Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Home Barber Sylwia Kuster

Zawód: Fryzjer 
Adres: Śląskie, 41-945 Piekary Śląskie
Telefon: Kom. 504-637-313
Adres e-mail: homebarber(małpa)interia.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Home Barber to Mobilny Salon Fryzjerski Słowa kluczowe: mobilny fryzjer

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 3x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1423
Data utworzenia profilu: 2014-01-07 15:21:44
Data ostatniej aktualizacji: 2014-01-07 15:21:44 

Opinie o Home Barber Sylwia Kuster

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo dobra współpraca z klientem. Punktualność. Bardzo wysoka jakość przy niskich cenach. Bardzo serdecznie polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: magda2792 dnia: 2014-02-18 18:42:02 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolona z jakości usług, chociaż zdecydowałam się na nie całkowicie w ciemno, nie widziałam wcześniej "dzieł" Pani Sylwii. Jednak postanowiłam podjąć ryzyko, czego nie żałuję. Profesjonalne podejście do klienta, kolor dokładnie taki, jaki chciałam, dostałam nawet fachowe porady jaki makijaż mam dobrać do tego kolorku.;) No i tak, jak w opinii poniżej, Pani Sylwia rozkłada folię, co jest bardzo dużym plusem, ponieważ nie trzeba sprzątać. Wygodnie i przede wszystkim tanio. POLECAM!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 2014-02-04 22:45:46 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolona. Pani Sylwia ma pojęcie co robi i robi to świetnie. Skusiłam się na takie rozwiązanie z braku czasu wyjścia przed świętami do zwykłego salonu i nie żałuje. Miałam zrobione pasemka z obcięciem i modelowaniem, wiadomo sama sobie tak nie ułożę włosków ale wcale nie muszę, są tak genialnie obcięte że same wiedzą jak mają się układać. Przed całą pracą pani Sylwia rozciągła folie na podłogę i po zrobieniu włosów nie musiałam zamiatać włosów z podłogi po bo pani zwinęła folie i zabrała ze sobą. Super. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam naprawdę. Pozdrawiam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 2014-01-07 15:34:56 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją