Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

24500 FACHOWCÓW,  110654 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 20

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: juliusz duda

duda juliusz i Lech, adwokaci - Adwokat
Świętokrzyskie , Kielce Sienkiewicza 28 lok. 13 , 25-007 Kielce Tel.: 413444839 Kom.: 607 305 351
OPINIA: Pan Mecenas juliusz duda prowadził moją sprawę dla mnie pomyślnie zakończoną, za co jestem Panu Mecenasowi bardzo wdzięczna. Pan mecenas posiada bardzo dużą i wszechstronną wiedzę prawniczą jest super profesjonalistą. Serdecznie Polecam! Stanisława J.  
juliusz duda - Adwokat
Świętokrzyskie , Kielce sienkiewicza 28 / 13 , 25-007 Kielce Tel.: 413444839 Kom.: 607305351
Opis działalności: porady prawne oraz wystepowanie w sadach jako obronca
Słowa kluczowe: duza wiedza ,rzetelnosc
OPINIA: Mecenas juliusz duda prowadził moją sprawę karną. W pierwszej instancji prokurator żądał 3 lat, ponieważ miałem wielokrotną recydywę. Z pomocą pana mecenasa otrzymałem 1 rok pozbawienia wolności. Prowadząc moją sprawę w drugiej instancji sąd zmniejszył wyrok do 6 miesięcy. Mecenas juliusz duda walczył do samego końca. Dzięki niemu odbywam karę w systemie dozoru elektronicznego,przebywam z dziećmi oraz pracuję.Niemozliwe stało się mozliwym. Nie znam drugiego równie zaangazowanego w sprawy adwokata w Kielcach. Z czystym sumieniem polecam!!!  
Julian duda - Adwokat
Świętokrzyskie , KIelce Sienkiewicza 28 / 13 Kielce Kom.: 607305351
OPINIA: Mecenas juliusz duda jest osobą skromną , rzetelną o wysokiej kulturze osobistej.Prowadząc moją sprawę wykazał się profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem.Skuteczność działania Pana Mecenasa była bezkonkurencyjna. Dziękuję za pomoc . Mecenas godny polecenia !!! Monika H-B  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją