Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

STOLARES Wyrób i Sprzedaż Mebli Marek Zieliński zieliński marek

Zawód: Stolarz 
Adres: Podkarpackie, Wysoka Głogowska 58a
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 2x

Jakość usług: 0% wysoka 2x
Terminowość: 2x
Ceny usług: 0% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 2391
Data utworzenia profilu: 2010-03-25 19:57:11
Data ostatniej aktualizacji: 2010-03-25 19:57:11 

Opinie o STOLARES Wyrób i Sprzedaż Mebli Marek Zieliński zieliński marek

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: całkowicie się zgadzam z tą opinią mamy kuchnie z meb-mixu a oni biorą fronty ze stolaresu bo te obie firmy to są rodziną niewiem dokładnie ale obie robią szajs wykonanie kuchni fatalne wszystko jest do bani wykńczenie krawędzi szczeliny między ściankami a na kołkach tak oszczędzają że na dłgości boku 53 cm jest ledwie 4do 5 kołków co daje tak słabe połączenie po sklejeniu że można je spokojnie rozebrać jak skręcili szafki ze sobą przy montażu to bok szafki wysónoł się z kołków . przy połączeniu kołkowym kołek powinien znajdować się w odległości 32mm jeden od drugiego co daje nam na boku 53cm 16 kołków a nie 5 .a z frontów ze stolaresu odeszła nam cała folia (pcf) a na froncie i foli ani śladu kleju chyba kleją na sucho . to na starej kuchni którą mieliśmy 18 lat i fronty były z płyty wiórowej oklejane paskiem papierowym nić nie odeszło tylko przy zlewie tam na drzwiczkach które spuchły od wody bo sie po nich lało . kuchnia z meb-mixu a fronty ze stolaresu to to wyrzucone pieniadze w błoto.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 2010-04-10 13:00:45 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: fronty MDF-pcv ze stolaresu lepiej kupować odrazu bez foli bo i tak odklei się sama i to na meblach które stoją w pokoju nie w kuchni w kuchni to chyba nawet pół roku nie wytrzyma chyba zamiast kleju to do klejenia używają chyba cukru z wodą nawet to by lepiej trzymało
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: klijęt dnia: 2010-03-25 20:03:51 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją