dnia: 2018-09-10 13:22:22 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją