Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Notarialna Notariusz Marta Pilecka-Błaszczak

Zawód: Notariusz 
Adres: Mazowieckie, 00-550 Warszawa Plac Konstytucji 6/74
Telefon: Kom. 601 077 072
Adres e-mail: pilecka(małpa)notariusze.waw.pl
Strona internetowa:
NIP:
7393002205
Opis działalności: notariusz, kancelaria notarialna, umowa sprzedaży, protokoły z walnych zgromadzeń, Słowa kluczowe: notariusz, kancelaria notarialna, czynności notarialne

Ocena: 100% pozytywna 5x

Jakość usług: 100% wysoka 5x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 5x
Ceny usług: 100% niskie 5x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 3523
Data utworzenia profilu: 2012-04-03 14:16:00
Data ostatniej aktualizacji: 2017-02-28 21:58:14 

Opinie o Kancelaria Notarialna Notariusz Marta Pilecka-Błaszczak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Notariusz sporządzała dwie umowy kupna-sprzedaży nieruchomości oraz jedną umowę przedwstępną i za każdym razem wszystko przebiegało sprawnie i bezproblemowo. Przy odczytaniu aktu wszystko zrozumiale i cierpliwie wyjaśniała. Uważam, że wynagrodzenie za usługi też było uczciwie policzone. Jednym słowem rzetelny Notariusz. Z czystym sumieniem polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Ewa Kondratowicz dnia: 2014-10-30 20:10:26 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Korzystaliśmy juz parokrotnie z obsługi kanceralii notarialnej Pani Marty Pileckiej-Błaszczak i zawsze byliśmy zadowoleni pod każdym względem. Pani Notariusz działa sprawnie, szybko i profesjonalnie nawet przy złożonych sprawach, a do tego miło. Pomogła nam bardzo przy skomplikowanej sprawie spadkowej. Dogodne położenie w centrum, bez problemów z miejscami parkingowymi.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: AnnaKwk dnia: 2013-07-12 10:09:54 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Doskonały kontakt z Panią Notariusz. Szybkość i fachowość obsługi. Polecam wszystkim gorąco.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Ola dnia: 2013-02-13 17:11:59 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z usług Pani Notariusz korzystałem kilkakrotnie.Wykazała się dużą życzliwością i pomocą w przygotowaniu i wyjaśnieniu planowanych aktów notarialnych.Dokładnie i przystępnie określiła kolejność niezbędnych działań wynikających z zaistniałych w moim życiu okoliczności wymagających pomocy Notariusza.Jest miłą i sympatyczną młodą kobietą otwartą na potrzeby ludzkie i chętnie dzieli się swoją fachową wiedzą w swojej dziedzinie.Polecam jej Kancelarię i zachęcam do korzystania z jej życzliwości i wiedzy.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Nie było potrzeby zgłaszać żadnych reklamacji.
Opinia dodana przez: Sławomir Grabowski dnia: 2013-02-02 18:07:14 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Do Pani Rejent trafiłem z polecenia mojego kolegi. Dla mnie jako kupującego nieruchomość najważniejsze było zabezpieczenie mnie i moich pieniędzy, które długo zbierałem a dodatkowo musiałem posiłkować się kredytem. Akt notarialny wcześniej dostałem do przeczytania na maila, a Pani notariusz wytłumaczyła mi wszystkie ważne zapisy zanim przyszedłem na jego podpisanie. Jak dzwoniłem do innych notariuszy to żaden nie chciał wysyłać mi na maila niczego, a już o tłumaczeniu nie było mowy, dodatkowo wszystkie dokumenty musiałem sam gromadzić a u Pani Marty to ona załatwiła w trybie super szybkim moją księgę wieczystą !!! Akt był przygotowany w ciągu jednego dnia!!!! Za podejście do klienta bardzo duży plus. Fachowiec godny polecenia, oby więcej takich notariuszy a nie starych, którzy traktują klienta jako PRL-owskiego petenta. Dziękuję i POLECAM!!!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: nie było żadnych reklamacji. POLECAM
Opinia dodana przez: dnia: 2012-04-03 14:17:05 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją