Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Construction Łukasz Chmielewski

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Mazowieckie, Warszawa
Telefon: Kom. 793360720
Adres e-mail: ch-c(małpa)gazeta.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: prace wykończeniowe, remontowe, budowlane Słowa kluczowe: glazurnik, malarz, tynki, docieplenia, zabudowy, hydraulika, elektryka, płytkarz, pod klucz, kompleksowe

Ocena: 80% pozytywna 4x 1x

Jakość usług: 80% wysoka 4x 1x
Terminowość: 75% bez zastrzeżeń 3x 1x 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x 3x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 4057
Data utworzenia profilu: 25.01.2011 11:53:29
Data ostatniej aktualizacji: 14.12.2013 16:21:10 

Opinie o Construction Łukasz Chmielewski

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam wszystkich. Pan Łukasz robił przebudowe w moim mieszkaniu. Wydzielenie dodatkowego pokoju i wszystkie prace z tym zwiazane (elektryka, drzwi, malowanie, panele). Współpraca przebiegła pomyślnie, bez opóźnień, zmieściliśmy się też w umówionej na początku kwocie. Polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: P. dnia: 18.02.2016 11:43:04 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Dopisze sie i ja. W maju robił u mnie łazienke i kuchnie. Wszystko ok, hydrulika, płytki, przeróbki elektryczne, malowanie, składanie mebli, z niczym nie miał problemów. Jak pisali poprzednicy pojechal, przywiozł co trzeba, rozliczył sie z faktur i pozostalych materialow. Robiłam juz nie jeden remont, mam porownanie i z Panem Łukaszem jest łatwiej i bez stresu. Pozdrawiam Jola.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: JolaA dnia: 10.12.2013 18:48:10 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ja polecam Pana Łukasza. Solidnie wykonał mi pracę. Ciężko było się umówić na termin, ponoć miał dużo zleceń, polecili mi znajomi więc poczekałem.Ogólnie ok, do dogadania, towar dowoził sam, jeździł ze mną na zakupy. Wykonana praca mi się podoba a i do radził czasami co i jak.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: PawełK. dnia: 02.04.2013 20:06:47 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Skontaktowałam się z panem Łukaszem po ucieczce poprzedniego glazurnika. Pan Łukasz przyjechał, popatrzył, sprawiał naprawdę dobre wrażenie, umówil się ze mną na konkrety. Po czym zaczął odwlekac termin rozpoczęcia pracy. Pierwszego wieczora powiedział, że ma inną pracę do skończenia, drugiego, że zacznie po weekendzie - po czym przestał odbierac telefon i odpisywac na smsy. Zbliżał się ostateczny termin rozpoczęcia pracy, do którego się zobowiązał i nie było żadnego kontaktu z nim (poza jednym odrzuceniem mojego połączenia). Ogólnie zupełnie nie poważny. Nie polecam.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Anna Rojek dnia: 07.11.2011 20:56:41 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ogólnie dam pozytywny komentarz. Bez specjalnych opóźnień, jakość po kilku moich uwagach też ok, ceny przystępne. Człowiek do dogadania, umie podpowiedzieć, wytrzymał wszystkie "fanaberie" mojej żony :). Ekipa bez większych zastrzeżeń (jedno miała sprzątaczka, że pobrudzili korytarz. Po pracy odkurzali po sobie by się to nie powtórzyło) Robili u nas łazienkę, malowanie, panele i kilka drobnych rzeczy. Zapomniałem dodać, że Pan Łukasz sam kupował i dowoził co potrzeba. Uważam że i tak dobrze trafiliśmy w porównaniu do moich znajomych którzy robili remont w ubiegłym roku...
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 25.01.2011 12:10:49 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją