Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Szkółka roślin ozdobnych Bergenia

Zawód: kwiaciarnie  
Adres: Małopolskie, 32-002 Węgrzce Wielkie Kokotów 574
Telefon: Kom. 604774818
Adres e-mail: kwietnik(małpa)opoczta.pl
Strona internetowa: http://www.kwietnik.com.pl
NIP:
6831812353
Opis działalności: Szkółka roślin Kwietnik specjalizuje się w dystrybucji roślin i kwiatów. W jej sklepie przez Internet można nabyć piękne drzewa, krzewy i kwiaty w bardzo atrakcyjnych cenach wraz z ekspresową dostawą bezpośrednio pod wskazany adres. Słowa kluczowe: kwiaty, rośliny, byliny, szkółka roślin, sadzonki, krzewy, dekoracja ogrodu, sadzonki do ogrodu, ogrody, projektowanie ogrodów

Ocena: 30% pozytywna 4x 1x 9x

Jakość usług: 37% wysoka 3x 3x 5x
Terminowość: 62% bez zastrzeżeń 5x 3x 3x
Ceny usług: 25% niskie 2x 1x 6x
Ilość opinii w serwisie: 14
Ilość odsłon profilu firmy: 6324
Data utworzenia profilu: 26.05.2015 10:42:57
Data ostatniej aktualizacji: 26.05.2015 10:42:57 

Opinie o Szkółka roślin ozdobnych Bergenia

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Brak informacji o wlk.sadzonki - przedstawione na stronie zdjęcie rośliny w rozkwicie nie odpowiada przesłanej sadzonce, zakupione po 18 zl sadzonki b.małe w najmniejszych doniczkach dosłownie kilka listków z czego część pożółkła.Roślina o tej porze powinna jeszcze kwitnąć a to są roślinki, które ledwo co wzeszly moim zdaniem. Cena nieadekwatna do produktu.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 23.06.2026 20:28:48 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: zamówiłam rośliny wiosną .Paczka przyszła w stanie opłakanym. Po otwarciu okazało się że żadna roślina nie była w doniczce, wszystkie wymieszane z ziemią. Roślinki zwiędnięte i pogniecione.Wszystkie rosliny były żle spakowane i zupełnie nie zabezpieczone na czas transportu. Napisałam do szkółki i opisałam całą sytuację podpierajac się zdjęciami Reakcja ze strony Bergenii zupełnie mnie zaskoczyła .Otórz ze strony szkółki otrzymałam odpowiedz ,że spotkało mnie wielkie szczęście ponieważ,rośliny tylko powypadały z doniczek i jeśli je poniwnie w nich umieszczę to powinny przeżyć przy odpowiedniej pielegnacji. Żadnego przepraszam.Opisuję ta sytuacje teraz dopiero poniewaz mimo moich starań wiekszość roślin nie przeżyła.Dlatego też nie polecam zakupów w tej szkółce!!!!!.Szkoda pieniędzy i stresu!!!!!
Terminowość: Zła
Obsługa reklamacji: beznadziejna
Opinia dodana przez: pstka dnia: 22.07.2025 22:23:20 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jakość i wielkość sadzonek MOCNO nieadekwatna do cen. Sadzonki małe, część przesuszona, a ceny jak "za zboże". Zakupy w tym miejscu tylko 2 razy, pierwszy i ostatni.
Jakość usług: Niska
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Brekerson dnia: 15.06.2024 20:41:58 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: kokoryczki za 18pln z JEDNYM listkiem. A astry tak nędzne z 5 listkami, że ciężko było rozpoznać :( Czuję się oszukana i nigdy więcej w tej szkółce Bergenia/ Kwietnik już niczego nie kupię.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: wolanda dnia: 30.05.2023 21:21:56 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pomimo zamówienia jesiennego z wysyłką wiosenną i oczywiście z zapłatą przy zamówieniu, przychodziła tylko część zamówienia.Pieniądze są co prawda zwracane, no ale przy przedpłacie brak połowy roślin?! Te jesienne 2021 sadzonki bardzo słabe, bardzo. Wybór w sklepie bardzo duży, to jedyny plus.
Jakość usług: Niska
Opinia dodana przez: Rabarbar dnia: 01.03.2022 19:21:47 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Do szkółki ciężko dojechać, kręta droga, 1-dna mało widoczna tablica, na furtce-wjeździe do szkółki żadnej tabliczki. Wcześniej wysłałam maila z prośba opisu dojazdu do szkółki- odpisali "zapraszamy". Przynoszą rośliny zamówione (wg mnie małe sadzonki jak za te pieniądze) i nic więcej nie można obejrzeć.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Marzena dnia: 29.06.2021 14:43:04 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Otrzymalam piekne ostrokrzewy .Rosliny dorodne,dobrze opakowane.Juz rosna.Polecam znajomym.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Ewcia dnia: 25.10.2018 12:32:08 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Obiecałam że napiszę po raz drugi opinię kiedy otrzymam odp.w sprawie reklamacji dot.jeżówek. Reklamacje złożyłam 14.07 a nowe DORODNE I PRAWIDŁOWE ROŚLINY tj.3 rodzaje jeżówek do miejsca zamieszkania otrzymałam już 19.07. ZWRACAM HONOR WŁAŚCICIELOWI . Cieszy mnie fakt że tak postępuje się z klientami.NAPEWNO BĘDĘ TAM KUPOWAĆ NADAL.
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Obsługa reklamacji: Doskonałe traktowanie klienta
Opinia dodana przez: dnia: 19.07.2018 12:44:14 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: nie podana wysokość sadzonek,w każdej przesyłce roślina do reklamacji,prośby o ładne sadzonki niczego nie zmieniają
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: uwzględniane,lecz każda kolejna paczka do reklamacji
Opinia dodana przez: Stempin Urszula dnia: 25.01.2018 18:59:16 

Ogólna opinia: Neutralna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Olbrzymim plusem firmy największa chyba dostępność roślin w Polsce. Bardzo dobry sposób pakowania, ale obawiam się, że gdyby taki nie był, to większość roślin dotarła by "miszmasz". Rosliny bardzo małe i w bardzo słabej kondycji. Trudności w utrzymaniu ich przy życiu, nie potrafią się zregenerować, nie chcą po prostu rosnąć. Zdarza się, że bylina zakwita marnie po 2 latach i nie jest to to co było zamówione. Transport drogi, niezależny od ilości zakupionych roslin, chociaż obsługa sklepu miła. Wielka szkoda, że tak dużo roslin po prostu "wypada", bo ceny nie są niskie.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: ok
Opinia dodana przez: dnia: 13.12.2016 19:13:42 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Żadnych problemów. Troszeczkę czekania, ale gdzie tego nie ma?
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Daniel W-G dnia: 08.12.2016 22:03:02 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zamawiałam u nich już 2 razy po 10-12 roślin. Duże, ładne i zdrowe sadzonki. Z wyjątkiem irysów wszystkie okazale zakwitły tuż po posadzeniu. Także miskanty pięknie rozrosły się. Co prawda jedna z roślin z wiosennego zamówienia przysłana została zanim ruszyła z wegetacją i okazało się, że jest martwa, niemniej reklamacja została szybko i fachowo rozpatrzona i pozytywnie załatwiona, tym samym szkółkę oceniam pozytywnie. Lokalny oddział kuriera pozostawia za to wiele do życzenia.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Reklamacja szybko i fachowo rozpatrzona i pozytywnie załatwiona
Opinia dodana przez: malavida dnia: 06.07.2016 23:25:16 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Dostałam zamówione byliny bez jakichkolwiek oznak życia .Ziemia z doniczek wysypana złe zabezpieczenie.Kurier beznsdziejny niekompetentny.
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: Barbara Rostkowska dnia: 07.04.2016 12:49:32 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Dostawa miała być w ciągu 2 tygodni -spodziewałam się informacji, że rośliny są przekazane do wysyłki.Takich inf.nie wysyłają.Dwóch roślin nie dostałam, ale w ofercie na stronie były dalej.Najbardziej jednak niezadowolona byłam z wyglądu 5 roślin-połamane lub maleństwa.W odpowiedzi z firmy poinformowano mnie,że w bylinach najważniejsze są korzenie.Dla mnie roślina do sprzedaży ma mieć zdrowe liście i korzenie.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: działkowiczka dnia: 11.07.2015 22:49:02 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją