Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Secretart

Zawód: aranżacja, dekoracja i architektura wnętrz  
Adres: Mazowieckie, Legionowo Warszawa
Telefon:
Adres e-mail: biuro(małpa)secretart.com.pl
Strona internetowa: www.secretart.com.pl
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 50% pozytywna 1x 1x

Jakość usług: 50% wysoka 1x 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 542
Data utworzenia profilu: 2013-09-19 15:05:31
Data ostatniej aktualizacji: 2013-10-04 22:54:00 

Opinie o Secretart

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Współpraca z firmą Secret Art Ewa Strzyżewska, SecretArt Jacek Strzyżewski (secretart.com.pl , KupPanSzafe.pl) rozpoczęła się pozytywnie, po około dwóch tygodniach została postawiona prawie kompletna jedna zabudowa oraz korpusy drugiej. Pozostało zamontować kilka półek, elementów oraz fronty do jednej z zabudów. Po tym jednak zaczęła się fala niepowodzeń. Na lakierowane fronty czekaliśmy ponad wcześniej deklarowany termin („bo lakier wolniej schnie i trzeba zaczekać”, bo Pan nie chce poganiać zakładu, żeby dobrze lakier położyli...), po czym okazało się, że „zakład wykonał fronty matowe”. Czekaliśmy kolejne kilka tygodni na lakierowanie frontów. Tym czsem kontakt z firmą Secret Art stał się bardzo trudny. Udawało nam się dodzwonić średnio raz na tydzień, Pan Jacek obiecywał, że skontaktuje się z zakładem i oddzwoni za 5minut, po czym przez kolejny tydzień nie mogliśmy się dodzwonić. Minęły już 3 miesiące od złożenia zamówienia i wpłacenia zaliczki, podczas gdy deklarowany przez firmę Secret Art termin oczekiwania na fronty miał wynosić ok 4-5 tygodni. Nadal nie mamy frontów i musimy szukać innego wykonawcy?
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Nie wiem, zlecenie nie zostało wykonane do końca
Opinia dodana przez: Klient dnia: 2018-01-12 18:58:14 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: właśnie zakończyliśmy remont mieszkania, a meble zamawialiśmy w Secretart. Wszystko dobrze zaprojektowane, funkcjonalnie. Niewielkie poprawki przy zabudowie na poddaszu ze skosami.Jakiś mały poślizg z terminem ale wszystko pod kontrolą. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Sylwia i Karol z Bielan.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 2015-03-13 16:19:11 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją