Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Koliński Grzegorz, lek. med. Spec. II stopnia ginekolog położnik

Zawód: Ginekolog 
Adres: Mazowieckie, 00-688 Warszawa Emilii Plater 25 lok. 4
Telefon: 602212203
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 2x

Jakość usług: 0% wysoka 2x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1388
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Koliński Grzegorz, lek. med. Spec. II stopnia ginekolog położnik

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jest to zdecydowanie osoba pozbawiona kompletnie empatii oraz niestety kultury. Dwie wizyty u Pana Kolońskiego skutkowały totalnym stresem i przyjmowaniem leków uspakajających.Nie dostałam żadnej konkretnej inf poza straszeniem mnie i krzykiem ....Lekarz był oburzony , ze przychodzę kiedy coś mi dolega i generalnie jest to obleśne ....Gdyby tego było mało - nie widział 5 cm torbieli na jajniku , która dzień później na szczęście zauważył lekarz podczas badania usg jamy brzusznej..Sadze, ze przez noc torbiel nie powstała ......:/ Pan Dr swoim komentarzem na temat mojej cytologii - komentarz bez wyników dostałam @ napisał - cytologia poza granicami normy - proszę o szybka wizytę.Mozna jedynie sobie wyobrazić jaki stres przeżyłam i ile nerwów zjadłam.Okazalo się, ze pobrał cytologię podczas infekcji ( na która także niczego nie dostałam) i zwyczajnie nie dała się prawidłowo odczytać.To katastrofa, ze ktoś taki jak Pan Grzegorz „leczy” ludzi ....Stanowczo - NIGDY WIĘCEJ !
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Nika dnia: 2019-11-08 14:52:54 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Lekarz spóźnił się na wizytę ok 15 minut, obraża swoimi komentarzami, nie udziela odpowiedzi na pytania pacjenta.Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia, odradzam !!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: Pacjentka dnia: 2018-03-12 09:59:14 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją