Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Anna Legieć

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Lubelskie, 20-006 Lublin Hugona Kołłątaja 3/6A
Telefon: Kom. 664579706
Adres e-mail: anna.legiec(małpa)kancelaria-legiec.pl
Strona internetowa: www.kancelaria-legiec.pl
Opis działalności: doradztwo adwokackie, porady prawne, reprezentowanie klientow przed sadami, organami scigania Słowa kluczowe: prawo karne, odszkodowania, prawo cywilne, rozwody, alimenty

Ocena: 0% pozytywna 4x

Jakość usług: 0% wysoka 4x
Terminowość: 25% bez zastrzeżeń 1x 3x
Ceny usług: 0% niskie 4x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 2768
Data utworzenia profilu: 21.06.2018 22:19:14
Data ostatniej aktualizacji: 21.06.2018 22:19:14 

Opinie o Kancelaria Anna Legieć

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani mecenas Legieć praktycznie pobiera pieniądze nie oferując nic w zamian, miałam wątpliwą przyjemność być klientem tej kancelarii w 2019 na początku roku. Mniemanie o sobie pani mecenas ma wielkie, ceny zaporowe ale elokwencja i poziom usługi na niskim poziomie. Za porady w sprawie z prawa budowlanego pobierała po 150 do 200zł za 10 minutowe spotkania, rzecz jasna wszystkie bez rachunku - gdy czekałam na rachunek cwanie wręczyła mi wizytówkę - no, to nie jest przypadkowe skoro bez odliczania VATu ma te pieniądze na rękę i nie musi odliczać VATu. Potem, spytajcie się pani Legieć czy wystawi Wam jakieś pokwitowanie, rachunek bo cwanie wręcza wizytówki zamiast rachunków i jak przyjdzie do ewentualnego zwrotu kosztów za adwokata to niczego nie odzyskacie, bo nie będziecie mieli potwierdzenia na to że w ogóle te porady miały miejsce. O tym że pani mecenas ma nikłe pojęcie o prawie i przeciągała sprawę by naciągnąć mnie na maksymalne, często niepotrzebne wydatki i co rusz na poradach wspierała się wpisując jakieś zapytania w google, udając że czegoś szuka, podczas gdy cytowała porady żywcem wzięte z Internetu to już w ogóle granda. 5x porad po ~170zł każda = 850zł wyrzucone w błoto. Sprawę z developerem rozwiązała inna kancelaria za dużo mniejsze pieniądze i bez robienia ze mnie naiwniaczki.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: reklamacji nie składałam bo i tak pieniędzy bym nie odzyskała
Opinia dodana przez: Iza M. dnia: 13.11.2019 07:14:25 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Adwokat która obiecała mi że po kontakcie z rewidentem/rzeczoznawcą zleci mu napisanie opinii dzięki której miałyśmy oprzeć swoją tezę przed Sądem. Zlecone zostało napisanie opinii - koszt 2500zł, zapłaciłam tę kwotę przez kancelarię pani Legieć. 2500zł to kwota którą przelałam, po sprawie którą przegrałyśmy okazało się że rzeczoznawca wystawił fakturę na 1000zł - gdzie podziało się 1500zł? To chyba wystarczy by podsumować działania tej bezczelnej kobiety, 1500zł pieniędzy których nie widział rzeczoznawca, wylądowały pewnie w kieszeni pani Legieć, która przegrała sprawę z prawa budowlanego na każdym polu. Stanowczo odradzam po traumie jaką przeżyłam, do tej pory nie odzyskałam pieniędzy, chociaż sprawa jest dość oczywista.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Zwróciłam się z prośbą o wyjaśnienie sytuacji - bez odzewu
Opinia dodana przez: Magdalena C. dnia: 21.07.2019 00:01:33 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani adwokat niedługo usłyszy zarzut dotyczący wyłudzenia pieniędzy od klientów, zostałem okradziona na kwotę 2000zł za prowadzenie sprawy której się nie podjęła. Nie otrzymałam potwierdzenia wpłaty, pani mecenas unika kontaktu - pieniędzy nie oddała. Sprawa trafiła na policję, ale jak się okazało nie jestem jedyną pokrzywdzoną. Przeciwko pani Annie Legieć prowadzone jest postępowanie przygotowawcze przez Prokuraturę Rejonową Lublin-Północ dotyczące wyłudzania pieniędzy od klientów, sygnatura Ds 3 1784/2018 - sprawa jest już prowadzona od roku. Niedługo pani adwokat zostanie prawdopodobnie zawieszona w prawach wykonywania zawodu adwokata przez ORA Lublin, tak więc przestrzegam przed powierzaniem jej jakichkolwiek spraw, bo niedługo nie będzie miała prawa w ogóle podejmować się czynności. Pokrzywdzonych proszę o kontakt z jednostką policji na Okopowej 2B lub kontakt przez Prokuraturę Rejonową w tym samym budynku, pokrzywdzonych jest więcej. Musi w końcu zapłacić za swoje zachowanie.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Magda C. dnia: 24.04.2019 16:18:17 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Adwokat który prowadzi kancelarię z kobieta która była zawieszona w wykonywaniu zawodu przez ORA w Lublinie. Sama pani Legieć też nie lepsza, pobiera pieniądze za porady obiecując wiele na spotkaniach na których efektywnie człowieka okłamuje, potem standardowo próbuje wcisnąć jakieś głodne kawałki o tym że trzeba koniecznie wystawić jej pełnomocnictwo bo inaczej ze sprawy się wycofuje. Po kilku spotkaniach i wydania x200zł za każde, dostajemy finalnie bardzo 'fajne' ultimatum. Jej wiedza to jedna wielka fikcja, nie przeszkadza jej to by klienta okłamywać i udawać że się na czymś zna. Najlepszy tekst jaki mogłam usłyszeć to cyt."a pani sprawdzała jakie opinie w Internecie ma ten biegły?" W tym momencie nie wiedziałam czy mam wyjść z kancelarii czy co mam ze sobą zrobić. Jak biegły może mieć opinie w Internecie na temat swojej pracy, biegły jest od obiektywnej oceny materiału dowodowego i nie ma serwisów na których ludzie wystawiają im jakieś oceny. Większej durnoty już nie słyszałam od dawien dawna - tak właśnie wyglądają te spotkania/porady u pani Legieć za 200zł. Pod względem merytorycznym - zero, pod względem kultury - każda uwaga skierowana do pani Legieć to wielka obraza majestatu. Szkoda że ta kobieta zapomniała że została adwokatem w wieku dopiero 40 kilku lat i nie posiada żadnej wiedzy czy doświadczenia - mniemanie o sobie odwrotnie proporcjonalne do poziomu kultury i elokwencji.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: nie reklamowałam porad
Opinia dodana przez: Kasia Lewczuk dnia: 15.02.2019 09:23:36 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją