Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

24821 FACHOWCÓW,  111395 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 6

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: Knop-Guziak

Knop-Guziak Agata, adwokat. Kancelaria adwokacka - Adwokat
Śląskie , Częstochowa gen. Dąbrowskiego 28 , 42-200 Częstochowa Tel.: 343243698
OPINIA: Szczerze i gorąco polecam!Pani Mecenas,Agata Knop-Guziak to w jednej osobie Człowiek o wielkim sercu i profesjonalistka. Gdy w moim życiu doszło do poważnych zmian,sprawa o rozwód, podział majątku, na mojej drodze życia spotkałam Panią Mecenas.Wybrałam Jej kancelarię,kierując się opiniami innych.Dziś wiem,że były prawdziwe. Po raz pierwszy wchodziłam do kancelarii wypełniona niepokojem, wstydem,że będę musiała o przykrych,intymnych sprawach,mówić obcej osobie.Życzliwość pani Mecenas, Jej serdeczność,empatia, wysoka kultura osobista sprawiły,ze moje lęki zniknęły. Pani Mecenas oswoiła mnie-sprawiła,że poczułam,że jest tą osobą,której potrzebuję w sytuacji życiowej,w której nawet rodzina mnie nie wspierała.Dzięki Pani Mecenas to, co niemożliwe,stało się możliwe.To,co wydawało się drogą przez mękę, stało się tylko sprawą,łatwą do wygrania, dzięki wszechstronnej wiedzy prawniczej Pani Mecenas,Jej ponadprzeciętnemu doświadczeniu, rzetelności,terminowości i gotowości bycia ze mną w każdej chwili poprzez różne formy kontaktu. Świat znów nabrał radosnych barw. Dziękuję Pani, Pani Mecenas,za poczucie bezpieczeństwa, za wsparcie, za przywróconą radość życia. Ewa, 31 styczeń 2020 Ewa K.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją