Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

23394 FACHOWCÓW,  107492 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 11

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: dombud

dombud. Zakład remontowo - budowlany. Walczak M. - Budowlaniec
Dolnośląskie , Oława Krótka 6 lok. 5 , 55-200 Oława Tel.: 713033659
OPINIA: Super developer. Polecam wszystkim! WK  
Dom-Bud - Budowlaniec
Małopolskie , Kraków Salwatorska 14 , 31-226 Kraków Tel.: 122940015
OPINIA: we wszystkich mieszkaniach w budynku wybudowanym przez dombud – Krakow, ul. Salwatorska wystepuje calkowity brak ciagu w kratkach wentylacyjnych. W kuchni i lazience w przewodzie spalinowym od piecyka gazowego wystepuja okresowe cofki, co jest bardzo niebezpieczne przy instalacji gazowej. Z tego powodu niebezpieczenstwo zagrozenia zaczedzeniem jest duze. Stan taki trwa kilka lat. Obok w bloku zaczadzil sie czlowiek. Zyjemy w strachu. lokator  
dombud Development. Sp. z o.o. - Budowlaniec
Śląskie , Katowice Drzymały 15 , 40-059 Katowice Tel.: 322513541
OPINIA: Witajcie Lubicie kłamstwa i zapewnienia, że coś będzie, a nie ma? Wybierajcie dombud Development, m.in. inwestycja na ul. K. Miarki w Chorzowie, nawet obiecanego sygnału TV DVBT czy SAT nie ma, mimo obietnic - UWAŻAJCIE!!! Przestroga - przed zakupem, wejdź na mieszkanie ze sprzętem pomiarowym i sprawdź dostępność mediów, kłamią na potęgę, byle sprzedać!!! Zero kontaktu po zakupie! Wszystko zwalają na wspólnotę, a ta, na dombud... ŻENADA!!! Zero profesjonalizmu w dzisiejszych czasach warto unikać!!! Siedziba na ul. Drzymały, pamiętajcie!!! Zapraszam do kontaktu!!! zero kontaktu lokator dombud (sic)  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją