Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Secretart

Zawód: aranżacja, dekoracja i architektura wnętrz  
Adres: Mazowieckie, Legionowo Warszawa
Telefon:
Adres e-mail: biuro(małpa)secretart.com.pl
Strona internetowa: www.secretart.com.pl
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 75% pozytywna 3x 1x

Jakość usług: 75% wysoka 3x 1x
Terminowość: 66% bez zastrzeżeń 2x 1x 1x
Ceny usług: 100% niskie 2x 2x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 698
Data utworzenia profilu: 2013-09-19 15:05:31
Data ostatniej aktualizacji: 2013-10-04 22:54:00 

Opinie o Secretart

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nigdy nie wchodziłem na takie portale jak ten ale po 7!!! ekipie która czegoś nie skończyła i zepsuła sprawdzam już wszystko. Pan Jacek Strzyżewski jest jedyną osobą, która wykonała wszystko to co było umówione. Dwie szafy - w przedpokoju i w sypialni. Ceny - super , realizacja - w ustalonym dniu. Jedyna ekipa która nie jadła, nie paliła i nie piła podczas pracy!. Weszli zrobili i wyszli. Dodatkowo zamontowali mi karnisz w sypialni i nie wzięli za to nawet złotówki!, poprawili mi źle zamontowana klamkę w drzwiach w łazience (nic nie wzięli za to) i dokręcili wadliwie zamontowany kran w kuchni...takich ludzi , takich ekip już nie ma - wiem co mówię!. Ocena 10/10 szczerze. Polecam wypróbować .
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Nie była potrzebna
Opinia dodana przez: Jacek Stokłosa dnia: 2018-02-16 01:00:58 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Termin realizacji szafy w ciągu 14 dni . To był najszybszy termin z pięciu wycen jakie robiłem u różnych firm. Montaż w terminie. Szafa ok. taka jak chciałem. Monterzy wyrobili się w jeden dzień z szafą 4,5 metra szerokości. Ogólnie jestem zadowolony i w ciągu miesiąca dwóch zależnie od finansów będę składał drugie zamówienie.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Adrian dnia: 2018-02-07 19:35:31 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Współpraca z firmą Secret Art Ewa Strzyżewska, SecretArt Jacek Strzyżewski (secretart.com.pl , KupPanSzafe.pl) rozpoczęła się pozytywnie, po około dwóch tygodniach została postawiona prawie kompletna jedna zabudowa oraz korpusy drugiej. Pozostało zamontować kilka półek, elementów oraz fronty do jednej z zabudów. Po tym jednak zaczęła się fala niepowodzeń. Na lakierowane fronty czekaliśmy ponad wcześniej deklarowany termin („bo lakier wolniej schnie i trzeba zaczekać”, bo Pan nie chce poganiać zakładu, żeby dobrze lakier położyli...), po czym okazało się, że „zakład wykonał fronty matowe”. Czekaliśmy kolejne kilka tygodni na lakierowanie frontów. Tym czsem kontakt z firmą Secret Art stał się bardzo trudny. Udawało nam się dodzwonić średnio raz na tydzień, Pan Jacek obiecywał, że skontaktuje się z zakładem i oddzwoni za 5minut, po czym przez kolejny tydzień nie mogliśmy się dodzwonić. Minęły już 3 miesiące od złożenia zamówienia i wpłacenia zaliczki, podczas gdy deklarowany przez firmę Secret Art termin oczekiwania na fronty miał wynosić ok 4-5 tygodni. Nadal nie mamy frontów i musimy szukać innego wykonawcy?
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Nie wiem, zlecenie nie zostało wykonane do końca
Opinia dodana przez: Klient dnia: 2018-01-12 18:58:14 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: właśnie zakończyliśmy remont mieszkania, a meble zamawialiśmy w Secretart. Wszystko dobrze zaprojektowane, funkcjonalnie. Niewielkie poprawki przy zabudowie na poddaszu ze skosami.Jakiś mały poślizg z terminem ale wszystko pod kontrolą. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Sylwia i Karol z Bielan.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 2015-03-13 16:19:11 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją