Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Dariusz Nowak

Zawód: Budowlaniec 
Adres: Małopolskie, Kraków - Morawica
Telefon: Kom. 570100018
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Remonty Słowa kluczowe: Remonty wykończenia

Ocena: 0% pozytywna 2x

Jakość usług: 0% wysoka 2x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 0% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 851
Data utworzenia profilu: 07.06.2018 11:54:20
Data ostatniej aktualizacji: 07.06.2018 11:54:20 

Opinie o Dariusz Nowak

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Uwaga na tego "pseudo" fachowca. Po 5 tygodniach remontu zrobione sa prace ktore mozna wykonac w ciagu 4 dni!!!! Zwleka jak tylko moze wymyslajac nowe wymowki. A to co zdarzyl zrobic i tak nadaje sie tylko do wyrzucenia!!!! Teraz jest chory..... Poprosilam o zwrot pieniedzy i czekam. Bede skladac zawiadomienie do Prokuratury bo sa na to paragrafy i rownoczesnie wystapie z pozwem na drodze cywilnej. Z tego co ustalilam oszukanych przez tego Pana moze byc wiecej!!!! Jesli jestes jedna z nich prosze o kontakt tel. 503 090 669 - jest mozliwosc dolaczenia do mojego pozwu.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 16.10.2018 13:02:56 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Darek Nowak z Morawicy pod Krakowem zaczął u mnie robić toaletę 1.5 m2, w czasie prac zniszczył 40% zakupionych płytek (źle je docinając lub przyklejając a następnie wielokrotnie odrywając) a te które są na ścianach rzeczoznawca ocenił że w całości są do zerwania. Fugi maja różne grubości od 1 mm do 1 cm. Wszystkie płytki położone są nierówno i wystają kanty(płytki się falują), brak konta prostego w narożnikach. Pod płytkami po uderzeniu w nie odzywa się pusta przestrzeń a po naciśnięciu ręką płytki się ruszają (jedna po 2 tygodniach sama odpadła) bo Pan Darek kładł płytki na plackach. Dysponuję wieloma zdjęciami, opinią rzeczoznawcy i sprawę będę kierować do sądu cywilnego. Pan Darek miał zrobić wykończenie całego domu, toaletę miał zrobić za kwotę 2500zł na gotowo. Otrzymał 5000 zł zaliczki której nie chce oddać mimo że nawet toalety nie skończył (położył jedynie płytki które w całości są do zerwania lub same odpadają). Jeśli ktoś też został oszukany przez tego Pana proszę o kontakt by dołączyć do pozwu zbiorowego.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 07.06.2018 12:11:03 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją