Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

urszula zajko

Zawód: Adwokat 
Adres: Podlaskie, 15-213 Białystok mickiewicza 7/5
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 446
Data utworzenia profilu: 2017-08-04 17:55:56
Data ostatniej aktualizacji: 2017-08-04 17:55:56 

Opinie o urszula zajko

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: mecenas Zajko-nie polecam-totalne lekceważenie klienta,brak jakiegokolwiek zaangażowania sprawą.Próby skontaktowania się z Panią mecenas kończyły sie tylko na tym że ,,jestem w sądzie,,, ,,na wczasach,,albo ,,oddzwonię,,.Padały tylko obietnice.Miałam odczucie jakbym była intruzem a nie klientem.Ocena za zaangażowanie i profesjonalizm od 0 do 10 daje 0!!!Aplikanci sa niedoinformowani i żle przygotowani do prostej sprawy rozwodowej.Strata czasu, nerwów i dużych pieniędzy, lepiej przeznaczyc na wycieczkę te 5 tyś a adwokata wziąść z urzedu wyszło by na to samo niz wywałac kasę na kancelarię URSZULI ZAJKO!!!!!!!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: gall anonim dnia: 2017-08-04 18:05:45 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją