Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Pracownia obuwia

Zawód: Szewc 
Adres: Małopolskie, 31-147 Kraków Długa 47
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: naprawa, konserwacja obuwia Słowa kluczowe: szewc, fleki, naprawa obuwia, Długa 47, Kraków

Ocena: 50% pozytywna 1x 1x

Jakość usług: 50% wysoka 1x 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 0% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 2288
Data utworzenia profilu: 14.05.2010 12:40:41
Data ostatniej aktualizacji: 14.05.2010 12:40:41 

Opinie o Pracownia obuwia

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Od dawna oddaję tam buty i jakość jest rewelacyjna! Raz pies zjadł mi obcas i pan szewc odratował obuwie. Jeśli zanoszę buty na wymianę fleków to dostaję woskowanie zdartej skóry na obcasie gratis!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: juju dnia: 24.11.2012 13:26:57 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Naprawę obuwia przy Długiej 47 w Krakowie proponuję omijać szerokim łukiem z powodu drożyzny i braku profesjonalizmu. Zaniosłam włoskie drewniaki na koturnie i wysokim obcasie do założenia fleków, ale ponieważ sam obcas był również uszkodzony, szewc stwierdził że trzeba go trochę obciąć, na co się zgodziłam. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się że obcas został obcięty aż o 2 cm i nie został uzupełniony do pierwotnej wysokości. Buty całkowicie straciły stabilność i niemożnością było zrobić w nich paru kroków.W moim mniemaniu nadawały się do wyrzucenia. Dodam jeszcze że kosztowało mnie to 20 zł. Udałam się z reklamacją, wytykając szewcowi błąd w sztuce i prosząc o uzupełnienie obcasa do normalnej wysokości, za co jednak kazał sobie zapłacić kolejne 40 zł. Więc nie dość że zniszczył mi buty to jeszcze miało mnie to kosztować w sumie 60 zł. Nasuwa mi się tylko jedno określenie - Partacz i Naciągacz.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: reklamacja odrzucona
Opinia dodana przez: dnia: 14.05.2010 12:43:23 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją