Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

24500 FACHOWCÓW,  110657 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 22

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: InPlus Gastro Michał Kalinowski

InPlus Gastro Michał Kalinowski - konsulting i doradztwo gospodarcze
Śląskie , Piasek Słowackiego 41 , 43-211 Piasek Tel.: 730850156 Kom.: 730850156 , www.InPlusGastro.pl , e-mail: info@InPlusGastro.pl NIP: 6461016485
Opis działalności: Dostarczamy urządzenia rzemieślnicze dla branży spożywczej – naszymi klientami są cukiernie, lodziarnie, piekarnie, kawiarnie oraz firmy z sektora HoReCa.
Słowa kluczowe: "Maszyna do lodów, Frezer do lodów, Pasteryzator do lodów, RIBOT, Profesjonalny ekspres do kawy, Temperówka do czekolady, Witryna do lodów, Maszyna do produkcji czekolady, Drażetkarka."  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją