Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Slawia

Zawód: brukarze Brukarz 
Adres: Śląskie, 43-600 Jaworzno Wojska Polskiego /15
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Sprzedaż kostki brukowej, wykonywanie różnych prac Słowa kluczowe: Brukarz, Sprzedaż, Kostka Brukowa, Ogrodzenia

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 724
Data utworzenia profilu: 11.01.2017 09:26:22
Data ostatniej aktualizacji: 11.01.2017 09:26:22 

Opinie o Slawia

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Mój znajomy polecił mi tą firmę,Poszłam tam ponieważ potrzebowałam ułożenia kostki brukowej przed domem i schody przed domem. Nie znając się za bardzo na kostkach pomogła mi tam Pani Ania wybrać najlepsza kostkę jakościowo jak i cenowo. Pracownicy z tej firmy jeszcze wykonali to co chciałam, Jestem bardzo zadowolona z Pani Ani która ma dobre podejście do klienta, i usług tej firmy. Jak dla mnie to Slawia jest godna polecenia innym.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: --
Opinia dodana przez: Anonin dnia: 11.01.2017 09:39:41 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją