Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Dr Antoni M.Stokłosa Dr Antoni M.Stokłosa

Zawód: nauczanie indywidualne Rzeczoznawca 
Adres: Opolskie, Opole - Wrocław - Warszawa
Telefon: 885-400-777 Kom. 885-400-800
Adres e-mail: dr.milko(małpa)gmail.com
Strona internetowa:
Opis działalności: Prowadzenie wykładów i szkoleń z zakresu prowadzenia biznesu.Obrót nieruchomościami.Stosunki międzyludzkie. Słowa kluczowe: PhD etyka biznesu University of Illinois w USA,Prowadzenie biznesu,Obrót nieruchomościami,Stosunki międzyludzkie.

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 2589
Data utworzenia profilu: 19.12.2009 22:37:41
Data ostatniej aktualizacji: 19.12.2009 22:37:41 

Opinie o Dr Antoni M.Stokłosa Dr Antoni M.Stokłosa

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Będąc na wykładach dr Antoniego Stokłosy dowiedziałem się a realnej sytuacji gospodarczej USA i jej wpływu na ekonomię światową. Przykłady którymi dysponuje Pan Doktor oraz wiedza poparta prawie 20 letnią praktyką na terenie USA są zdumiewające. Realna ocena faktów, fachowość i wysokie zdolności przekazywania informacji. tel 880-000-050
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Jacek Panasewicz dnia: 20.12.2009 07:43:47 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Gorąco rekomenduje wykłady pana doktora etyki biznesu University of Illinois Antoniego Stokłosa. W sytuacji gdy instrumenty rynku finansowego US i UK znajdują zastosowanie w polskim obrocie prawnym na rynku nieruchomości,wykłady dr Stokłosy przybliżają mechanizmy i odsłaniają w sposób zrozumiały kulisy i pułapki tychże. Wykładowca jest specjalistą z zakresu zarządzania i marketingu.Posiada wymierne - praktyczne rezultaty w prowadzonej 17-letniej działalności biznesowej w Chicago, uhonorowanej nagrodami i wyróżnienami stanowymi i federalnymi. Jest także dziennikarzem - autorem programów radiowych poruszających problematykę prowadzenia biznesu,human resource,stosunków międzyludzkich w Radio Chicago.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Marek Librowski dnia: 19.12.2009 23:04:20 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją