Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Oaza Relaksu

Zawód: kosmetyka - usługi Kosmetyczka 
Adres: Mazowieckie, warszawa Ul. Corazziego 5
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: fryzjerstwo, kosmetyka Słowa kluczowe:

Ocena: 50% pozytywna 1x 1x

Jakość usług: 50% wysoka 1x 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 848
Data utworzenia profilu: 2013-05-20 10:55:10
Data ostatniej aktualizacji: 2013-05-20 10:55:10 

Opinie o Oaza Relaksu

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Byłam tam w ubiegłą sobotę zarówno u kosmetyczki jak i fryzjerki, jestem bardzo zadowolona, cera po zabiegu mikrodermabrazji jest o niebo lepsza niż przed pani bardzo kompetentna wiele się dowiedziałam o pielęgnacji mojego rodzaju skóry, a kolory na włosach w balejażu dobrane z gustem, zdecydowanie polecam każdemu.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Renata dnia: 2013-07-15 18:49:59 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Dziewczyny stanowczo odradzam!!!! Jakiś czas temu kupiłam kupon do kosmetyczki w salonie Oaza Relaksu na tyłach Placu Bankowego. Na wejściu musiałam czekać, aż łaskawie Pani fryzjerki poinformowały mnie, że pani kosmetyczka ma "małe opóźnienie" i muszę poczekać. Jeśli wg. nich 30 minut to małe opóźnienie, to nie chcę wiedzieć, co oznacza ile należy czekać przy dużym opóźnieniu??? No nic, zagryzłam zęby i czekałam na wizytę oraz mikrodermabrazję. Ponieważ cerę mam tłustą takie złuszczanie jest dla mnie jak najbardziej wskazane i zawsze mam potem piękną czystą cerę. Niestety to co zaprezentowała pani kosmetyczka (grubsza, krótkie włosy) to śmiech na sali. Maszyna do mikro wyglądała jak patyczek, który zaraz się złamie! Co więcej kosmetyczka ledwo dotykała mojej skóry, a po "przejechaniu" dosłownie 5 razy powiedziała, że już po wszystkim!!! Co więcej zaczęła opowiadać o innych klientkach jakie to one są beznadziejne, że się spóźniają, marudzą itp. Ciekawe co o mnie powiedziała kolejnej klientce, jak wyszłam z gabinetu. Masakra. Dziewczyny odradzam!!!!!!! ta kobieta to niekompetentna babka, która na najprostsze pytanie o pielęgnację cery tłustej, nie wiedziała co odpowiedzieć!!! Szkoda waszej kasy i czasu. Omijajcie ten salon szerokim łukiem!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Agata dnia: 2013-05-20 11:03:09 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją