Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Lipko Cezary, adwokat

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Lubelskie, 22-400 Zamość Kolegiacka 2
Telefon: Fax: 0846385035
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 14% pozytywna 1x 6x

Jakość usług: 14% wysoka 1x 6x
Terminowość: 14% bez zastrzeżeń 1x 6x
Ceny usług: 16% niskie 1x 5x
Ilość opinii w serwisie: 7
Ilość odsłon profilu firmy: 5984
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Lipko Cezary, adwokat

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nie godny polecenia, nie umie odpowiedzieć na konkretne pytanie. Nie interesuje się sprawą. A tak, po wzięciu pieniedzy łaskę robi że odbierze telefon. Samemu trzeba sie upominać i prosić o spotkanie!! Porażka!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Anonim1 dnia: 2016-01-10 15:07:28 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: wyzyskiwacz pieniędzy, to co mówi nie trzyma się kupy i nie ma sensu, a jego rady są beznadziejne. Odradzam pana mecenasa Lipko!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: ppp dnia: 2014-12-12 09:40:02 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: jest konkretny nie owija w bawełnę
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 2014-08-15 23:41:48 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Na przestrzeni 2 lat odbyło się wiele posiedzeń Sądu w mojej sprawie i w których to wyżej, oraz niżej wymieniony adwokat miał brać udział, na tyle czynny, aby można byłoby stwierdzić, iż wykonuje on swoje obowiązki i zasługuje na zapłatę za wykonywaną, czy też wykonaną pracę. W tym przypadku z pieniędzy podatników. Wspomniane posiedzenia Sądu odbywały się średnio co miesiąc, z czego połowę Pan Cezary Lipko opuścił zastępując siebie kimś innym. W czasie jego obecności na sali sądowej wypowiedział się dosłownie tylko kilka razy. Świadkom pytania zadawałem ja, jako oskarżony w tej sprawie. Oskarżyciel złożył wniosek o umieszczenie mnie w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym, zarzucając mi popełnienie przestępstwa, oraz niepoczytalność. Znalazłem się więc na pozycji, w której udział adwokata był szczególnie istotny z powodu mojej rzekomej choroby psychicznej. Pan Lipko nie skontaktował się ze mną ani razu, natomiast, przy co najmniej jednej okazji przekazał mi poufne informacje pośrednio, poprzez osobę podającą się za poszkodowaną w tej sprawie. Jego wybuchy złości na sali sądowej były co najmniej nie zgodne z etyką zawodową prawnika. Pan Cezary Lipko jest osobą niegodną zaufania, i bezproduktywną w tym, co robi. Gdyby nie moja własna argumentacja w udowadnianiu swojej niewinności już po pierwszym posiedzeniu Sąd wydałby decyzję popierającą wniosek prokuratora. I to tylko dzięki sobie nadal jestem wolnym człowiekiem, bez piętna rzekomo niesprawnego i niebezpiecznego umysłu. Tutejsze negatywne opinie moich poprzedników w ocenie tego adwokata z pewnością stwierdzają prawdę.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 2013-03-28 16:59:33 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: -adwokat bez zasad i bez polotu do pomocy klientowi; -nie dotrzymuje żadnego z terminów; -nie wywiązuje się z umowy; -nie dba o dobro klienta; -szybko ubiega się o zapłatę, a później brak informacji na temat toczącej się sprawy; -ciągle prosi o dokumenty, mimo że zostały już mu dawno przekazane ( bałagan w kancelarii ); -negatywnie wyraża się o byłych klientach; -w rozmowie brak profesjonalizmu; -jest stronniczy z negatywnym nastawieniem do klienta; -jest jednym z niekompetentnych adwokatów w zamojskim województwie; -naciągacz jakich mało; -wraz z synem obiecują doprowadzenie sprawy do końca z pozytywnym rezultatem, a okazuje się, że pieniądze ściągnięte z klienta doszczętnie, a sprawa nie dość, że przeciągana to przegrana; -ma powiązania z sądem jak i prokuraturą; -potrafi wszystkich przekupić.. Odradzam każdemu współpracę z mecenasem Lipko!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: żadna
Opinia dodana przez: klient dnia: 2012-11-01 22:52:03 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo negatywna. wziął pieniądze i nic nie zrobił. Nie pofatygował się nawet na rozprawę do Hrubieszowa tylko wysłał aplikanta "dzieciaka", który nic na temat sprawy nie wiedział i nawet nie zdążył zapoznać się z aktami. UNIKAJCIE TEGO CZŁOWIEKA!!! JEST NIE UCZCIWY I NACIĄGA LUDZI. W tej samej sprawie inna osoba wzięła połowę tej kwoty co on i sprawę wygrała...
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: rozżalona dnia: 2011-08-03 09:51:38 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: wyludza pieniadze i nic nie robi, przedluza sprawy w nieskonczonosc, jak dostanie pieniadze olewa klientow, naciagacz jednym slowem i
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: znawca dnia: 2011-03-28 13:46:33 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją