Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Suprema-Lex Bartosz Nowakowski

Zawód: adwokaci i radcy prawni Prawnik 
Adres: Mazowieckie, Warszawa - Poznań - Łódź - Pelplin - Włocławek
Telefon: Kom. 515-580-690
Adres e-mail: kancelaria(małpa)suprema-lex.com.pl
Strona internetowa: www.suprema-lex.com.pl
Opis działalności: adwokat kościelny, kanonista, prawnik kościelny, proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa, unieważnienie małżeństwa, rozwód kościelny Słowa kluczowe: adwokat kościelny, kanonista, prawnik kościelny, proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa, unieważnienie małżeństwa, rozwód kościelny

Ocena: 100% pozytywna 43x

Jakość usług: 100% wysoka 42x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 37x
Ceny usług: 100% niskie 36x 2x
Ilość opinii w serwisie: 43
Ilość odsłon profilu firmy: 6333
Data utworzenia profilu: 05.12.2016 17:44:45
Data ostatniej aktualizacji: 29.12.2021 15:21:43 

Opinie o Suprema-Lex Bartosz Nowakowski

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z całego serca polecam Kancelarię Suprema - Lex. Pan Bartosz ma ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej pracy. Od samego początku mówił szczerze co myśli na temat mojego "przypadku" i ewentualnego składania pozwu. Był dla mnie pomocny nie tylko w kwestiach formalnych, ale przede wszystkim mogłam zawsze polegać na Panu Bartoszu, który służył radą i pocieszeniem w momentach załamania. Pan Bartosz to profesjonalista, ale przede wszystkim bardzo dobry i uczciwy człowiek. W kwestiach swojej pracy zawsze wykonuje wszystkie działania na czas, z pełnym zaangażowaniem. Jeżeli ktokolwiek będzie zastanawiać się jaką kancelarię wybrać do tak poważnej sprawy jak stwierdzenie nieważności małżeństwa to mogę z czystym sumieniem polecić właśnie Suprema - Lex.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Magdalena Kozak dnia: 04.04.2024 15:24:22 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Chciałabym serdecznie polecić Pana Bartosza z Kancelarii Suprema-Lex. Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc, za pełny profesjonalizm, wysłuchanie na każdym etapie sprawy, dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu stwierdzenie nieważności małżeństwa zakończyło się sukcesem. Dziękuję za profesjonalną pomoc prawną.
Obsługa reklamacji: proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa
Opinia dodana przez: Katarzyna Krysiak dnia: 23.01.2024 16:47:17 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Podchodząc do mojej sprawy oboje z Panem Bartoszem mieliśmy chyba podobne obawy co do możliwości wygrania tej sprawy, jednak po długich, wyczerpujących rozmowach pojawiło się światełko w tunelu, które doprowadziło do upragnionego celu- unieważnienia! Pan Bartosz jest osobą bardzo życzliwą i serdeczną, o wysokiej kulturze osobistej, a przy tym bardzo rzetelną, sumienną i niesłychanie profesjonalną. Serdecznie polecam! Wsparcie i zrozumienie jakie otrzymałem było dla mnie bezcenne! Moje życie całkowicie się odmieniło??
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Marcin.T dnia: 07.01.2024 18:21:36 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Serdecznie polecam kancelarię suprema-lex. Pan Bartosz jest człowiekiem bardzo serdecznym, sprawy tego typu są bardzo delikatne trzeba opowiedzieć obcej osobie o bardzo intymnych rzeczach, nigdy nie poczułam się oceniana czy też zawstydzona. Od początku procesu czułam zrozumienie i wsparcie ze strony Pana Bartosza. Polecam serdecznie. Walczcie o siebie i o możliwość przystąpienia do komunii. Bóg jest Miłością i na pewno nie odtrąca nikogo kto podjął kiedyś zła decyzje i jestem przekonana, że nie chce, aby ktokolwiek był sam do końca życia czy tez aby był wykluczony z sakramentu. Powodzenia życzę wszystkim ¦? Pamiętajcie , że orzekać będą zwykli ludzi często kierujący się swoimi zaściankowi poglądami i dobrze jest mieć przy sobie kogoś kto wie jak z nimi rozmawiać a taką osobą jest Mecenas Bartosz.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Klaudia dnia: 03.09.2023 17:16:06 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Chciałabym wyrazić ogromne podziękowanie dla Pana Bartosza Nowakowskiego za poprowadzenie mojej sprawy o stwierdzenie nieważności sakramentu małżeństwa. Sprawa nie była prosta , ponieważ bardzo długo zwlekałam z podjęciem decyzji o rozpoczęciu procesu. Tym bardziej jestem wdzięczna , za profesjonalną pomoc i ogromne poczucie bezpieczeństwa jakie dał mi Pan Bartosz. Proces zakończył się sukcesem, czyli uznaniem nieważności sakramentu. Uważam, że Pan Bartosz Nowakowski i kancelaria Suprema - Lex są godni zaufania i polecenia z całego serca. Agnieszka Witomska
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Agnieszka Witomska dnia: 31.03.2023 16:00:17 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Olbrzymia cierpliwość, profesjonalizm i kompetencja. Polecam z całego serca! Dzięki Panu Bartoszowi, coś co wydawało się nie do osiągnięcia stało się rzeczywistością, po prawie 4 latach (ze względu na pandemię) - wyrok pozytywny! Wiele stresu, nerwów i łez, ale w najlepszej opiece! Jeszcze raz bardzo dziękuję! Jestem i będę wdzięczna już zawsze!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: J. Wielkopolska dnia: 10.03.2023 12:38:32 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Serdecznie polecam Kancelarię Prawa Kanonicznego Suprema-Lex, a w szczególności prof. ucz. dr hab. n. praw. Bartosza Nowakowskiego, który rzetelnie i w profesjonalny sposób przeprowadził rozwód kościelny z wyrokiem pozytywnym. Sprawa zajęła rok i została przeprowadzona z pełnym zaangażowaniem ze strony prowadzącego. Profesjonalna obsługa, doradztwo, przygotowanie. Polecam serdecznie osobom, które szukają profesjonalnego miejsca z doświadczeniem.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Katarzyna G/K dnia: 26.02.2023 19:16:16 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem ogromnie wdzięczna za to, że na mojej drodze spotkałam Pana Mecenasa Bartosza. Po 3,5 roku od złożenia wniosku w trakcie pandemii, otrzymałam decyzję z sądu, że moje małżeństwo było zawarte nieważnie. Nie wiem co bym zrobiła, w jakim stanie psychicznym bym była gdyby nie profesjonalizm, niesamowite podejście do człowieka, dobroć i oddanie Pana Bartosza. Jestem Bogu wdzięczna, że mogłam współpracować z tak pomocną osobą, która z ogromną wiedzą i podejściem potrafiła przygotować mnie na każdym etapie postępowania, odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i przeprowadzić przez cały proces, w którym czułam się bezpiecznie i w pełni zaopiekowana! Poleciłam Kancelarię już kilku osobom i wiem, że te osoby są w dobrych rękach. Pan Bartosz jest nieoceniony!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Agnieszka z Warszawy dnia: 12.02.2023 16:49:16 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Dzień dobry,do Pana mecenasa trafiliśmy z żoną 7 lat temu, oboje byliśmy po rozwodach cywilnych. Łączył nas ślub cywilny,a pragnęliśmy nasz związek zawrzeć przed Bogiem. Po wstępnym etapie rozpoznania każdej ze stron pan Bartek wyjaśnił nam szczegółowo jak wygląda sprawa unieważnienia małżeństwa i jak to może wyglądać u nas, jakie są realne szanse w każdym przypadku oddzielnie. Uprzedził nas,że w tego typu postępowaniu jest potrzebne pełne zaufanie i szczerość, bo trudnych pytań i sytuacji nie zabraknie. Według wstępnych ustaleń wynikało, że łatwiejszy będzie proces u mnie, a żona to ten cięższy rodzaj sprawy. Po czterech latach żony proces zakończył się wyrokiem pozytywnym dla niej, po kolejnym roku ja otrzymałem wyrok negatywny. Pan Bartek wyjaśnił mi co poszło nie tak w moim procesie, z czym on się nie zgadza i jakie są dalsze możliwości działania. Bez wahania i z pełnym zaufaniem pozostawiłem naszemu mecenasowi możliwość dalszego działania w mojej sprawie, która trafiła do Watykanu. W tej chwili z moją żoną " cywilną" mamy od miesiąca wyznaczony termin ślubu kościelnego. Nie znam innego prawnika, który angażuje się w swoją pracę tak bardzo, nie tylko jako prawnik ale przede wszystkim jako człowiek. Nigdy też nie było problemu z kontaktem z panem Bartkiem, jeśli były pytania i wątpliwości z naszej strony, to były szybko i rzetelnie wyjaśnione, a odpowiedzi wyczerpujące. Z czystym sumieniem i wielką przyjemnością mogę i polecam kancelarię pana Bartka.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Sławek z Wielkopolski dnia: 12.02.2023 11:17:44 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Przez prawie 3 lata współpracowałem z kancelarią Suprema-Lex. Mimo, iż przewód sądowy o stwierdzenie nieważności małżeństwa jest długi, skomplikowany, trudny i nieprzyjemny to z Panem Bartoszem udało się pozytywnie przejść przez cały proces bez załamania nerwowego. Wszystkie wypracowane wcześniej zasady, pełna przejrzystość oraz skupienie się na celu zaprocentowało. Prowadzenie korespondencji, kontakt i współpraca z Kancelarią była na jak najwyższym poziomie. Podejście do człowieka jako do osoby z zagmatwaną sytuacją życiową, a nie jak do podmiotu oraz pełen profesjonalizm pozwoliły na poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa mimo, iż sprawa była z gatunku tych prawie nie do wygrania. Nie mam co do tego wątpliwości, że gdyby nie Pan Bartosz nie poradziłbym sobie z całym przewodem sądowym. Szczerze i z całego serca polecam współpracę.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Piotr z Warszawy dnia: 12.02.2023 00:47:37 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Prof.ucz.dr hab.n.praw. mecenas Bartosz Nowakowski jest osobą o dużym profesjonaliźmie z ogromną wiedzą. Bardzo konkretny, rzeczowy, a zarazem ciepły i serdeczny człowiek. Na początku sprawy wyjaśnia wszystkie wątpliwości i tłumaczy, odpowiadając na wszystkie pytania. Pomimo mojej trudnej sprawy, mecenas dawał ok.8% szansy na uzyskanie unieważnienia sakramentu małżeństwa. Podjęłam próbę. Czując fachowe wsparcie ze strony mecenasa, wiedziałam,że jest to dobra decyzja. Po drodze były przeszkody, ale wszystko zakończyło się powodzeniem. Polecam każdemu mecenasa, który dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i z pomocą Bożą doprowadza sprawę do pozytywnego zakończenia.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Agnieszka Macios- Jedynak dnia: 05.02.2023 14:41:01 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Do pana Bartosza Nowakowskiego trafiłam prawie 3 lata temu z polecenia swego księdza proboszcza. Wcześniej byłam już po rozmowie z notariuszem sądu i po jednej rozmowie z adwokatem z listy wywieszonej w sądzie kościelnym, która ani nie należała do przyjemnych ani nie budziła zaufania. Odniosłam wrażenie, że mam do czynienia z urzędnikiem, który „odwala swoją robotę” i tyle go obchodzi moja sprawa. Dałam sobie od razu spokój. Szkoda czasu, szkoda nerwów, szkoda pieniędzy. A że mam normalnego, twardo stąpającego po ziemi proboszcza, umówiłam się w biurze parafialnym na rozmowę. Wiedziałam, że jak będzie mógł to mi pomoże, jak nie będzie mógł to powie mi to prosto w oczy, a nie odeśle mnie do jakiegoś „czarodzieja”. Dał mi kontakt do pana Bartosza. Skontaktowałam się i … niestety pierwsze rozmowy też nie należały do miłych. Najpierw dwa miesiące czekałam na konsultację, a po konsultacji dowiedziałam się, że moja sprawa ma nikłe szanse na pozytywny wyrok. Pan Bartosz nie owijał sprawę w bawełnę, mówił co mamy, jak jest i co się może stać. Załamałam się. Minęły kolejne dwa miesiące po których poskładałam się do kupy i podjęłam decyzję – idę w ten proces, cokolwiek się stanie, ale z panem Bartoszem. Pamiętam pierwsze słowa pana Bartosza po podjęciu przeze mnie decyzji: „jeżeli ma zaświecić jakiekolwiek światło w tunelu na pozytywny wyrok to kilka warunków musi być spełnione: bezwzględne zaufanie adwokatowi, całkowita szczerość, kontakt 24h przez cały czas procesu (śpisz z telefonem, 3x dziennie sprawdzasz maila, do WC idziesz z laptopem i 2x dziennie otwierasz skrzynkę na listy. Nie ma tu żadnej dyspensy w stylu: wakacje, urlop, choroba, nie taka pogoda czy rozwolnienie kota) i wreszcie odrzucenie jakichkolwiek schematów o sprawach sądowych pochodzących z Internetu czy bajdurzenia znajomych”. Przytaknęłam ale nie zdawałam sobie sprawy w co wchodzę. To jak prowadził poszczególne etapy procesu pan Bartosz „normalnemu” człowiekowi nie mieści się w głowie. Łamał większość schematów znanych z TV i sieci. Wielokrotnie „gotowało się we mnie”. Chciałam dobitnie powiedzieć „co Pan robi” ale w tyle głowy miałam rozmowę z moim proboszczem „zaufaj temu facetowi”. Ufałam więc (Bogu też), robiłam swoje jak mecenas kazał, a on robił swoje (a Pan Bóg swoje) i … ku memu zaskoczeniu działo się w procesie tak jak chciał. Krok po kroku szliśmy do przodu, ciężko i z nerwami ale ostatecznie … doszliśmy do pozytywnego wyroku! Większość piszących tu osób dziękuje. Ja podziękowałam już adwokatowi w telefonicznej rozmowie i to wystarczy. On wie jak bardzo jestem wdzięczna. Natomiast uważam, że ważniejsze są słowa dla tych którzy myślą o pomocy tego człowieka: pełne zaufanie, absolutna szczerość, żadnych schematów i 24h w kontakcie. Chcesz pominąć, któryś z tych punktów? Odpuść sobie proces kościelny, a już na pewno pomoc pana mecenasa. Szkoda jego czasu i twojego. Kilka tygodni temu dałam telefon mojej koleżance, jest w podobnej sytuacji jak moja przed kilku laty. I tu przeżyłam kolejny szok … kolejka na konsultację z panem Bartoszem na aktualny czas, to już nie 2 miesiące ale … 1 rok. Mimo wszystko powodzenia! Dacie radę.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Ania z Wielkopolski dnia: 10.06.2022 15:38:33 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Kontakt do Pana Mecenasa dostałam od znajomej.Zanim spotkałam sie z Panem Mecenasem byłam już po pierwszym spotkaniu z inną osobą, która po rozpatrzeniu mojej sprawy stwierdziła że nie mam szans na unieważnienie sakramentu małżeństwa.Bardzo ta osoba mnie zniechęciła do walki na lepsze jutro.....Moje podejście zmieniło się po rozmowie z Mecenasem Bartkiem;) Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam i czułam że jestem w "dobrych rękach"!!!!Przez cały czas trwania sprawy miałam kontakt z Panem Mecenasem.Współpraca z Nim jest bez zastrzeżeń.Podejście do klienta oceniam na wzorowe. Dzięki pełnemu zaangażowaniu Pana Mecenasa i profesjonalnemu podejściu do sprawy rok 2021 zamknęłam z wygraną i otrzymałam pozytywny wyrok unieważnienia związku małżeńskiego z winny pozwanego!!!!! Polecam Pana Mecenasa i jego kancelarie każdemu!!!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Paula Jańczuk dnia: 27.02.2022 10:27:28 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Do Kancelarii trafiłem z polecenia znajomego księdza. Po pierwszym spotkaniu z Panem Profesorem Bartoszem Nowakowskim mimo ,że dowiedziałem się od niego ,że mój temat jest z gatunku trudnych z małym prawdopodobieństwem powodzenia wiedziałem że sprawa jestem w najlepszych rękach i miałem dużo nadziei na pozytywne jej zakończenie. Na każdym etapie sprawy miałem profesjonalną pomoc, na każde pytanie odpowiedź każdy pojawiający się nowy problem był szczegółowo rozpracowywany analizowany i tłumaczony mi. Pan Profesor dysponuje olbrzymią wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie dlatego też sprawa przebiegała sprawnie . Czując takie wsparcie nigdy nie traciłem nadziei na pozytywne zakończenie mojej sprawy i tak się tez stało po 2 i pół roku za co bardzo dziękuję. Polecam bardzo usługi kancelarii. Pozdrawiam
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Marek dnia: 03.01.2022 18:48:28 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Profesor Bartosz Nowakowski podjął się prowadzenia mojej sprawy po dwóch przegranych procesach. Bardzo rzetelnie przeanalizował dokumenty oraz szczerze powiedział, że są małe szanse na wygraną w procesie apelacyjnym. W sprawie było tak dużo błędów z poprzednich procesów (w I instancji był prowadzony najpierw jeden proces, później drugi proces uzupełniający), że w wyroku przyznawano, iż małżeństwo powinno być uznane za nieważne, jednak ze względu na błędy nie można było tego udowodnić. Do momentu kiedy poznałam pana Mecenasa proces toczył się 12 lat i to, co zdarzyło się przez te 12 lat doprowadziło do sytuacji właściwie bez wyjścia, mimo, iż między innymi część z tych procesów prowadził adwokat, który jest na liście adwokatów w Sądzie Poznańskim. To, co wydarzyło się później to bardzo profesjonalnie prowadzony proces apelacyjny i jednocześnie naprawianie błędów. Pan Mecenas doskonale orientuje się w meandrach prawa kanonicznego, jest dostępny, pomaga i odpowiada na wszystkie pytania. Przez cały czas prowadzenia apelacji miałam w Jego osobie oparcie. Tak, jak powiedział mi ksiądz, który polecił pana Mecenasa, nie ma drugiej takiej osoby w Polsce. Sprawa, która była właściwie nie do wygrania zakończyła się wygraną po 15 latach. Bardzo polecam Pana Profesora Bartosza Nowakowskiego i Kancelarię Prawa Kanonicznego Suprema-Lex szczególnie tym, którzy stracili nadzieję, chociaż życzę wszystkim by pan Mecenas stanął na ich drodze na początku procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa, gdyż wówczas mają większe szanse na dobre przeprowadzenie ich przez proces kościelny.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Agata dnia: 01.11.2021 15:58:09 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam w 100 %. Szukając po intrenecie, sugerując się dobrymi opiniami poprosiłam o pomoc w prowadzeniu unieważnienia ślubu kościelnego w II instancji. Lepszej decyzji nie mogłem podjąć. Sprawa zakończyła się pozytywnie dla mojej osoby. Pan Bartosz jest bardzo pomocny, był mocno zaangażowany w moja sprawę. 
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 29.06.2021 09:09:25 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję usługi Kancelarii Suprema-Lex. Pan Profesor Bartosz Nowakowski dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem. To co wyróżnia Go jako Prawnika to ogromne zaangażowanie na każdym z etapów procesu. Jest do tego osobą niezwykle życzliwą, o ogromnej klasie. Kiedy prowadził moją sprawę, odnosiło się wrażenie, że ta konkretna sprawa jest dla Niego najważniejsza. Dokładnie analizuje wszystkie dokumenty, odpowiada na pytania klienta. Jest osobą uczciwą, w pełni oddaną pracy. Pełen profesjonalizm!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Monika K. dnia: 12.06.2021 21:42:32 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Profesjonalny i wspaniały człowiek. Polecam w 100%. Pomoc na każdym kroku niełatwego postępowania w procesie rozwiązania małżeństwa "In Favorem Fidei" zakończonym sukcesem. Jesteśmy szczęśliwi, że trafiliśmy właśnie do tej Kancelarii. Z wdzięcznością dziękujemy.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Edyta Gill dnia: 11.06.2021 14:27:39 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Serdecznie polecam z całego serca Pana Profesora Bartosza Nowakowskiego i Kancelarię Prawa Kanonicznego Suprema-Lex. Jakość usług naprawdę na najwyższym poziomie. Pan Mecenas pomógł mi przy unieważnieniu sakramentu małżeństwa w Rocie Rzymskiej; tylko z winy mojego byłego męża o co starałam się od 2012 roku. Dzięki wielkiej kompetencji i profesjonalnej wiedzy wygrałam. Wynik, który przywrócił mi wiarę w sprawiedliwość zawdzięczam kancelarii Suprema-Lex, za co będę zawsze wdzięczna i dlatego bardzo polecam kancelarię szczególnie, tym którzy maja trudną sprawę i chcą ostatecznie wygrać. Na koniec dodam, że tylko najlepsze z najlepszych kancelarii wygrywają w Trybunale Roty Rzymskiej, dzięki rzetelności i profesjonalizmowi.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 28.05.2021 10:51:38 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Do Pana mecenasa trafiłem w połowie roku 2019 z polecenia jednego z znajomych księży archidiecezji poznańskiej, po tym jak przegrałem proces w I instancji. Pamiętam jego słowa: „w Polsce jest jeden człowiek, który może ci jeszcze pomóc, po takim wyroku. Jak on nie pomoże, to już nikt ci nie pomoże”. Wyrok bowiem jaki wtedy otrzymałem był dla mnie nie tylko wstrząsem ale również obszernym opisem licznych błędów jakie popełniłem w procesie poznańskim. A właściwie błędów jakie popełnił powołany przez mnie adwokat kościelny, o zgrozo – znajdujący się na liście adwokatów w Sądzie Poznańskim. Już pierwsze spotkanie z p. Bartoszem przewróciło mi świat tych procesów do góry nogami. To był dzień do nocy z tym co doświadczyłem w Poznaniu. Po pierwsze, rozmawiało się z panem mecenasem jak z zwykłym, normalnym człowiekiem a nie urzędnikiem kościelnym, po drugie analizował sprawę w taki sposób, że nawet w najgłębszych snach nie zwróciłbym uwagi na aspekty, które sygnalizował pan mecenas. Prawdziwy pazur pokazał jednak dopiero w trakcie postępowania apelacyjnego. Sklejał rozbite części porcelany w taki sposób, że nawet trudno było dotrzeć miejsca ich połączenia. Praktycznie prowadził dwa procesy: naprawiał błędy poprzedniego adwokata i jednocześnie prowadził nowy proces apelacyjny. Zawsze dostępny, komunikatywny, sumienny i punktualny. Skutkiem takiej postawy jest dziś wygrany proces i otwarta droga do zawarcia sakramentu małżeństwa i Komunii Św. Pragnę wyrazić słowa najwyższego uznania dla pracy i współpracy z kancelarią Suprema-Lex. Polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego, skutecznego adwokata kościelnego.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 19.04.2021 17:02:31 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jakość usług naprawdę na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam sobie nikogo innego lepszego w swojej dziedzinie. Pan Bartosz to po prostu kompendium wiedzy ?? nie ma rzeczy, które mogłyby go zaskoczyć, jest w pełni przygotowany zawsze na wszystko. Szybko reaguje, zawsze w kontakcie. Rzeczowo, konkretnie, wyczerpująco wszystko wytłumaczy, wyjaśni nie pewności, przy czym jest niezwykle miłym człowiekiem. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Polecam!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Zadowolony klient dnia: 23.02.2021 12:31:39 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niezmiernie cieszę się, ze współpracowałam z Panem Bartoszem. Jest profesjonalistą, którego rozwiązania, pomysły i wiedza doprowadziły do tego, że moja sprawa zakończyła się sukcesem. Pan Bartosz dobrze zaplanował strategię działań, był ze mną w stałym kontakcie, dzięki czemu mogliśmy na bieżąco konsultować się, nie pomijając ważnych szczegółów sprawy. Zawsze służył radą, dobrym, szczerym słowem i wsparciem. W dużym skrócie- praca kancelarii to wysoki poziom, przystępna cena, wspaniała atmosfera i realna pomoc. Zdecydowanie polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Daria B. dnia: 06.10.2020 13:20:11 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Serdecznie polecam z całego serca. Pan Bartosz wspaniały człowiek, który pomógł mi przy unieważnieniu sakramentu małżeństwa w II Instancji. Dzięki wielkiej kompetencji i ogromu wiedzy wynik jest pozytywny. Pan Bartosz zawsze znalazł czas dla mojej osoby, bardzo pomocny. Jeszcze raz dziękuję bardzo i szczerze polecam Kancelarię Suprema-Lex Bartosz Nowakowski
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Katarzyna dnia: 13.05.2020 16:37:26 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Gorąco polecam Pana Bartosza Nowakowskiego, który okazał się bardzo pomocny w mojej trudnej sprawie. Pan Mecenas wykazał się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem, skrupulatnością oraz szeroką wiedzą i nieocenionym doświadczeniem zawodowym. Przemiła oraz życzliwa osoba, która służy pomocą i zawsze znajdzie czas dla swojego klienta. Po długim i skomplikowanym procesie, dzięki Panu Bartoszowi moja sprawa zakończyła się sukcesem. Jestem Panu Mecenasowi za to bardzo wdzięczny i ze spokojnym sumieniem mogę polecić pana Mecenasa każdemu kto tylko będzie potrzebował pomocy.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Marcin dnia: 01.05.2020 13:30:03 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pana Mecenasa poznałam prawie 3 lata temu, jestem już po wyroku, który jest pozytywny dla mnie! Proces był bardzo trudny i ciężki, ale dzięki pomocy jaką otrzymałam od Pana Mecenasa dałam radę, przeszłam to ze spokojem i pełną ufnością. Pan Mecenas posiada ogromną wiedzę, doświadczenie i zawsze jest „pod ręką”. Moją sprawę traktował bardzo indywidualnie, poświęcał mi dużo czasu, wszystko tłumaczył w bardzo zrozumiały dla mnie sposób, zwłaszcza że prawo kanoniczne jest zupełnie inne od prawa cywilnego. Jest członkiem pełnym zrozumienia sytuacji, a co jest dla mnie jeszcze ważne to empatia, okazane serce i cierpliwość są Jego wielkim atutem. Jest to bezcenne! Polecam każdemu współpracę z Panem Mecenasem Bartoszem Nowakowskim. Człowiek z niesamowitą charyzmą, uczciwy, pełny profesjonalizmu, jeden jedyny w tej dziecinie, którego zawsze i wszędzie będę polecać. Po prostu MISTZ!!! Dziękuję za wszystko!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 03.02.2020 11:11:24 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Kiedy po ciężkiej batalii w sądzie cywilnym postanowiłam, że podejmę próbę stwierdzenia nieważności małżeństwa, nie sądziłam, że trafię na osobę dla której praca, to zarazem misja i pasja. Już po pierwszej rozmowie wiedziałam, że moją sprawą " zaopiekuje " się osoba profesjonalna, która prawo kanoniczne ma w "jednym paluszku", a co najważniejsze, potrafi je zastosować. Bez przeciągania, bez zbędnych pytań, bez tworzenia wyimaginowanego obrazu mojego małżeństwa ( co miało miejsce u pierwszego mecenasa do którego trafiłam) Pan Mecenas od razu przeszedł do działania. Podczas całej sprawy zawsze znalazł czas, by porozmawiać, sumiennie wywiązywał się z powierzonych zadań i realnie oceniał sprawę. Tylko dzięki Panu Bartoszowi i Jego zaangażowaniu będę mogła ,podczas Pierwszej Komunii Świętej mojego dziecka, w pełni uczestniczyć we mszy świętej. Dlatego z całego serca polecam współpracę z p. Bartoszem.
Jakość usług: Wysoka
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Ewelina dnia: 27.11.2019 19:33:28 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Usłyszałem kiedyś, że są sprawy których nie wolno powierzać amatorom. Ja niestety w pierwszej instancji źle trafiłem. Opatrznościowo w drugiej instancji z pomocą przyszedł prof. Bartosz Nowakowski, który naprawił błędy poprzedniego adwokata. Z mistrzowską precyzją poskładał wszystkie elementy układanki, które w całokształcie przyniosły pozytywne rozstrzygnięcie. Cała sprawa prowadzona była bardzo starannie. Korespondencja przesyłana była idealnie w czas. Kontakt bezpośredni był zawsze z najwyższą kulturą. Podejście do mnie i do świadków cechowało się należytą delikatnością. Gdy miałem wątpliwości zawsze mogłem liczyć na rzeczowe wyjaśnienie. Mając zatem takie doświadczenie polecam powierzenie sprawy Panu Nowakowskiemu wszystkim znajomym, którzy znajdują się w sytuacji, w której jeszcze niedawno sam byłem.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Paweł W. dnia: 26.11.2019 12:47:24 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Bartosz prowadził moją sprawę w II instancji. Dzięki Jego ogromnej wiedzy i doświadczeniu sprawa zakończyła się pozytywnym dla mnie wynikiem. Pan Mecenas zawsze znalazł czas, żeby wyjaśnić mi wszelkie niuanse i moje wątpliwości. Drugiego takiego ze świecą szukać. Szczerze każdemu polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Tomek dnia: 17.10.2019 20:45:03 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Mecenas Bartosz Nowakowski to prawnik, któremu warto zaufać i zwrócić się o pomoc. W moim przypadku sprawa w I instancji zakończyła się po 2,5 roku. Oczywiście wyrokiem pozytywnym! Dzięki Panu Mecenasowi przez proces przeszedłem spokojne i bez większego stresu. Zawsze miałem pomoc ze strony Pana Mecenasa. Jest to osoba z wielką wiedzą i doświadczeniem, nie miałem żadnego problemu z kontaktem telefonicznym, mailowym jak również osobistym. Człowiek pełen spokoju, oddany prowadzonej sprawie. Polecę Kancelarię każdemu potrzebującemu pomocy w sprawach przed sądami duchownymi.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Grzegorz dnia: 02.09.2019 21:56:02 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo gorąco dziękuję Panu Mecenasowi Bartoszowi Nowakowskiemu za tak profesjonalną pomoc w mojej, bardzo trudnej sprawie, a to była już III instancja a w dodatku Rota Rzymska. Bardzo zależało mi na unieważnieniu mojego małżeństwa, które było ogromną ! życiową porażką. Mimo ogromu przeciwności głównie ze strony byłego męża, proces w Rocie Rzymskiej był bardzo krótki i zakończony sukcesem. Wygrana w Rocie Rzymskiej (unieważnienie małżeństwa) to już naprawdę przeogromny sukces, który zawdzięczam jedynie Panu Mecenasowi. Nie byłoby tej wygranej, gdyby nie Pan Mecenas, który zawsze służył pomocą, dbał o terminowość wysyłanych pism, a kontakt telefoniczny pozostawał zawsze czynny. Sukces nie byłby możliwy bez wiedzy Pana Mecenasa Bartosza Nowakowskiego popartej ogromnym doświadczeniem samej kancelarii w prowadzeniu tego typu spraw, szczególnie, że była to już III instancja i Rota Rzymska. Podpisuję się pod najwyższymi referencjami dla kancelarii Suprema - Lex. Zwłaszcza, że ceny za pomoc w sprawach są naprawdę bardzo przystępne. Z ogromnymi wyrazami szacunku dla Pana Mecenasa Bartosza Nowakowskiego. Małgorzata Kotapka
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Małgorzata Kotapka dnia: 11.08.2019 18:51:33 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Mecenas Bartosz Nowakowski. To człowiek charyzmatyczny. W swojej pracy cechuje go wielka determinacja, zaangażowanie, wiara w klienta profesjonalizm oraz ogromna wiedza z zakresu prawa kanonicznego. Mamy coraz więcej ekspertów, prawników prawa kanonicznego, ale sama znajomość prawa nie wystarczy. Motywacja pana Mecenasa Bartosza Nowakowskiego podejście do klienta, sposób rozmowy i wiara w drugiego człowieka powoduje, że można wyjść obronną ręką nawet w II instancji!!! Gorąco Polecam. Znakomity prawnik. Wspaniały człowiek.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Piotr dnia: 05.02.2019 18:03:10 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Chciałbym gorąco podziękować Panu Bartoszowi za tak profesjonalne i odpowiedzialne podejście do mojej sprawy (II instancja). Mimo wielu przeciwności i długiego czasu trwania samego procesu, udało się dowieść nieważność małżeństwa. Wysyłka Pan Bartosz przez cały czas trwania sprawy (3 lata) zawsze służył pomocą, dbał o terminowość wysyłanych pism, kontakt telefoniczny pozostawał zawsze czynny. Sukces nie byłby możliwy bez obszernej wiedzy Pana Bartosza i doświadczenia samej kancelarii w prowadzeniu tego typu spraw. Notuje najwyższe referencje dla kancelarii Suprema - Lex.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Łukasz Łódź dnia: 04.02.2019 12:18:28 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Mecenas podjął się mojej sprawy, która z powodu odwołania obrońcy węzła małżeńskiego przeszła do II instancji. Ta wiadomość mnie załamala. Zaczęłam szukać pomocy i trafiłam na Pana Mecenasa. Dzisiaj wiem że to był najlepszy wybor. Pan Mecenas sprawił że apelacja została odrzucona i odbylo sie bez kolejej sprawy w kolejnym sądzie. Jestem bardzo wdzięczna Panu Mecenasowi i każdemu polecam tyko jego. Jest osobą bardzo pomocną, rzetelną, uczciwą.Najlepszy.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 12.01.2019 18:21:48 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wybitny mecenas! unieważnił mi małżeństwo, które było życiową porażką.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: dnia: 12.03.2018 10:58:07 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wybitny w swoim fachu, zawsze uśmiechnięty i serdeczny. Dziękuję za wszystko!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: maciej dnia: 12.12.2017 18:52:45 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Mecenas podjął się pomocy mi w sprawie niedopełnienia małżeństwa. Muszę przyznać chyląc czoła: MISTRZ. Nigdy wcześniej nie spotkałem tak kompetentnego, uczciwego i zaangażowanego prawnika. Polecać go będę zawsze i wszystkim. Dziękuję!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: MaciekFr85 dnia: 18.04.2017 23:05:26 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Po pierwsze: człowiek z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem; po drugie: człowiek, który zawsze znajdzie czas dla klienta; po trzecie: człowiek bardzo uczciwy. Nie ma się co wahać, lepszego nie znajdziecie:)
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: galanta24 dnia: 11.02.2017 22:32:54 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Bartosz Nowakowski wyróżnia się na tle innych prawników-kanonistów olbrzymią wiedzą, i to nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną. Wiem, bo wcześniej spotkałem się z kilkoma innymi prawnikami, którzy jednak nie zyskali mojego zaufania gdyż nie potrafili mi odpowiedzieć na kilka nurtujących mnie pytań. Pan Bartosz jest ponadto osobą bardzo zaangażowaną w proces, cierpliwą i uczciwą. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto zamierza prowadzić sprawę o nieważność małżeństwa.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: adam t. dnia: 05.02.2017 18:09:30 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Doskonały specjalista w swoim fachu, pod każdym względem, szczerze polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: teresap. dnia: 26.01.2017 20:45:36 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Dostałam namiar na p. Bartosza Nowakowskiego od znajomej, która baaardzo go polecała. Teraz ja mogę uczynić to samo, to prawnik-kanonista, jakiego próżno szukać, niezwykle doświadczony, znający wiele praktycznych aspektów funkcjonowania sądów kościelnych, można dzwonić do niego z każdą wątpliwością, a on zawsze znajdzie czas, zawsze wysłucha, wytłumaczy, pomoże. Przy tym, w porównaniu do cen niektórych kancelarii kanonicznych, jest naprawdę przystępny cenowo. Polecam go każdemu, bez żadnych zastrzeżeń!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: daria dnia: 15.01.2017 11:06:37 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niezwykle doświadczony prawnik, z wieloletnią praktyką sądową. Oprócz wiedzy z zakresu prawa kanonicznego, która okazała się ważna w mojej sprawie, niesamowitym było zwracanie uwagi na niuanse w sposobie postępowania przed sądami kościelnymi. Tego nikt nie nauczy się na żadnych studiach, tego nie wyczyta się w kodeksach, tego nie przekaże klientowi nikt, kto nie ma tak ogromnego doświadczenia jak Pan Mecenas. Dziękuję za opiekę prawną na moją sprawą.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: H. Stawka dnia: 28.12.2016 22:48:28 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Potwierdzam powyższą opinię. Bardzo kompetentny człowiek, bardzo pomocny. Prowadząc swoją sprawę o nieważność małżeństwa spotkałam się z trzema prawnikami-kanonistami, ale dopiero ten miał naprawdę wiedzę i wzbudził zaufanie. I całe szczęście, bo nie zawiodłam się. Polecam tego Pana każdemu.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Iwona Okraska dnia: 06.12.2016 18:58:54 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Genialny prawnik-kanonista, bardzo doświadczony, staranny i uczciwy. Nie mami i nie wyłudza pieniędzy, ale uczciwie przedstawia sprawę, jednocześnie angażując się w nią ze wszystkich sił. Polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: ula1967 dnia: 05.12.2016 17:47:55 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją