Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Psia Elegancja Magdalena Świrad

Zawód: Groomer 
Adres: Podkarpackie, 35-326 Rzeszów Graniczna 4a
Telefon: Kom. 509 989 367
Adres e-mail: malena_34(małpa)wp.pl
Strona internetowa: www.psiaelegancja.pl
Opis działalności: salon strzyżenia psów Słowa kluczowe: salon strzyżenia psow rzeszow, trymowanie psów rzeszów, strzyżenie psów rzeszów, fryzjer dla psów rzeszów, psi fryzjer rzeszów,

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: Brak opinii
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1730
Data utworzenia profilu: 22.09.2010 22:01:31
Data ostatniej aktualizacji: 31.10.2011 14:02:25 

Opinie o Psia Elegancja Magdalena Świrad

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Obok salonu jest należąca do tej firmy "myjnia dla psów". Dziś myłem tam pasa, a dokładniej usiłowałem to uczynić z raczej średnim efektem końcowym. Sam pomysł jest jak najbardziej OK. Jednak zarządzanie, a precyzyjniej skąpstwo właścicielki kuriozalne. Woda jest tak przykręcona, że cieknie bardziej w tempie moczu 80-cio letniego dziadziusia nie tylko z koszmarnym przerostem prostaty, ale poważnym nowotworem tegoż gruczołu. Ratlerkowi może i można łapki opłukać, ale długowłosego owczarka niemieckiego nie sposób skutecznie wypłukać nie spędzając tam kilku godzin. Wąż to kawałek najtańszego "ogrodowca", który się zagina jeszcze bardziej utrudniając kapanie wody. Przecież metr węża lepszej jakości (w oplocie) kosztuje pewnie ze 3 zł więcej. Koszmar dla Szkota, a co dopiero dla właściciela/ki tego przybytku. Funkcja spłukiwania wanny to jakiś żart. Po aktywacji działa kilka sekund i znowu trzeba aktywować, znowu i znowu. Chyba najlepiej nie spłukiwać w ogóle, bo przecież szkoda wody, która kosztuje. Najfajniejszy kant jest z przyciskiem STOP. Wrzuciłem 5 zł. Polałem chwilkę po psie, a precyzyjniej pokropiłem go. Gdy licznik pokazał 3 zł nacisnąłem STOP i zająłem się "praniem". Jakież było moje zdziwienie gdy chciałem ponownie skorzystać z wody i niestety, nic z tego. Licznik połyka nasze pieniądze "czy się stoi, czy się leży" i to w tempie odrzutowca. Korzystasz, nie korzystasz nie ma znaczenia. Wrzuciłem w sumie 15zł i pies nie został nawet porządnie umyty, nie mówiąc o wypłukaniu. W efekcie i tak musiałem skorzystać z domowej łazienki. Tak się zastanawiam ile wody potrzeba na wykąpanie psa? Myślę, że 50 litrów spokojnie wystarczy. No dobra niech będzie 100 (ponad pół wanny) na jakiegoś tapirowanego olbrzyma. Daje to koszt na poziomie od 40 do 80 gr. Ja za wrzucone 15 zł dostałem może 5 litrów, czyli firma zapłaci za mnie ok 4 groszy. NIGDY WIĘCEJ NIE ODWIEDZĘ TEGO MIEJSCA! Pazerność i głupota właściciela poraża. Jak można w tak durny sposób zarzynać własny biznes?
Jakość usług: Niska
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: TomQ dnia: 11.10.2016 22:11:10 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją