Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Fachowiec Wrocław

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Dolnośląskie, Wrocław
Telefon: Kom. 881624673
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Prace remontowo – wykończeniowe Słowa kluczowe: remont, wykończenia

Ocena: 80% pozytywna 4x 1x

Jakość usług: 80% wysoka 4x 1x
Terminowość: 75% bez zastrzeżeń 3x 1x 1x
Ceny usług: 80% niskie 4x 1x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 1386
Data utworzenia profilu: 2013-01-13 18:14:06
Data ostatniej aktualizacji: 2013-01-16 19:50:08 

Opinie o Fachowiec Wrocław

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma Pana Wojtka Bialica godna polecenia, wszystko załatwine na czas zgodnie z ustaleniami wstępnymi.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Wojciech Kuryło dnia: 2014-05-19 11:55:37 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wojciech Bialic - meble www.bialic.eu Uwaga na faceta. Bardzo sympatyczny, ale przy tym wyjątkowo niedokłady. Zrobił nam meble na wymiar do kuchni, ale byle jak pomierzył, jeszcze gorzej zapisał. Przyjechali na monataż i same braki. Najpierw wszystko za wysokie o 2cm. Na ścianach mam szyby w ramach i nie mogłem ich podnieść. Jakoś udało się wcisnąć. Drugie, za krótka szafka pod zlew o 10cm, więc też im wyszedł za krótki blat. Blat zrobili nowy - 3 tyg. czekania. Szafka została jestem człowiekiem niech tam. Szfka wisząca nad lodówką, miała być głęgoka jak lodówka, jest normalna i na dodatek za krótka o 10cm. Trudno została niech tam. Brakuje przegrody w szufladzie. Mieli zrobić listwy zaślepiające te dziury i przegrodę. Miesiąc czekania, dzwonienia, na koniec p. Wojtek okazał się zwykłym chamem, który wrzeszczy przez telefon i rozłącza się w pół słowa. Zniechęcam do jakichkolwiek kontatków, w tym bardziej zlecania czegokolwiek.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: żadna
Opinia dodana przez: Przemek dnia: 2013-12-12 13:04:48 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo polecam. Panowie naprawdę świetni. Najbardziej spodobało mi się, to, że potrafią doradzić w każdym temacie i sugerować zmiany np. w doborze koloru, czy jakości płyt itd. Spokojnie ekipę można pozostawić "samą sobie " bez codziennego doglądania. Praca terminowa, jakość usług rewelacyjna a co ważne Panowie nie zostawili po sobie bałaganu, z czym spotkałam się w prawie każdej ekipie z której usług miałam przyjemność korzystać. Polecam z czystym sumieniem.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: nie posiadam jak do tej pory
Opinia dodana przez: M. Nowicka dnia: 2013-10-28 17:55:00 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ekipa godna polecenia. Panowie stawiali nam ściankę działową dostosowaną do systemu drzwi przesuwnych i malowali nowo powstały pokoik. Rezultat rewelacyjny choć zadanie nie było typowe. Punktualni i uporządkowani, bardzo dokładni i szukający jak najlepszych rozwiązań. Każda optymalizacja szczegółowo uzganiana z nami, żeby efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami. Poza tym miło, sympatycznie i bardzo terminowo :) POLECAMY!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Paulina L. dnia: 2013-03-08 07:58:27 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Fachowcy wykazali się pełnym profesjonalizmem od samego początku. Został przygotowany wstępny zakres prac wraz z kosztorysem (mieszkanie 48m2), określony został termin rozpoczęcia prac, przede wszystkim jednak mogłam na liczyć na pomoc i doradztwo na każdym kroku, gdyż moja wizja mieszkania rozwijała się do ostatniej chwili. Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanych usług, dlatego mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim tę ekipę profesjonalistów.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Katarzyna Zdrojewska dnia: 2013-01-14 15:59:02 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją