Opinie o Notariusz Jan Kakitek
Ogólna opinia:
Pozytywna Zgłoś wniosek
Uzasadnienie:
Ogromna widza merytoryczna! Wprowadzałem zmiany do umowy spółki, pan notariusz znalazł kilka istotnych błędów w przygotowanym przez prawnika projekcie i dzięki temu udało się uniknąć problemów podatkowych. Zdecydowanie polecam.
Jakość usług:
Wysoka
Terminowość:
Bez zastrzeżeń
Ceny:
Przeciętne
Opinia dodana przez:
dnia:
30.03.2026 11:00:49
Ogólna opinia:
Pozytywna Zgłoś wniosek
Uzasadnienie:
Zmiany w spółce przeprowadzone sprawnie i bez zbędnych formalności.
Jakość usług:
Wysoka
Terminowość:
Bez zastrzeżeń
Ceny:
Przeciętne
Opinia dodana przez:
Marcin Z.
dnia:
06.12.2016 09:39:03
Ogólna opinia:
Pozytywna Zgłoś wniosek
Uzasadnienie:
Rzeczowy i kompetentny.
Jakość usług:
Wysoka
Terminowość:
Bez zastrzeżeń
Ceny:
Przeciętne
Opinia dodana przez:
Agnieszka
dnia:
18.11.2014 09:28:03
Ogólna opinia:
Pozytywna Zgłoś wniosek
Uzasadnienie:
Podpisywałam ostatnio umowe kupna - sprzedaży w kancelarii notariusza Jana Kakitka i mam bardzo dobre zdanie o nim, jak i o całej kancelarii. Umowa zrobiona sprawnie i profesjonalnie, wszelkie wątpliwości zostały mi wyjasnione bardzo dokładnie, jako klient miałam poczucie, że jestem w dobrych rekach. Do tego podejscie notariusza co do ceny za umowe bardzo "ludzkie". Polecam wszystkim.
Jakość usług:
Wysoka
Terminowość:
Bez zastrzeżeń
Ceny:
Niskie
Opinia dodana przez:
Anna P.
dnia:
11.11.2014 20:50:32
Ogólna opinia:
Pozytywna Zgłoś wniosek
Uzasadnienie:
Profejonalne podejscie do klienta i niskie ceny. Polecam
Jakość usług:
Wysoka
Terminowość:
Bez zastrzeżeń
Ceny:
Niskie
Opinia dodana przez:
marek
dnia:
04.12.2013 15:58:02
|