Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Sklep Obuwniczy - Usługi Szewskie Dariusz Dobrowolski

Zawód: obuwie i artykuły obuwnicze - detal Szewc 
Adres: Dolnośląskie, 50-079 Wrocław Ruska 45
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 2479
Data utworzenia profilu: 15.09.2009 11:46:07
Data ostatniej aktualizacji: 15.09.2009 11:46:07 

Opinie o Sklep Obuwniczy - Usługi Szewskie Dariusz Dobrowolski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Oddałam swoje białe ślubne buty do wymiany fleków. Po odbiorze okazało się, że wymienione fleki są nie białe a kremowe i pomalowane na biało, a obcasy porysowane i również pomalowane na biało. na początku nie mogłam uzyskać rachunku potwierdzającego wykonanie usługi (chodziłam 5 razy zamin go otrzymałam), potem odrzucono moją reklamację na wykonaną usługę, a na końcu pan szewc nie dość że obrażał mnie w niewybrednych słowach to jeszcze pukał się po głowie i pokazywał "gest kozakiewicza". Horror!!! W punkcie tym można również kupić buty. Kupiłam więc dżinsowe, które po miesiącu się rozkleiły (pod wpływem deszczu, który padał kiedy wracałam do domu). W odpowiedzi na reklamację uzyskałam informację, że buty są kompletnie zniszczone i reklamacja nie zostanie uwzględniona. Nie znalazłam w opisie użytkowania produktu, że w butach można chodzić tylko po suchym podłożu, a w razie deszczu należy je ściągnąć i wracać do domu na bosaka :)
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: koszmar - nie polecam, pan szewc pokazuje "gest kozakiewicza", gdy ktoś wyraża niezadowolenie z koszmarnej obsługi
Opinia dodana przez: Joasia 17 dnia: 15.09.2009 12:14:57 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją